Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Ašta si imao do sad
Ne kazem to. Ja mislim da ako to prodje kao jos ovih 10000 po hektaru to ce biti ukupno 28,iskreno i to je veliki uspeh. Da smo barem koliko toliko slozni kao nemci pa da je izaslo preko 20000 traktora pa bi i ovi na pregovorima imali bolju poziciju za pregovore. Ali i to je mac sa dve ostrice,sad kao povecanje subvencija sad ce i arenda da ode gore cim ljudi pristaju na to da daj mi zemlju a evo ti subvencije to mi sami sebi sipamo so na ranu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Bilo je reči o 28000 do kraja februara.I sada će neko pisati,što nisi izašao,kukavica si...Pa ja ne bi odustao od dogovorenog nikad.Tu se slažem sa Slavkom.
Da si ti dogovorio nesto imao bi pravo da ne odustanes ili da odustanes.. Ovako svi mi koji nismo nista uradili da se dodje do bili cega treba da sedimo i cekamo i zahvalimo se kakav god ishod da bude jer neko je trosio svoje vreme da izbori nesto dok smo mi kucali po forumu.

Stvarno smo sami sebi protivnici, kad bi sutra bio protest i ministarstvo obecalo 100.000 po hektaru a posle pola godine kazu e isplaticemo vam ipak samo 80.000 nekima bi opet bilo malo jer nije ispostovano dogovoreno.. Daj budite realni malo..
 
Da si ti dogovorio nesto imao bi pravo da ne odustanes ili da odustanes.. Ovako svi mi koji nismo nista uradili da se dodje do bili cega treba da sedimo i cekamo i zahvalimo se kakav god ishod da bude jer neko je trosio svoje vreme da izbori nesto dok smo mi kucali po forumu.

Stvarno smo sami sebi protivnici, kad bi sutra bio protest i ministarstvo obecalo 100.000 po hektaru a posle pola godine kazu e isplaticemo vam ipak samo 80.000 nekima bi opet bilo malo jer nije ispostovano dogovoreno.. Daj budite realni malo..
Mi kao da ne pricamo istim jezikom. Nista Inicijativa i Subotica nisu izborili nego su pristali na smanjenje.
 
Da si ti dogovorio nesto imao bi pravo da ne odustanes ili da odustanes.. Ovako svi mi koji nismo nista uradili da se dodje do bili cega treba da sedimo i cekamo i zahvalimo se kakav god ishod da bude jer neko je trosio svoje vreme da izbori nesto dok smo mi kucali po forumu.

Stvarno smo sami sebi protivnici, kad bi sutra bio protest i ministarstvo obecalo 100.000 po hektaru a posle pola godine kazu e isplaticemo vam ipak samo 80.000 nekima bi opet bilo malo jer nije ispostovano dogovoreno.. Daj budite realni malo..
Ja ne mogu da ostvarim 17000 ali ima ko može i taj sad po ovom dogovoru treba da čeka najmanje pola godine.Ako svi dobijaju po 10000 onda ovi što imaju do 17000 konkurišu za 7000 do kraja aprila ili čekaju kraj aprila da ostvare odjednom 17000 ili dobijaju još 17000 ušta sumnjam.Šta je tačno.
Milane,mi treba svi da imamo jednog predstavnika-neka se zove kako hoće i svi treba da se učlanimo i plaćamo određenu članarinu da bi oni imali da pokriju troškove.Ovo sada mislim da se ne sviđa nikom.Stig ne j...e ostala udruženja,radi samo za sebe.Subotica za sebe...
Najgore razmišljanje.Ćuti,samo da ne bude rata kod nas.Ćuti,mogli smo i to da ne dobijemo.Ćuti,moglo je biti i gore.Slavko neka nastavi dalje.
 
Ja ne mogu da ostvarim 17000 ali ima ko može i taj sad po ovom dogovoru treba da čeka najmanje pola godine.Ako svi dobijaju po 10000 onda ovi što imaju do 17000 konkurišu za 7000 do kraja aprila.
Milane,mi treba svi da imamo jednog predstavnika-neka se zove kako hoće i svi treba da se učlanimo i plaćamo određenu članarinu da bi oni imali da pokriju troškove.Ovo sada mislim da se ne sviđa nikom.Stig ne j...e ostala udruženja,radi samo za sebe.Subotica za sebe...
Nemoguce je imati jedno udruzenje a nije ni pametno tako nesto imati.

