Rešio seljak da se ženi

E pa momci tražite po netu Šarenice iz '09-ih. Sve će vam se kasti, doduše kako kome.Barem ćete upoznati visprenog sagovornika :D.
Dejvi zaboravio si da navedeš još jednu stvar za pronalaženje devojaka. Onu koju ogovaraju zemljakinje na fakultetima ovdašnjim.
Nekom Amoronu ću samo da se divim. Bem ti padež nikako da izgovorim, Amorova strela je u pitanju.
Chickenlover, mislim da okupljanje neće biti potpuno bez tebe.Ali šta je tu je.
''Latini su čudne varalice'' ::svaka cast:: :veseljak::
 
@rekreativac, sa tom sarenicom nemam veze. Za TV su me snimali jednom drugom zgodom i drugim povodom. Al necu da vam kazem kojim.

@dorel, tebi bi takva stajala koliko i njoj tele.

@rebeljac, necu da im kvarim pederbal. Pokrecem vlastito okupljanje: osnivacku skupstinu udruzenja pobornika, ljubitelja i praktikanata organske proizvodnje. Dobrodosli su svi sa mozgom, osecajem za meru i ljubavlju prema zdravlju i zivotu. Sa ili bez pratilja.
 
chickenlover. :ppozdrav:
Nemoj tako. Pa i oni su ljudi :bravo:.
Reci kada. Verovatno važi i za ostale forumaše-istomišljenike.Postovi na tu temu su :D.
Pozdrav svima i bez ljutnje. :nono: Ko se našao uvređenim neka se malo preispita.
Vređanja je bilo kako za koga i naravno koliko je to neko sebi dopustio.
Vidimo se 5-og. :ppozdrav:
 
Da se ne prepucavamo po forumu imate u oglasniku temu za yenidbu i udaju.

http://www.oglasi.rs/Razno/Bracne-ponude

Ovde se vise nezna ni ko pije ni ko placa, prepucavanje do besvesti. Onaj ko oce da se zeni taj ce se i ozeniti a oni birtijasi nek cekaju pred birtijom da ih mlada zaprosi. Al to ce biti na kukovo leto. Pa ce posle da kukaju kako nemaju srece u zivotu.
 
@peto1 ne vidim zašto se to ovde ne zna. Tema je :D
Verovatno će neko izvući pouku i iz ovakvog razgovora. Nismo svi ''na note'' ali neko elementarno vaspitanje se podrazumeva. Da li si član,posetoc ili moderator svejedno moraš imati barem malo
kulture pa i iskustva življenja. Mladalačka sloboda se podrazumeva. Kukaće pomenuti, NAŽALOST. Jedna im se devojka tj. gospođica obrati a oni odma udri po njoj. Ti ja ili još neko malo stariji bi trebali uticati na njih da to tako ne ide. Vreme ne da ide nego LETI . Samo što toga još nisu svesni.Rade ko crnci, perspektiva im je jadna svaki dan natežu nešto i planiraju, sve u svemu teško. Ali umesto da pridobiju žensko čeljade i da ga zadrže,oni opale po njemu kao po dušmaninu.
Za sve forumaše prijateljski pozdrav. :veseljak::
 
Matić je napisao(la):
Još jedna u nizu tema koja napreduje ka katancu,polako ali sigurno. :cao:
Nije resenje da se svako malo interesantna tema zakatanci...

Jer, misljenja sam da je uistinu ovo dobra tema. Naime , pored svih problema koje imamo, ovo nam je jedan od gorucih problema u drustvu uopste.

A neumesni komentari , koji su poceli da eskaliraju u zadnje vreme na celom forumu se nece resiti time sto cemo da zakatancimo temu po temu, nego neka se clanstvo malo upristoji, a ako je to nemoguce, onda se olako da videti gde se pojedini clanovi oglasavaju sa istim tim neumesnim komentarima, bez obzira na temu, pa se samim tim namece pitanje sankcionisanja.

Elem, ovo je primedba zarad nekih clanova koji skoro da nemaju ni po jedan post u nekom delu o poljoprivredi, osim ako to nije u rubrici razno, (za ili protiv e.u.) ili chat...

Jer, slozicete se da je ovo ipak poljoprivredni forum, a imamo i chat on line, pa neka se tamo prepucavaju.


:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
G-dine karalicu, ako aludirate na mene, prolistajte malo forum i videcete da sam dosta aktivan u ratarstvu!!! To sto ne prasim krmace i gajim curke ( tamo gde ste vi aktivni) ne znaci da nisam na druga mesta aktivan!!! A i moji postovi u ovoj temi su skroz ok, ja nikoga nisam vredjao!
Izvinjavam se za OFF.
 
Polako, Dorel, jednostavno ignoriši ljude koji ti idu na živce. Kad-tad će im dosaditi to njihovo monologiziranje pa će prestati da provociraju.
Ti budi ponosan na to što se tvoji postovi u Stručnim Temama ne svode na puko ulizivanje drugim članovima.

A ova tema je dobra i ne treba je zakatančiti, samo bi trebalo stati na put ovom prepucavanju. Drugo je kad se muško prepucava sa muškim, ali ovo prepucavanje između muškog i ženskog već postaje sramotno.

Toliko od mene.
 
dorel je napisao(la):
G-dine karalicu, ako aludirate na mene, prolistajte malo forum i videcete da sam dosta aktivan u ratarstvu!!! To sto ne prasim krmace i gajim curke ( tamo gde ste vi aktivni) ne znaci da nisam na druga mesta aktivan!!! A i moji postovi u ovoj temi su skroz ok, ja nikoga nisam vredjao!
Izvinjavam se za OFF.


Najpopularniji forumi po porukama

Caffe........ 106
Poljoprivreda 66
Ratarski proizvodi 42
Ratarski usevi 34
Traktori 13
Proizvođači 13
Priključci za traktor 10
Predlozi i kritike 9
Operacije u ratarstvu 9
Kombajni i berači 8

To je statistika tvog ucesca na forumu. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Pa saberi ako si skolovan kao sto tvrdis!!! A u caffe spadaju i vremenske prilike koje imaju veze sa poljoprivredom! Sakrio si se iza putina pa izigravas muskarca! Sram te bilo, ne podnosis me zato sto nisam Srbin ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Auuuuuuu.....
Strasno!
:bravo: :bravo: :bravo:
:nono: :nono: :nono:
Post je spojen: [time]1283377762[/time]
_________________________________________________
dorel je napisao(la):
Pa saberi ako si skolovan kao sto tvrdis!!! A u caffe spadaju i vremenske prilike koje imaju veze sa poljoprivredom! Sakrio si se iza putina pa izigravas muskarca! Sram te bilo, ne podnosis me zato sto nisam Srbin ::lose:: ::lose:: ::lose::
Zaista ovo nije u redu!
 
Nazad
Vrh