Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Tih 17000din bi dobili ko ovi za repu. Tako da mislim da je ova varijanta za 10000din bolja
 
Jel tebi neko garantuje da ćeš to dobiti sledeće godine? A i svima nama sad trebaju pare nemamo vremena za čekanje
 
Ja sebi garantujem da nisam piz.a, da ću se boriti za pravdu i poštovanje ugovora.
Znači ,,veru za većeru", zato će mo i propasti.
Da izađe samo svaki deseti traktor, ,,do 17.000" bibilo već sutra. Ali mnogo smo loši ljudi, zato i vlada bagra. Svi imaju neki svoj sendvič, čast izuzetcima.
Većini da sada neko da po 100.000 /ha, opet bi im zafalio neki dinar, pa bi opet našli izgovor da dušu prodaju đavolu.
 
Poslednja izmena:
Znači da si za to da se krše dogovori i ugovori.
Ugovor je već debelo prekršen.
Da se ide na račune, za koju godinu bi to bilo? Ja već imam račune od pšenice 23/24 i sada 24/25. Za kukuruz slična situacija, novi računi samo što nisu....
Koje prikazati, ili da neće tamo negde na jesen da isplate za 2 godine uporedo?
Sve ja poštujem ovo sa računima ali bih uzeo pare što pre kako bilo, ako se nude. Smem da se kladim da kasnije, tamo za tih pola godine i više neće biti ničeg. Smisliće će već oni nešto, kao što uvek smisle.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sebi garantujem da nisam piz.a, da ću se boriti za pravdu i poštovanje ugovora.
Znači ,,veru za većeru", zato će mo i propasti.
Da izađe samo svaki deseti traktor, ,,do 17.000" bibilo već sutra. Ali mnogo smo lošira ljudi, zato i vlada bagra. Svi imaju neki svoj sendvič, čast izuzetcima.
Većini da sada neko da po 100.000 /ha, opet bi im zafalio neki dinar, pa bi opet našli izgovor da dušu prodaju đavolu.

Niko ne prodaje od nas veru za veceru ali kad saberes i oduzmes izadjes na isto. Meni je sve jedno dobio 17000 sa racunima ili 10000 bez racuna isti kolicinu para dobijam ali je ljudimo jedna stvar bitna 10000 se dobija odmah a 17000 bi se cekalo od 6-12 meseci. Ljudi nemaju para i trenutno i tih 10000 im zavrsava posao .
 
Stalno mislite samo i isključivo o sebi, u tome je problem. Ne shvatate šta znači dogovor, verovatno ni vaša reč nema vrednist.
E, sve to uništava Srbiju i džaba reči. Komunizam je učinio svoje.
Ljudi neće imati para ni da je 100.000, mani me tih gluposti.
Prodaje te se, to je činjenica.
Isti slučaj je i sa onom ženom koja bi pristala na seks za milion, znači da hoće. Sada samo da joj nađemo realnu cenu.
 
Druze ja kazem tebi da mi je bukvalno sve jedno .......
Ajde sad reci koji je bio dogovor jel bio dogovor da se isplati 18000 do ne znam kog datuma i nisu ispostovali jel bio dogovor da izadje uredba do 15 ovog meseca sa sertifikovano seme .....i jel izasla ???
 
A ja tebi kažem da nije bitno šta je tebi ili meni lično bolje. Bitno je poštovanje sporazuma.
Za 18.000 je ispoštovano (čast izuzetcima).
Ako sada pristanemo na nepoštovanje potpisanih sporazuma sutra će nam raditi šta im je volja.
Samo vi gledaje svoje lične interese i sedite kod kuće.
1.914-te su se Srbi vraćali iz Amerike da ginu za Srbiju, a većina nas ne sme da se provoza traktorom, da kaže šta misli. Jadni smo i bedni.
 
И 1941 су гинули и 1991 и 1999,а неки су седели кући жени под сукњом, а данас највећи генерали. И шта ћемо сад???? Ја још ни једног учесника рата нисам чуо да прозивају оне крајшпореташе и подсукњаше са приговори савести што НИСУ БИЛИ у рату јер су не пи.чке већ ПИЧ.КЕТИНЕ. Е због таквих"јунака" "јуначина" смо овде где јесмо кер су се ти силни мишеви дохватили власти и владања. Доста тих јуначина на тракторима су нам дошли овде па нам сада ведре и облаче док су наши дедови, очеви, стричеви, ујаци и браћа гинули за њих. Само ме интересује да ли су ти силни уговори оверени код нотара са којима стално неко маше овде свима пред носем? Мислим да би појединци били најсрећнији када нам држава не би динара уплатила. Да имају изговор како нам не би ни 10000дин уплатили. И још једно питање ко је та силна удружења овластио да заступају интересе свих пољопривредника у Србији? Ја би ово 10000 или 17000дин дао на референдум па нека се народ изјасни. Ја сам први за 17000дин али одма колико већ данас.
 
kolega Boderlica di si ti otišo i šta ti porediš generacije iz prvog svetskog i ove današnje hibridne sajber kojima je sve na instant i oma a nemaju pretstavu o realnom životu , šraf ni sijalicu ne znaju da zavrnu ,
 
Poslednja izmena:
A ja tebi kažem da nije bitno šta je tebi ili meni lično bolje. Bitno je poštovanje sporazuma.
Za 18.000 je ispoštovano (čast izuzetcima).
Ako sada pristanemo na nepoštovanje potpisanih sporazuma sutra će nam raditi šta im je volja.
Samo vi gledaje svoje lične interese i sedite kod kuće.
1.914-te su se Srbi vraćali iz Amerike da ginu za Srbiju, a većina nas ne sme da se provoza traktorom, da kaže šta misli. Jadni smo i bedni.
Na tog jednog iz Amerike dolazilo je par hiljada Sremaca,Lala,Bosanaca, Ličana, Krajišnika,Hercegovaca u plavim uniformama.
 
И 1941 су гинули и 1991 и 1999,а неки су седели кући жени под сукњом, а данас највећи генерали. И шта ћемо сад???? Ја још ни једног учесника рата нисам чуо да прозивају оне крајшпореташе и подсукњаше са приговори савести што НИСУ БИЛИ у рату јер су не пи.чке већ ПИЧ.КЕТИНЕ. Е због таквих"јунака" "јуначина" смо овде где јесмо кер су се ти силни мишеви дохватили власти и владања. Доста тих јуначина на тракторима су нам дошли овде па нам сада ведре и облаче док су наши дедови, очеви, стричеви, ујаци и браћа гинули за њих. Само ме интересује да ли су ти силни уговори оверени код нотара са којима стално неко маше овде свима пред носем? Мислим да би појединци били најсрећнији када нам држава не би динара уплатила. Да имају изговор како нам не би ни 10000дин уплатили. И још једно питање ко је та силна удружења овластио да заступају интересе свих пољопривредника у Србији? Ја би ово 10000 или 17000дин дао на референдум па нека се народ изјасни. Ја сам први за 17000дин али одма колико већ данас.
i ja sam za referendum to je pošteno i najpravednije ,svako iznese svoje gde prevagne onda tako treba da bude .ta udruženja ne **greška dva posto nit znam koga nit me ko interesuje, ko od njih za koga i čije interese zastupa, nema od toga ništa lakrdija i jedan opšti cirkus se pretstavlja javnosti
 
A ja tebi kažem da nije bitno šta je tebi ili meni lično bolje. Bitno je poštovanje sporazuma.
Za 18.000 je ispoštovano (čast izuzetcima).
Ako sada pristanemo na nepoštovanje potpisanih sporazuma sutra će nam raditi šta im je volja.
Samo vi gledaje svoje lične interese i sedite kod kuće.
1.914-te su se Srbi vraćali iz Amerike da ginu za Srbiju, a većina nas ne sme da se provoza traktorom, da kaže šta misli. Jadni smo i bedni.
Kao prvo za 17000 ništa nije potpisano, već samo obećano! Stoga mogu da se cenjkaju kako hoće.
Kao drugo, kada mega profi paori budu bili spremni da se odreknu par ha zemlje da bi i mi sitni vikend paori došli malo do obradive zemlje, tada će možda i biti sloge malo više.
Do zemlje se nemože doći zato što sve pokupe "veliki paori", sve i preplate arendu samo da bi oni radili a ne neko drugi. Sad kad je zaškripelo svi treba da podržimo ono kako njima odgovara.
10000 ali odma! je sasvim zadovoljavajuće a 99% da će tako biti.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Čisto da pitam, da li je neko od vas ko je oštećen kršenjem ugovora pokrenuo tužbu protiv druge strane?
Da izađe samo svaki deseti traktor, ,,do 17.000" bibilo već sutra.
da li ovo znači da si ti spreman da preuzmeš na sbe organizaciju narednih protesta, čisto da ljui koje to zanima znaju kome da se jave oko tehničkih detalja.


Ne znam koliko pratite situaciju, ali pripremaju se izmene krivičnog zakona, u najavi je ukidanje "iznuđivanja iskaza" od strane policije, ali i puno slobodnije tumačenje nasilnih akcija sa ciljem urušavanja države. Konkretno neće biti u problemu samo oni koji prave barikade, nego i oni koji to samo napišu, jer jelte organizuju i pozivaju na nasilje, a u problemu ću biti i ja kao vlasnik foruma koji omogućavam pojedincima da takve pozive na blokade javno objavljuju i tako unose nemir i nervozu među stanovništvo.

To još nije na snazi, ali kako stvari stoje doći će polako. Sad svako da razmisli, a evo jednog starijeg primera gde su ljudi proveli u pritvoru 9 meseci i 3 godine na sudu dok se dokazalo da nisu krivi.


a evo i video gde je objasnio kako to utiče na život i porodicu


Što se mene tiče može pisati ovde ko šta želi osim direknog pozivanja na borbe, piše se u ovoj temi još od 2010, a kako stvari stoje ova tema će biti aktivna i 2124 godine u Srbiji. :cao:
 
Eto opet dokaza mojih tvrdnji.
Nismo marva da treba da nas neko vodi ili bar neki nisu. Marvu vodaju autobusima.
Ja sam više puta pisao šta bih ja uradio i bilo bi sve po zakonu, a postigao bi se cilj. Valjda još neko zna da razmišlja ili nam zaista treba ular.
 
Niko ne prodaje od nas veru za veceru ali kad saberes i oduzmes izadjes na isto. Meni je sve jedno dobio 17000 sa racunima ili 10000 bez racuna isti kolicinu para dobijam ali je ljudimo jedna stvar bitna 10000 se dobija odmah a 17000 bi se cekalo od 6-12 meseci. Ljudi nemaju para i trenutno i tih 10000 im zavrsava posao .
Oz tvog sela dvojica ljudi treba da dobiju subvencije a vi ostali nula.
Nula.
Nula
 
Nazad
Vrh