Razrivač (Gruber)

Gruberisanje od pre 10 dana, sa ovom kombinacijom. Zahvat 2,2m dubina dobrih 10cm.
da84e066551ae1955ba39e5676be756e.jpg
53638b662e8581363387987e2a116588.jpg
39428e1b7a6014c52afa8f660f8c40dd.jpg


Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Dragane od cega su glavcine na diskosnim zatvaracima i koji je promer tanjira?
I zasto si menjao originalni valjak?
 
Ovo je originalni regentov valjak ... Taj prstenasti je drug ubacio umesto ovog sa slike i meni prodao original.

Stari valjak nije dobro kopirao teren i nikako nije održavao dubinu
cb8955dbfbb4778f6d16a47fb169eab9.jpg
d8a24e09121d9b4d616b8d79031cb0e5.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
U potrazi sam za gruberom sa kojim bih radio nakon tanjirače u pripremi za pšenicu,da se obrade neka strnjišta umesto tanjirače,možda i probam da ne orem na nekoliko parcela zbog lošeg nagiba . Par postova sam izbacio oglas koji mi je interesantan,što cenovno što zbog klirensa od 90cm..svaka preporuka je dobrodošla..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Prošlogodišnji konkurs za mlade poljoprivrednike možda bude rešen na jesen ove godine.Konkurs od 50% je takođe završen a od sledeće godine svi konkursi za kupovinu mehanizacije biće usko vezani sa sistemom pdv-a tako da velika većina može da se oprosti od obnove mehanizacije.
 
Tojest mali kaput, nemaš prava ako nisi u pdv-u, nemaš prava ako imaš više od 40 godina a imaš prava da plaćaš račune i poreze i koje kakve njihove manifetluke, definitivno treba sela pogasiti i svi u grad.
 
Prošlogodišnji konkurs za mlade poljoprivrednike možda bude rešen na jesen ove godine.Konkurs od 50% je takođe završen a od sledeće godine svi konkursi za kupovinu mehanizacije biće usko vezani sa sistemom pdv-a tako da velika većina može da se oprosti od obnove mehanizacije.
Ministar je rekao da subvencije za kupovinu mehanizacije neće imati veze sa pdv-om, ali zato ove redovne po hektaru i to do 50 hektara će biti vezano za pdv-a. Koliko sam ga ja razumeo...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Zašto ste tako negativni,biće subvencija obećao Vučko.😂Kupiš razrivač sad a,izdaju ti fiskalni sledeće god i apliciraš😉
 
Ako je on tako rekao onda nema dileme.Ispada da dobijaju svi i da se nova mehanizacija non stop kupuje i da je dovoljno samo da pomisliš šta ti treba.Nisam negativan i treba svako da dobije povrat ali ti treba mnogo sreće da upadneš u bubanj ili jednostavno članska karta za otvaranje svih vrata.
 
Ako je on tako rekao onda nema dileme.Ispada da dobijaju svi i da se nova mehanizacija non stop kupuje i da je dovoljno samo da pomisliš šta ti treba.Nisam negativan i treba svako da dobije povrat ali ti treba mnogo sreće da upadneš u bubanj ili jednostavno članska karta za otvaranje svih vrata.
Pratiš Dobru i Bolju zemlju na faceu.Mašine se non-stop kupuju!!A,ovamo u narodu nema novca....
 
Marku, oli širinu?
Po meni 2,2m (ako traktor nije širi) -2,5m, a tog zahvata možeš da biraš samo neki od ovih domaćih proizvođača.
 
Nazad
Vrh