Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Obratite isto paznju ,u tom prvom dogovoru ,jel 17000 ili DO 17000?
Добро питање ако је до 17000 онда ту, нема дилеме па 10000 је близу 17000.🤔😁
Значи нестручно или намерно је остављено власти и министарству да нам понуде колико хоће и да кажу па то вам је до 17000дин. И да обећају да ће у наредних 3-4 године доћи до тих фамозних и потписаних 17000дин.
 
Da li ste sigurni da treba manje para jer svako ko je imao soju ,kukuruz,suncokret... ima sigurno,najmanje 10000 u zavisnosti od sorte semena.Država ne zna koje su to sume u pitanju jer su računi kod nas.I ne znaju ko je upisao BPG.Ovo se zovu žmurke.Ko god podržava ovu ili onu varijantu neka samo uzme digitron i biće mu jasno da neće biti dovoljno para ni za jednu varijantu.
Drzava tacno zna u dinar koliko je semena kupljeno_Od proletos se na fiskalnim racunima pise broj BPGa.
 
Zato kukavice jako dobro znaju da kritikuju i lažno optužuju iz mišijih rupa.
Danas sam zvanično istupio iz Skupštine Inicijative zbog ljudi koji su glasali za ,,10 000", ja sa takvima ne mogu da sedim za istim stolom. Nije to glasanje demokratija, ne može da se glasa o nečemu što mora da se ispoštuje.
Jedan heroj sa 2 svedoka manje.
Drzava tacno zna u dinar koliko je semena kupljeno_Od proletos se na fiskalnim racunima pise broj BPGa.
I naravno zna da nema para dovoljno.Ali zaboravio si da možda nisu svi sačuvali jer se ništa nije znalo jer se sad heroji svađaju ko ima više prava da bude heroj.
Obratite isto paznju ,u tom prvom dogovoru ,jel 17000 ili DO 17000?
Pokušaj da mnogima objasniš ovu konstataciju.Mi smo sad i kukavice pa to ne razumemo.
 
E zbog takvih i treba da daju novac samo za račune, pa da vidiš kako bi se svi doterali u red. Svi hoće pare a zabole ih uvo malo da se potrude.
 
Ja imam za svaku godinu sve račune, sve kvite sa otkupnog mesta, sve troškove i prihode. Nije to nikakva nauka niti treba da zasučeš rukave.
 
E zbog takvih i treba da daju novac samo za račune, pa da vidiš kako bi se svi doterali u red. Svi hoće pare a zabole ih uvo malo da se potrude.
u jednu ruku si u pravu ali.....

posto je nakaradno dogovoreno za svo seme tj sve kulture da neko bude zakinut jer mu fiskalni racun gde je kupio seme kukuruza ili suncokreta,repice,repe svejedno bude nesto pogresno otkucan i da ostane bez para je previse morbidno jer kao sto tvrdim od pocetka ne postoji polj gazdinstvo da nije kupilo kulture koje sam naveo a da ih je posejao i zaveo u e agraru
 
Zato kukavice jako dobro znaju da kritikuju i lažno optužuju iz mišijih rupa.
Danas sam zvanično istupio iz Skupštine Inicijative zbog ljudi koji su glasali za ,,10 000", ja sa takvima ne mogu da sedim za istim stolom. Nije to glasanje demokratija, ne može da se glasa o nečemu što mora da se ispoštuje.
Sve jedno, moralo je da se zavrsi nemaju ljudi snage vise, njima je glavno zanimanje poljoprivreda a ne da se mlate sa belosedskim barabama. Malo je ljudi napolju vecina je u rupama i cekaju da se sve zavrsi da mogu izaci da kazu koju pametnu 😂
 
Poslednja izmena:
ne menjam samo ne kontas nikako

svima po 10hilj+ko ima racune jos 7k sto dodje do 17 dogovorenih

otpocetka to pisem

budala sam ispao sto sam i ove kupio seme psenice i jecma
isto tako sto sam placao tv pretplatu pa posle ovima koji nisu otpisali
isto tako odvodnjavanje sve do dinara a videcemo sta ce biti sa ovim duznicima koji imaju nekoliko 100k duga
 
Prvo bi ljudi trebali da razmisle da li je nešto izvodljivo (nije poljoprivreda jedna jedina stvar u državi kojoj treba da se posveti ceo državni aparat) pre nego što napišu nešto. Da sebe stave na to mesto (mesto državnog aparata).
Možemo i treba da tražimo samo ono što je realno (opravdano) i izvodljivo (moguće).
To se može naći u slikovnici Mali Princ, tamo je objašnjeno. Svi podabici vole svog kralja jer od njih traži da urade samo ono što oni mogu da urade za njega.
 
ne menjam samo ne kontas nikako

svima po 10hilj+ko ima racune jos 7k sto dodje do 17 dogovorenih

otpocetka to pisem

budala sam ispao sto sam i ove kupio seme psenice i jecma
isto tako sto sam placao tv pretplatu pa posle ovima koji nisu otpisali
isto tako odvodnjavanje sve do dinara a videcemo sta ce biti sa ovim duznicima koji imaju nekoliko 100k duga
Ti kao da si kupio drugome a ne sebi

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh