Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Sad je i zvanično. Rešeno je da ujedinjena udruženja polljoprivrednika prihvate ponudu ministarstva. Sad 10.000 bez računa u roku od 30 dana. Za 2025, 18.000 isplata do 1. Aprila. 17.000 za sertifikovano seme da se javni poziv raspiše najkasnije do kraja aprila. Akciza na dizel da ne bude manja nego ove godine sa razmatranjem da se poveća... Ostalo sve kako je i bilo, robni zapis, berza, pio, da nastavi da se rešava....

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Koliko sam uspeo da vidim potpisano je za 10 hiljada do kraja novembra. A za sertifikovano ce se napisati za sl god. Samo mi nije jasno zbog cega je prihvacena tacka 6 i nije dopunjeno da se ubace i parcele koje se stvarno rade po drugom osnovu, vec samo po ova dva osnova koja su data u pozivu od 15.10. Kao da je toliko pameti potrebno da se osmisli model izjave za jednu ili vise parcela i da se ona overi kod notara i cao zdravo. A oni posle neka salju inspekcije i proveravaju.
 
Ajde nemoj da se zanosis,pa to bi bilo izginuce kad bi ubacili tako nesto

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Koliko sam uspeo da vidim potpisano je za 10 hiljada do kraja novembra. A za sertifikovano ce se napisati za sl god. Samo mi nije jasno zbog cega je prihvacena tacka 6 i nije dopunjeno da se ubace i parcele koje se stvarno rade po drugom osnovu, vec samo po ova dva osnova koja su data u pozivu od 15.10. Kao da je toliko pameti potrebno da se osmisli model izjave za jednu ili vise parcela i da se ona overi kod notara i cao zdravo. A oni posle neka salju inspekcije i proveravaju.
Neće da se zameraju glasačima....

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Meni samo to nije realno kupis seme za 18000 din i kao drzava ti vrati 17000 kako da ne,nemoguca misija,to ce izmanipulisati nekako

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Barbula pa nema na hiljade i hiljade ha po ovom pitanju. Vecina je u vlasnistvu i pod ugovorima. Neznatan broj je ovo i ovakve sto su sada raspisali.
 
Sad je i zvanično. Rešeno je da ujedinjena udruženja polljoprivrednika prihvate ponudu ministarstva. Sad 10.000 bez računa u roku od 30 dana. Za 2025, 18.000 isplata do 1. Aprila. 17.000 za sertifikovano seme da se javni poziv raspiše najkasnije do kraja aprila. Akciza na dizel da ne bude manja nego ove godine sa razmatranjem da se poveća... Ostalo sve kako je i bilo, robni zapis, berza, pio, da nastavi da se rešava....

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Znaci Filipovic i drustvo pojeli govno?? Koja udruzenja su jos glasala za taj predlog, posto ujedinjena udruzenja ne postoje??
 
Znaci Filipovic i drustvo pojeli govno?? Koja udruzenja su jos glasala za taj predlog, posto ujedinjena udruzenja ne postoje??

Ujedinjena udruženja poljoprivrednika srbije....

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Obećanje ludom radovanje.
Lagaće nas svaki put kada smo jednom to dozvolili.
Živi bili pa videli.
Daj Bože da nisam u pravu.
Drago mi je da nisam učestvovao u tome.
 
Pojeli ne pojeli govna ali preti se sa praznim pištoljem, ovo se mora jednom preseći samo je bitno da bude većina zadovoljna, nadvlačenje će stalno biti samo treba znati kad popustiti, ako ćemo realno dogovora se nisu držala ni udruženja a ne samo država, jednostavno nesloga udruženja zarad nekih svojih ciljeva i principa nisu dobra, uglavnom su svi saglasni oko zahteva samo su nijanse u pitanju, popustljivost mora postojati ako je zarad većine.
 
Nazad
Vrh