Recepti kulena, kobasice, švargle...

Može to i ovako. :cool:
oN8PcH3.jpg
 
Retko kome zavidim(na kraju krajeva to je i greh), ali mi zao sto neznam kao matic da pravim svarglu i kulen..
Za prsutu i slaninu vec nedam pardona, jer mi je i lokacija pogodna..
 
Levo je ribić(biftek) a desno šunka.Napadali smo sa svih strana.Sve je lako napraviti samo se treba držati što prostijeg recepta.
 
Slaninu si zaboravio da naseckas :osmeh: a i vidim ja vec si se izvestio sa slikanjem , nije ti potrebna pomoc . :bravo:

Nije valjda da si im spremao i tople sendvice ( vidim toster ) valjda za uz put ( ima se , moze se ) :haha:
 
Nisam.Nestalo mi tost hleba i maslaca. :haha: A nestalo mi i slanine a mrzelo me da se penjem na tavan po drugu polu pa će biti slika kada odradim zahvat.
 
Strava - nema sta,To nikad nisam mogao da skondam da neko ukrade meso...mislim jasno mi je ali...zasto...
 
Ih ovde se to krade naveliko.I moja pusnica je pod alarmom,telefonskom dojavom i kamerama.Pistolj napunjen,pa ko ima hrabrosti nek proba.Ipak bolje ne dirati lava dok spava :haha:
 
Ma mozda je bolje da ga ne uhvatis sa tim pistoljem ,on nema sta da izgubi sem golog zivota a ti da robijas za bitangu koja nema ponosa ni koliko ker:ppozdrav:
 
Kod nas su jednog cicu redovno posecivali dok se nije zainatio pa natopio ricinusom.

Pukla bruka kad se u tri kuce prosrali i zene i deca :osmeh:
 
Шта зна дете, шта је 300 кила

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Kod mene u obližnjem selu čovek (inače lovac, od oružja nema samo tenk i zolju) seti se uveče kasno da je zaboravio da zaključa sušnicu. Inače uspred sušnice ima jedna prostorija i na njoj se vrata zaključavaju i na sušnici. Lopovi već bili unutra krali, čovek ušao zaključao vrata od sušnice, zaključao i spoljna i otišao da spava. Lopovi, njih dvojica, ostali zaključani unutra. Nisu mogli da izadju, i znajući kakav je taj gazda lud ako ih zatekne tu, oni sa mobilnog zovnu policiju i prijave se i objasnw situaciju. Policija dodje, probudi gazdu i kažu mu zbog čega su došli...
Kaže gazda:"ma sad ću da ih poubijam i da ih nadimim pa da ih bacim kerovima". :haha:
Pandur kaže, budi fin prema njima da te ne tuže što si ih lišio slobode.
 
Nazad
Vrh