Renault

Dobar traktor. Jesu li orginalni prednji blatobrani kao dasu manji..
 
koliko bi ovaj renault 65.14 mogao da radi ako ima sada 7000rh, sta bi mu se trenalo menjati, ako do sada nije nista dirato na njemu .. koliko ovaj renault traktor moze izdrzati ..?
 
Po meni to ti nije sigurna kupovina.Može se desiti da te za par meseci košta kao nov imt577
 
Generalna da se odradi kako treba i sa svim pravim delovima oko 2500evra.To je samo što se motora tiče.
 
Danas stigao Ares 620 RX
photo571.jpg

By savke88 at 2012-04-05
photo570c.jpg

By savke88 at 2012-04-05
 
Masina je ekstra svaka ti cast.
Ja naleteo pre dve godine na jdnog slicnog Renoa . Znam samo da je bio 98mo godiste i da je imao 5000r.h. , prednja hidraulika, 95ks. Kostao je 20 000chf. Meni bio sumnjiv , sto je tako jeftin , dok sam se ja razmisljao zato se prodaje za te pare , doso seljak svajcarac i kupio traktor. Njemu nije bio sumnjiv. Nikad vise posle toga nisam naso jeftiniji traktor.
 
@ nesic koliko te izasao? koja je godina? koliko radnih sati? daj jos malo slika. nek te dugo sluzi...
 
Traktor je '98 godiste,ima nesto vise od 5000rh,JD motor,inace pljunuti claas..u stvari to i jeste claas samo sto nosi reno zank :) ima klimu,kompresor,prednju hidruliku,revevrzer...Za sada sam prezadovoljan,videcemo kako ce se pokazati dalje. :ppozdrav:
 
Oćeš reći obrnuto KLAS JE PLJUNUTI RENAULT ....zašto?... pogledaj istorijat proizvodnje Renault traktora. Čestitam na kupovini! Nek zaradi bolji!
 
Zahvaljujem!Ma da,to sam hteo reci,razumemo se! :)Mislim da je '98 godine claas preuzeo reno fabriku.
 
Nazad
Vrh