Savet oko kompa!

Pasta se nanosi kao malecko zrno graska.Lepo se rasiri pasta sama kada se namontira hladnjak.
Pa mislim da sam već napisao šta mislim da je deo problema. U savkamo slučaju ću skinuti hladnjak i naneti novu pastu i pri tom ću slikati kako se ova njihova AMD raširila po procesoru. Mislim (nadam se) da to pravi problem. Videćemo.
 
Мислио сам на квалитет брзине проводности топлоте са процесора на пасивни део хладњака.

Напајање је солидно,а сама лимарија пространа .


Опусти се и уживај.
Bi ja Lalo da je intel. Verovatno ne bi ni vodili ovaj razgovor da je intel. Al sam prešao posle mnogo godina na AMD i nadam se da neću zažaliti. Ne nerviram se mnogo, al mislim da malo moram pobošljati to hladjenje šta god da je uzrok. Videćemo. Koliko vidim ovaj prcesor koji imam. (kao i verovatno svo slični njemu) imaju neku aoto overclock opciju gde sami dižu frenkfrenciju kad je potrebno. Nisam dublje ulazio u to i ne znam da li intel ima neku sličnu stvar?

Tolike temerature na duži rok svakako nisu dobre za procesor. Stavim ja malo bolju pastu pa ću onda da ga testiram i vidim kako se ponaša.

I da naravno napajanje mi je odavno (od kad mi prvi komp crko :)) bilo jako važno. Ta "kineska" i što dolaze sa kućištem zaobilazim u širokom luku. Susreo sam se nebrojano puta da loša napajanja naprave belaj. Najmanje što može je da sistem padne ako struja nije stabilna. Ostalo da ne pominjem. Barem neko prosečno napajanje , uvek!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh