Recepti kulena, kobasice, švargle...

Sta hocete kad smo naprednih shvatanja i zakona! ne volim nesto one preko bare al brate zakon da ko ti udje u tvoj posed mozes da ga ubijes, to im priznajem kao odlicno.
Majke ti, jos treba da bude fin da ga ne tuze sto ih je uhvatio u kradji........pa to samo Stefanovic d.o.o. moz da izmisli
Jos oni staju na stranu lopovima.....nekada bi ih "marica" pokupila, pa bi preko noci palo specijalno vaspitanje i ujutro bi osvanuli ko savesni gradjani, ne bi pomislio vise u zivotu bilo sta da ukrade.
 
Strava - nema sta,To nikad nisam mogao da skondam da neko ukrade meso...mislim jasno mi je ali...zasto...
Imam oko 100 kg nadeva,i oko 100 kg sunke.Ovih dana jos oko 50 kg sunke i slanine treba da okacim.To je po ceni u trgovinama oko 2000e. :ppozdrav:
19511154_1595452917153178_2461824997885060534_n.jpg
 
Savrsenstvo ukusa(nisam probo al onako u sebi sam pomislio)i boja.Ove zelene kuglice jedino odudaraju.
Svaka cast domacine ovo vredi videti i kusati...
 
Prava ikebana.Ja sam ove godine izbacio predjelo za krsnu slavu a iz razloga što su gosti samo to jeli i posle ni da taknu pečenje.
 
U pravu si Matiću ,zato sam i ovako tanko sekao jer bi onda trud oko nabavke jagnjeta (ove god.bio problem)bio skroz uzaludan.
 
Nije meni žao ničega ali se slava svela na to da ima što više hladnog predjela u vidu mezea,rolata,salata,slanih torti i ko da odoli tome.Posle supu,sarmu,jagnjeće i praseće pečenje niko i ne gleda.
 
Nazad
Vrh