Rešio seljak da se ženi

Aj sad jedan STOP za sve inace ce stvarno i ova tema da zavrsi pod katancem.
Svaki sledeci post koji nema veze sa temom bice obrisan a clan banovan.
 
nemo da se zakljucava bolje ovako mozda ce poceti zenidba.evo ja se ozeni preko tv5 sms poruke .pa sta mi fali .moj vi je savety [preko tv ni te zna ni gu znas.a ovo ako si iz istog sela znate kakav si i nece te a kad uznes malo dalje onda te oce>> ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::zato mobilni i tv i cekaj .i vici aj sad .i tako se ja ozeni .snadji se pa zivi.pozdrav svima ...i nema potrebe da se zakljuca idite u vrtnjacku banju pa se tam sa curama zakljucavajte :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Pa vidis da je iz MOZGOVA, ima on druge atribute. :haha:

A koja vam je to emisija gde se zene preko sms-a? Ko je upucen, ja nikad cula?

Svakako, da se ozeni covek moze na razne nacine, samo ako ga sreca hoce. Imam poznanika koji je nasao svoju buducu tako sto je (tada nepoznatu) devojku spasio kad se na nju u w.c.-u kafica obrusio vodokotlic. Bio je to pocetak "jednog divnog prijateljstva", a sad imaju dvoje dece. Sudbina je cudo.
 
e pa ljudi mozgovo je kod aleksinAC DEDA VUK KARACIC KAD POSO ZA ALEKSINAC ON POLOMI NOGU I MI TAKO TA OKOLINA OSTADOSMO SA GOVOROM OVAKMIM.NENAUCINE SA PADEZI .BILA JE TO TV5 NISKA TV .AL JE VISE NEMA.A STO SAM NEPISMEN NA JUG I NA ZAPAD NIJE ISTI GOVOR IMAO SAM PRILIKU DA PRICAM.JE...A I NEPISMENI SE ZENE :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Kosjerac je napisao(la):
Milane piši malim slovima, jer to je pravilo, a pravila se moraju poštovati. :cao:

Pa zar jedino ovo znate da kazete coveku? A ozenio se mimo svih i glasan i nepismen....kako li su se samo sporazumeli na sms?
 
chickenlover je napisao(la):
Pa zar jedino ovo znate da kazete coveku? A ozenio se mimo svih i glasan i nepismen....kako li su se samo sporazumeli na sms?
moras i ti probati
jedino je problem sto neradi tv5
 
chickenlover je napisao(la):
Pa vidis da je iz MOZGOVA, ima on druge atribute. :haha:

A koja vam je to emisija gde se zene preko sms-a? Ko je upucen, ja nikad cula?

Svakako, da se ozeni covek moze na razne nacine, samo ako ga sreca hoce. Imam poznanika koji je nasao svoju buducu tako sto je (tada nepoznatu) devojku spasio kad se na nju u w.c.-u kafica obrusio vodokotlic. Bio je to pocetak "jednog divnog prijateljstva", a sad imaju dvoje dece. Sudbina je cudo.

E pa u cilju zbližavanja među ljudima te povećanja nataliteta predlažem da se ugostitelji udruže u akciju "klimav klozet, a tek kotao što se njiše". Kako bi akcija opravdala ne samo društvena već i ekonomska očekivanja, predlažem naplatni pult ispred objekata za vršenje nužde te izdavanje bonova za spašavanje žrtava klozeta sklonih padu. :ppozdrav:
 
Jesi primetio kako nema veze sa mozgo(vo)m? Ocigledno je zar ne. Al i takvi se zene. Samo mozda nema mobilni da salje sms, pa mora ovako na oglas.
 
Nazad
Vrh