Recepti kulena, kobasice, švargle...

Ali noći su dugačke i znatno hladnije tako da nahrani svinje(ako je pretekla koja) i nebrini :ppozdrav:
 
Zavisi kakve hoćeš i kakve ti trebaju.Imaš gotove na meru a imaš u rolni pa sečeš kakva ti treba.Kada nazoveš objasni ti žena šta sve imaju.
 
Ja koristim isto Gorenje vakumirku par godina i zadovoljan sam.

Kupujem rolne u Lidlu ali pokupise pre par dana sve... sad tražim po oglasima, najviše mi odgovara sirina 200mm.... sve pakujem u njih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ove kese sto sam stavio sliku,uzimam u nekoj prodavnici u Vrscu. Pakovanje je 3 rolne od 3m i kosta 1000din
Probao sam razne kese,ali ove su ubedljivo najbolje. Nikad se ni jedna nije razvakumirala. Ni druge nisu nesto posebno jeftinije
 
Dobio prosle godine na poklon vakumirku "Togoyogo"☺.Radi ko i Gorenje koju sam pozajmljivao e sad koliko ce dugo videcemo...kese i rolne uzimam u NS,prodavnica Clair.mislim da su korektne cene.
 
To je samo nalepnica Gorenje a srce i duša su čistokrvni Kinez.Za sada njihova vakumirka radi, imam takođe Gorenje mini pekaru i tu je bilo svašta, čak su mi jednu zamenili za novu jer joj nije bilo leka.
 
Nazad
Vrh