Renault

jeste taj je, prvo je bilo kao da će biti oko 8 , ali se posle predomislio i nije hteo ispod 8.500, mislim da za takav traktor nije mnogo, e sad videcemo koliko ce izaći popravka kočnica, inače je 87 godište, prednje gume dobre, zadnje na 50 %, ostalo je sasvim pristojno
 
jeste taj je, prvo je bilo kao da će biti oko 8 , ali se posle predomislio i nije hteo ispod 8.500, mislim da za takav traktor nije mnogo, e sad videcemo koliko ce izaći popravka kočnica, inače je 87 godište, prednje gume dobre, zadnje na 50 %, ostalo je sasvim pristojno
Jel to mozda kupujes od Dragana iz Kaonika?
 
Kakvi su Reno traktori za odrzavanje kod nas ?? Jel se tesko nabavljaju delovi ?? Vidim ima po okrugu ovi sto uvoze traktore imaju dosta Renoa pa ako su dobri da bacim pogled na neki :osmeh:
 
Pa ja volim da dobro bacim pogled a tek posle mogu da bacim pare :osmeh: Ali je se drzim one izreke dva put meri jednom seci. Da sam hteo na brzinu da kupim traktor vec bi uzeo neki i mozda bi se vec pokajao, ali ovako pokusavam da gledam sve proizvodjace i modele koji mi odgovaraju sto po jacini sto po ceni, pa sta vidim da ja najbolje za mene to uzimam.
 
Ne biram mnogo ali sta da radim kad su preprodavci svuda, sve farbaju i lickaju i samim tim kupujes macku u dzaku.
 
Ni ja ne volim te preprodavce sto farbaju stvari. Neki farbaju dobro , to su profesionalci , a neki losije , e ti su novi u poslu .
 
Kad bi se naletelo na dobrog renoa novi gazda bi bio prezadovoljan traktorom.E ali kako to naći i pazariti je već pitanje.Svi bi mi da kupimo strani traktor ,velike konjaže,sa malo sati i za malo para.To je prosto ne izvodljivo da se sve poklopi.
 
Ti si cuo , ja sam video , da su mi oni ovde najaca konkurencija. Od njih nemogu nista kupiti , placaju mnogo bolje od nas sa Balkana. Pa samim tim da su oni najveci cistaci tog polovnog materijana , nemoguce je da oni imaju tako jeftinu robu. Nego ovaj oglas je tahticki postavljen iz sasvim drugih razloga. Takve oglase mozemo videti i na mobile.de itd.
 
Nazad
Vrh