Radovi u malinjaku

Ljudi hvala na razumevanju!!!

Kod mene i dalje :kisa: na srecu bez nepogoda hvala Bogu.
I jos nesto,odlucih da se nabildujem pa kupio novu spravu u mojoj kolekciji,
m9c2g9.jpg

Bice misica:ppozdrav:
 
Za par dana ce se znati prava cena jer je otkupno mesto kod mene.
:ppozdrav:
Komso za koga je otkupno mesto Eliksir,Libertas,Tamiska ,Tami -Trejd.......ili.....? po tome cemo znati dali je PRAVA cena .....i realna. Ako je od onih :zli: koi hoce da obore cenu ...evo lepo te molim nemoj nam je ni saopstavati :osmeh::sta::ppozdrav:
 
mora cena biti realna jer malina nece biti da se bere kao ovih godina, a mislim da ce kavlitet iste biti extra pa iz tog razloga nesumnjam u losu cenu, inace u nasem kraju berba krece za 7 - 10 dana
 
Nemam informacije o ceni ,a tesko ih bilo ko od prozvodjaca ima,ali mislim da nece biti cena koju mi ovde ocekujemo.Najverovatnije pocetna oko 100 din.
 
:ppozdrav:
Komso za koga je otkupno mesto Eliksir,Libertas,Tamiska ,Tami -Trejd.......ili.....? po tome cemo znati dali je PRAVA cena .....i realna. Ako je od onih :zli: koi hoce da obore cenu ...evo lepo te molim nemoj nam je ni saopstavati :osmeh::sta::ppozdrav:

Kod mene je,po meni najbolja "Tamiska" dok ostali nisu vredni ni pomena...
 
@micekeli,
poslao sam ti pp.pozz

Sto se tice cene kod nas jos uvek nagadjanja,navikla ova drzava na proteste i blokade pa to ti je !!! Kada li ce da im :ideja:
 
@ Cunami
Au brate al si razviotka... Ali maalina je susta suprotnost od tebe.... Salim se naravno, ali u svakoj sali ima pola istine...:ppozdrav:
 
ovako je bilo iz zime sam izaso sa 85 kg ,a juce kada sam se slikao pa sebe video na slici odma na vagu, i tamo kaze 75,5 kg, tako da d dok sam malinu sirio ja se suzio
 
Ljudi,ima li neko informaciju oko cene,a da nije samo nagadjanje?Kod mene,posto je mlada malina,ima vec poneka zrela,ocekujem pocetak branja za 5-7 dana.
 
Nazad
Vrh