Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sremcevic je u pravu, za to treba ozbiljna priprema a oni se nisu pripremili jer su smatrali da ce im proci tek tako. Zato se tezgari, jer nam oni sada navodno izlaze u susret bez racuna al da bude manja cifra, a oni su direktan produkt toga i opet su uspeli da izmanipulisu.
ALI! Naj veci problem je sto samo 3% paora ucestvuje u borbi, a naj manje 20-30% su slicni ovima sto se bore. Zato se vrtimo u krug i zato smatraju da ne treba da nas ispostuju.
Da li pistoji neko u Srbiji da nije posejao pšenicu ili bar spremio seme do ,,Kisača" ? Naravno ne, svi smo u istom. Oni koji su učestvovali u bunama i pregovorima, a sejali pšenicu na koju neće dobiti ,,do 17.000" ćute, bar najveći de njih. Ali se bune oni koni su sedeli kod kuće, bar najveći deo njih.
A za to postoji razlog.
 
Ti bas se kacis za hobiste i male mani se covece izbaci ih iz usta.Gledaj svoja posla i pozivaj ovu gospodu sto zive iskljucivo od poljoprivrede i to sa 4 aktivna PG a ne izlaze i mudro cute.Stvarno si licemeran nisi nijednog takvog spomenuo a ima bar 100k takvih istinskih poljoprivrednika.Znam i za fiktivne razvode zbog subvencija i sta jos da ti napisem 35 godina sam blizu agrara i video sam sve cake koju veliki koriste.Tako mani se malih i uzmite sve sto vam sleduje i nemojte opet hobistima nista dati.Podrzavam proteste i ucestvovacu na njima bas iz inata tebi takvima.A za arende i subvencije moze se roman napisati
 
Ti bas se kacis za hobiste i male mani se covece izbaci ih iz usta.Gledaj svoja posla i pozivaj ovu gospodu sto zive iskljucivo od poljoprivrede i to sa 4 aktivna PG a ne izlaze i mudro cute.Stvarno si licemeran nisi nijednog takvog spomenuo a ima bar 100k takvih istinskih poljoprivrednika.Znam i za fiktivne razvode zbog subvencija i sta jos da ti napisem 35 godina sam blizu agrara i video sam sve cake koju veliki koriste.Tako mani se malih i uzmite sve sto vam sleduje i nemojte opet hobistima nista dati.Podrzavam proteste i ucestvovacu na njima bas iz inata tebi takvima.A za arende i subvencije moze se roman napisati
Pa oni stalno kukaju, oni stalno to baglašavaju.
Dokle da ćutim ?
Ja isključivo reagujem na napisano. Zar do sad nisi primetio ?
Ti sa 4 gazdinstva ne pišu gluposti po forumu i zato nemam šta da im pišem.
Moji stavovi su javno poznati svuda i tvrdim da nema socijalno poštenijih stavova ali ne može sad i odmah. Ko je ovde na forumu osim mene napisao da treba da se u Srbiji uradi poštena i pravedna agrana reforma, da se ograniči posed ?
 
Mozda si i u pravu za ovo oni mudro cute ne pisu nista vecina ne protestuje ali zato pomno prate nove konkurse gde su redovne musterije.A sta mi dobijamo orlova muda sa ukrstenim macevima.Jednom sam ovde napisao da imam neka saznanja i receno mi je da onda idem u policiju,jel ce neko da sad prijavi svoja saznanja u vezi arendasa i subvencija?
 
Uslovi su za sve isti i svi smo u istom košu sa fiskalnim računima.
Neko je bio vidovit, reskirao ili ga jednostavno usralo (pa se sada malo folira), da li sada tog treba mrzeti ?
Dogovoreno je u decembru, potpisano kasnije i šta sada da se menja a da bude moralno i pišteno ?
 
Pa oni stalno kukaju, oni stalno to baglašavaju.
Dokle da ćutim ?
Ja isključivo reagujem na napisano. Zar do sad nisi primetio ?
Ti sa 4 gazdinstva ne pišu gluposti po forumu i zato nemam šta da im pišem.
Moji stavovi su javno poznati svuda i tvrdim da nema socijalno poštenijih stavova ali ne može sad i odmah. Ko je ovde na forumu osim mene napisao da treba da se u Srbiji uradi poštena i pravedna agrana reforma, da se ograniči posed ?
Ti sa 4 gazdinstva niti idu na proteste i ćute jer im je dobro.Ali se napada Zoran što ga nema na protestima ne bi li dobio nekih 1000,2000 evra a ovi sa milionima se i ne spominju.Mislio sam Slavko da si pošteniji i podržavam zadnju rečenicu.
 
Ti bas se kacis za hobiste i male mani se covece izbaci ih iz usta.Gledaj svoja posla i pozivaj ovu gospodu sto zive iskljucivo od poljoprivrede i to sa 4 aktivna PG a ne izlaze i mudro cute.Stvarno si licemeran nisi nijednog takvog spomenuo a ima bar 100k takvih istinskih poljoprivrednika.Znam i za fiktivne razvode zbog subvencija i sta jos da ti napisem 35 godina sam blizu agrara i video sam sve cake koju veliki koriste.Tako mani se malih i uzmite sve sto vam sleduje i nemojte opet hobistima nista dati.Podrzavam proteste i ucestvovacu na njima bas iz inata tebi takvima.A za arende i subvencije moze se roman napisati
Заборавио си и оне који су дрпали све могуће фондове на себе и ближу родбину. Па сад када нема више сад од једном дижу буне и прозивају све остале и боре се као за све пољопривреднике. Док се неко из власти не сети да опет уделе који бесповратни кредит преко покрајине да би их ућутали. Чим им доделе које милионче бесповратно брзо ће их заболети патка и за профи и хоби пољопривреднике.
 
Nazad
Vrh