Tih famoznih 17000 je od pocetka macka u dzaku, pisalo na nekim predizbornim flajerima i svi se hvataju za to.. Znate valjda sa kim imamo posla, bagra ce sve da uradi da nas posvadja i verovatno timovi sendvicara rade na tim strategijama..

Evo trenutno se radi na promeni krivicnog zakona a mi pricamo o pisljivih 10-17k/h..

Razmisljamo kratkorocno, danas ce ti dati 17k a sutra ti uzeti sve i zabraniti da izadjes na ulicu. Sta ce onda da bude?!? Igramo sah partiju a vlast je u predosti..
 
Da si ti dogovorio nesto imao bi pravo da ne odustanes ili da odustanes.. Ovako svi mi koji nismo nista uradili da se dodje do bili cega treba da sedimo i cekamo i zahvalimo se kakav god ishod da bude jer neko je trosio svoje vreme da izbori nesto dok smo mi kucali po forumu.

Stvarno smo sami sebi protivnici, kad bi sutra bio protest i ministarstvo obecalo 100.000 po hektaru a posle pola godine kazu e isplaticemo vam ipak samo 80.000 nekima bi opet bilo malo jer nije ispostovano dogovoreno.. Daj budite realni malo..
Ja ti želim da ti svi tvoji dogovori tako prođu jer imaš razumevanje za razliku od nas nerazumnih.
 
Nemoguce je imati jedno udruzenje a nije ni pametno tako nesto imati.

Tih famoznih 17000 je od pocetka macka u dzaku, pisalo na nekim predizbornim flajerima i svi se hvataju za to.. Znate valjda sa kim imamo posla, bagra ce sve da uradi da nas posvadja i verovatno timovi sendvicara rade na tim strategijama..

Evo trenutno se radi na promeni krivicnog zakona a mi pricamo o pisljivih 10-17k/h..

Razmisljamo kratkorocno, danas ce ti dati 17k a sutra ti uzeti sve i zabraniti da izadjes na ulicu. Sta ce onda da bude?!? Igramo sah partiju a vlast je u predosti..
Svakako će ti zabraniti protest.
Ja odavno imam mnogo bolje rešenje od blokada puteva, izneo sam ga mnogo puta i niko nije ni trepno. Kao i za mnoga druga rešenja.
Svi bi sad i odmah, a život nije takav.
Upravo vi razmišljate kratkoročno.
 
Sve je isto samo njega nema
Subvencije ,Ipard ,bilo kakva davanja uvek idu na ruku velikima ,dizel za velike ,hektari za velike ,mašine za velike ...i tako 20 godina...da bi veliki bili još veći ...a da mali nestanu
I ker sere na veliku gomilu ....dok se gomila ne izvuče napolje...a onda sere po celom dvorištu
Da je prava država pomagali bi se oni mali da opstanu a ne veliki da bi pojeli male..
I onda se čudite kakvi su ljudi....znači mali treba da se dive velikima ,da ih podržavaju i da im ljube skute zato što ovi žele da ih unište...
I čudite se posle kakvi smo ljudi....
Kako je rekao Čegevara ...ako se treseš na svaku nepravdu ,onda si moj drug...
 
Poenta jeste da se narod svađa oko udruženja i visine subvencija a glavni problem je u ceni naših proizvoda. Suncokret pre povećanja subvencija 60+ dinara, kukuruz i pšenica i do 30 a u zadnje dve godine stabilni na 18-20, suncokret 40-45 a sve ostalo poskupelo i još je veća kriza u svetu i suša i oluje smanjuju prinose na sve strane a nama cena ne skače.

Subvencije treba da nadomeste malo tu neravnotežu ali to se kod nas koristi da nam daju prst dok uzimaju celu ruku a nama bacaju kosku sa udruženjima i kršenjem dogovora da mi oko toga vodimo polemike i svađe ko je šta dogovorio i ko je šta smanjio.
 
Nazad
Vrh