Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Stalno mislite samo i isključivo o sebi, u tome je problem. Ne shvatate šta znači dogovor, verovatno ni vaša reč nema vrednist.
E, sve to uništava Srbiju i džaba reči. Komunizam je učinio svoje.
Ljudi neće imati para ni da je 100.000, mani me tih gluposti.
Prodaje te se, to je činjenica.
Isti slučaj je i sa onom ženom koja bi pristala na seks za milion, znači da hoće. Sada samo da joj nađemo realnu cenu.
Ti kad tako pričaš izgleda da onda ti nisi imao sušu pa ne znaš šta znači da ljudima odma pare trebaju nemamo vremena za čekanje
 
Ti kad tako pričaš izgleda da onda ti nisi imao sušu pa ne znaš šta znači da ljudima odma pare trebaju nemamo vremena za čekanje
Naravno da sam imao sušu i kredite. Ali to nije opravdanje za nepoštovanje dogovora. Izađimo i tražimo za sušu, nemojmo da kvarimo dogovoreno.
Vi ne shvatate da država jedva čeka da se pristane na nepoštovanje i svaki baredni put će da nam nabija na nos ,,onda vam nije smetalo da prekršimo porpisano, a sada vam smeta, odlučite se kako hoćete".
Tvrdim deseti put da ni 100.000/ha ne bi promenulo suštinu problema. Nije stvar 10.000 ili do 17.000, stvar je da li će mo pristati da nas je.u, da smo kurve ili ne.
 
Ne možemo da se dogovorimo šta je moralno, šta nije moralno i da li treba biti moralan. Mi koji živimo od ustane poljoprivrede, a ne da se dogovorimo sa narodom o promeni vasti 😂😂😂
 
e sad da se vratimo nazad u taj jul pa da vidimo ko je sta pisao,pa i na ovom forumu

ozbiljna greska je bilo stavljanje potpisa na takav dokument sto se na kraju ispostavilo i tacnim

od 7 udruzenja koja su to potpisala,4 su bila za 3 protiv ako me secanje sluzi ali vecina presudila

ili je taj dokument ustvari i bio potreban za ovo otezanje i sto se sve to dogovorilo za gotovo pola dana(duze se naraucuje i ceka hrana u restoranu,nego taj dokument) i sada se i ispostavlja da upravo on i odgovara vlasti,posto smo ocigledno u pat poziciji
Sta je lose u tom dokumentu?? Precizirana je suma 17000 koja treba da se isplati i dinamika isplate. Potpisano sa obe strane i tad se ni jedno udruzenje nije javilo da nije zadovoljno potpisanim. Dva meseca kasnije jave se neki koji su zadovoljni i sa 10 000.
 
Ja cu ti dati odgovor, mnogi ovde navijaju samo za sebe i iskljucivo protiv svih! Cak se i likuju mahinacije vlade! Eto dotle je nas narod stigao u ovom putu beznadja.
Za koga navijas ?
Navijam za 17000 ili koliko ko ima ali ne za godinu dana.Gde ti gospodine Kovačev vidite moje likovanje-što sam istinu napisao i sve se da proveriti a kao drugo ne treba mi advokat da odgovara umesto mene.
 
Ne možemo da se dogovorimo šta je moralno, šta nije moralno i da li treba biti moralan. Mi koji živimo od ustane poljoprivrede, a ne da se dogovorimo sa narodom o promeni vasti 😂😂😂
Čekaj jel niste i vi taj narod?
Koliko sam pratio jedan od zahteva je bio i smena ministra poljoprivrede Martinovića.
Dovoljno je i slepcu da vidi da on nema pojma o poljoprivredi i da s njim ne vredi ništa dogovarati.
 
Naravno da sam imao sušu i kredite. Ali to nije opravdanje za nepoštovanje dogovora. Izađimo i tražimo za sušu, nemojmo da kvarimo dogovoreno.
Vi ne shvatate da država jedva čeka da se pristane na nepoštovanje i svaki baredni put će da nam nabija na nos ,,onda vam nije smetalo da prekršimo porpisano, a sada vam smeta, odlučite se kako hoćete".
Tvrdim deseti put da ni 100.000/ha ne bi promenulo suštinu problema. Nije stvar 10.000 ili do 17.000, stvar je da li će mo pristati da nas je.u, da smo kurve ili ne.
Pa sta koga briga, daj sta das i posle svalimo krivicu na pregovarace i zakunemo se da nikad vise necemo izaci i dati podrsku bilo kome, a kao do sada su davali 😂 Ovaj narod je lud, za malo cara prodao bi SVE!
 
Svako mora da ispuni obaveze kojih se obavezao.
Obavezali su se za ,,do 17.000" i obavezali su se za rok. Kakvi drugi rokovi, kakvi bakrači. Za 1.000 gluposti ima novca, a za obaveze nema. Mnogo ste naivni.
 
Sta je lose u tom dokumentu?? Precizirana je suma 17000 koja treba da se isplati i dinamika isplate. Potpisano sa obe strane i tad se ni jedno udruzenje nije javilo da nije zadovoljno potpisanim. Dva meseca kasnije jave se neki koji su zadovoljni i sa 10 000.
Nista novo nije potpisano od onoga u kisacu
Zanimljiv je sled dogadjaja kada je potpisano i brz dogovor samo da se poljoprivrednici ne nadju na ulici

Ko malo ima pamcenja,zna sta se desavalo upravo polovinom jula

Da dodam jos,upravo ovo guranje non stop price o 17hiljada a to mogu dobiti samo nas mozda ni 20% poljoprivrednika jer ostali 80% nema racune,upravo na kraju krajeva i odgovara vladajucim propalitetima jer je to manje para koje moraju dati

Tako da nije tu sve tako jednostavno kako se cini izgleda
 
Velike veze jer određena grupa ljudi odlučuje i u moje ime.Ali ne odgovori mi na pitanje nego si ga postavio.Možda ti imaš veće veze sa predsednikom od mene.
 
Odakle ti snage da se prepireš sa tastatura ratnicima i ravnozemljašima ? Zbog takvih će Srbija nestati. Deluje možda nekome smešno ali brzo će đavo i kod njih zakucati.
Zbog takvih narodnih heroja smo tu gde jesmo.Jedni u četnike a drugi u partizane,treći u ustašama,četvrti u handžar divizijama....
Kao što sam jednom naveo.Najveća greška države je što je dozvolila podsticaje do 100ha i nema para da to ispoštuje.I treba vratiti do 20ha ali to narodnim herojima ne ide u prilog.
 
Zbog takvih narodnih heroja smo tu gde jesmo.Jedni u četnike a drugi u partizane,treći u ustašama,četvrti u handžar divizijama....
Kao što sam jednom naveo.Najveća greška države je što je dozvolila podsticaje do 100ha i nema para da to ispoštuje.I treba vratiti do 20ha ali to narodnim herojima ne ide u prilog.
Istina je bolna.Dok ste isisavali državu na raznim konkursima,bilo vam je lepo. :unsure:
 
И нису се бунили већ се смешкали и чекали да комшији цркне крава.Сада кад су пресушили бесповратна извори или када је нека јача кера почела да је.бе сад ајде подбуњуј масу да се изађе на улицу. Док им опет неко из ове гарнитуре не понуди који бесповратна кредит да би ћутали и да не би кевтали.
 
I non-stop traže da se subvencije ne daju onima koji PIO plaćaju po drugom osnovu jer sebe smatraju profesionalcima.A meni se govori da sam protiv svih.Ja sam samo protiv onih koji su protiv mene.
 
Nazad
Vrh