Renault

gledao sam renault 133.14, ovako lepo izgleda ali ima jednu manu - nisu mu ispravne kočnice::sta: Interesuje me jel neko od članova imao iskustva sa popravkom kočnica i koliko bi koštala popravka da bi znao da mu smanjim cenu? Kako s delovima?
 
Poslednja izmena:
Ja sam menjao neke cevčice na kočnicama na mom bivšem renou.Sve mi je pasovalo od Z-101 stim što su neke bile duže pa sam ih morao malo pažljivo isavijati.Zato nemoj se zaletati odmah na novo i naravno skupo nego probaj ono za šta smo mi u Srbiji majstori-improvizacija.
 
Ja sam menjao neke cevčice na kočnicama na mom bivšem renou.Sve mi je pasovalo od Z-101 stim što su neke bile duže pa sam ih morao malo pažljivo isavijati.Zato nemoj se zaletati odmah na novo i naravno skupo nego probaj ono za šta smo mi u Srbiji majstori-improvizacija.

Auuu diklofen,pa jel bilo ista ispravno na tom traktoru?
Koliko se secam ti si ga vozio oko 2-3 godine, i kad si sve ispopravljao,ti si ga tada udao?
 
Ne bi se zeznuo_Onda bi bar video sa čime su ljudi u Evropi radili pre 25 godina ,a da ne govorimo sada.Da smo se u datom momentu ćale i ja složili da na njega stavimo 5-6000evra još bi on dugo bio kod mene.I takav kakav je bio daleko je rad sa njime od rada sa YTO,IMT ili MTZ.To Vam kažem iz nekog iskustva.
Ja sam ga platio 10000evra.Za tri godine uložio oko 1200evra i na kraju ga prodao za 11600evra.Smatram da sam u svim aspektima vrlo dobro prošao sem što sam izgubio živce kad me izda u sred sezone.E zato ako Bog da u moje dvorište polovan traktor više ne ulazi.Neka moja deca voze polovne traktore ali one koje od mene kao prvog vlasnika budu zatekli.
 
Ne bi se zeznuo_Onda bi bar video sa čime su ljudi u Evropi radili pre 25 godina ,a da ne govorimo sada.Da smo se u datom momentu ćale i ja složili da na njega stavimo 5-6000evra još bi on dugo bio kod mene.I takav kakav je bio daleko je rad sa njime od rada sa YTO,IMT ili MTZ.To Vam kažem iz nekog iskustva.
Ja sam ga platio 10000evra.Za tri godine uložio oko 1200evra i na kraju ga prodao za 11600evra.Smatram da sam u svim aspektima vrlo dobro prošao sem što sam izgubio živce kad me izda u sred sezone.E zato ako Bog da u moje dvorište polovan traktor više ne ulazi.Neka moja deca voze polovne traktore ali one koje od mene kao prvog vlasnika budu zatekli.
Lepo je ovo tvoje misljenje ali bih ja rekao ovako a mislim da ce te se sloziti sa mnom:Neka moja deca prodaju polovne traktore koje su od mene zatekli i kupe nove (modernije) sa kojima ce da rade!
 
Ja sam menjao neke cevčice na kočnicama na mom bivšem renou.Sve mi je pasovalo od Z-101 stim što su neke bile duže pa sam ih morao malo pažljivo isavijati.Zato nemoj se zaletati odmah na novo i naravno skupo nego probaj ono za šta smo mi u Srbiji majstori-improvizacija.

ovaj nema ni grama kočnica, a i nešto mu lupka pozadi, sad ne mogu da ocenim da li je u diferencijalu, ili postoji mogućnost da se nešto otkačilo oko kočnica .... Inače cena je primamljiva pa se zbog toga razmišljam ....
 
Pošto znam da puno majstorišeš i dosta radiš tih poslova sam verujem da to neće biti problem.Samo ustanovi da nije buka iz menjača jer ako je to ne kupuj ni džaba da ti ga daju.
 
pa to je problem sto ne moze da su ustanovi tacno, vise bruji na desnoj strani, kao da nesto melje u delu gde su kočnice, ako je tu nije problem rešiće se, al ako je u menjaču onda će biti ......., zbog toga se razmišljam, inače cena je 8.000 eura, mislim da nije mnogo za takav traktor, e sad treba imati i m..a da se kupi tako neispravan ...

kolko sam skapirao iz postova koje sam čitao čini mi se da se gospodin Panonstib dosta razume oko Renault traktora, interesovalo bi me njegovo mišljenje ...
 
Poslednja izmena:
Posto vec duze vreme citam o Renault traktorima, zanima me vase misljenje o modelu 781-4? Dakle kakav motor je u pitanju, menjac, hidraulika. Po svim karakteristikama koje poseduje, dakle 78 hp, DW, 540/1000 o/kardana mi odgovara, ali i po ceni, po oglasima u inostranstvu cene se krecu od 6-7000e, sto za takav traktor i nije mnogo. Naravno, treba naici na dobar primerak.
 
Nazad
Vrh