Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Taze informacija:
Ponuda ministarstva poljoprivrede.
Moze 17 hiljada za sertifikovano seme ali po planu i projekciji njihovoj trebace od pola godine do godinu dana za isplatu sredstava.

Drugi predlog isplata 7 hiljada po hektaru bez pravdanja ako se slozimo sa tim moze da bude reseno u roku od 15 do 20 dana da budu pare na racunu.

Za dizel ce da vide za 15 dana pa ce da pozovu na sastanak.

Uredjenje trzista od nedelje sastanak.

Moratorijum je narodna banka predlozila jos u martu i treba da se konsultujemo sa bankama i trazimo odlaganje plaćanja.

Sto se tice sledece godine subvencije 25 hiljada po ha isplata do marta.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Šta god da odluče podržavam
 
A kad bi znao kako tebe vide :haha:. Do onomad ti je pena isla na usta koliko si bio zadovoljan sa nasom vlascu
Da zadovoljan sam novim vozovima, autoputevima, sto ne moram da idem konjskim putem do grcke, sto mozes stici za sat vremena iz ns do bg, novom opremom u vojsci itd, sve ono novo sto je uradjeno naspram toga sto au zuti unistavali godinama. Niti je sve crno i belo dobre stvari trebaju da se pohvale. Al tako nesto sa tvojim mentalnim sklopom jednostavno ne mozes da razumes. Naravno za ovakve stvari kao represija seljaka moraju da se kazne i da vide slogu i odlucnost seljaka da se to ne SME desavati ii raditi al pored tebe i takvih slicnih nema od toga nista.
 
Da zadovoljan sam novim vozovima, autoputevima, sto ne moram da idem konjskim putem do grcke, sto mozes stici za sat vremena iz ns do bg, novom opremom u vojsci itd, sve ono novo sto je uradjeno naspram toga sto au zuti unistavali godinama. Niti je sve crno i belo dobre stvari trebaju da se pohvale. Al tako nesto sa tvojim mentalnim sklopom jednostavno ne mozes da razumes. Naravno za ovakve stvari kao represija seljaka moraju da se kazne i da vide slogu i odlucnost seljaka da se to ne SME desavati ii raditi al pored tebe i takvih slicnih nema od toga nista.
Još samo da shvatite da km autoputa košta po ravnici više nego u Alpima i to dvostruko.
 
Još svežije. Umesto 7.000 nude 10.000 odma isplata. A do kraja marta umesto 25.000 nude 28.000...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Ова Миксерова ми се више свиђа! Е сада бити или не бити? Можда им једино тражити да у наредних 5 година субвенције изађу на 35000дин и то да потпишу. Као и паори да имају разумевања према држави тешка времена, криза, трте-мрте онако мало им подићи. 🤔
 
Pa biće daj odma, samo pitanje na koliko se navuče. Narod opasno u buli, nema para.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja ne podrzavam i mislim da too nije pravedno da mii koji smo cuvali racune i nadali se da dobijemo tih 17 hiljada za seme koje su obecane da sada dobijemo 7 ili 10 hiljada..
Takoo ce NAJVISE profitirati oni koji nisu ni sejali nego dali zemlju u zakup i uzeli pare za zakup-kiruju , plus dobili 18 hiljada za zemlju i etoo sada ce opet da uzmu pare za seme a nisu ni sejali ni kupovali seme...
Zar se ne borimo od pocetka da subvencije uzima onaj koji seje obradjuje- radi zemlju???

SRAMOTA,U OVOJ ZEMLJI SE NAJVISE ISPLATI DA BUDES NERADNIK,TI UVEK NAJBOLJE PRODJU
 
Zar te nije sramota da u vremenu kad u Cacku policija i Bia hapsi seljaka koji je isti kao i ti, hapse ga u rodjenoj kuci pa posle toga ispred skole dok je cekao dete. Zar te nije sramota a i sve ostale da uopste traze neki razlog da ne izadju na ulicu i protive se takvoj vlasti. Pa kakav si covek u pm a i ostali, jebo te zivot vise i hobi i profi, imas li pameti u toj glavi ikako?
Nisi pročitao moj post da bi ga razumeo nego si odgovorio sa mržnjom prema meni od ranije.Naravno da mi je žao a da li si ti otišao da ga odbraniš i svi koji me napadaju.Od mojih Kikinđana pa do onih sa krajnjeg juga.Ko je izašao da ga odbrani.Da čujem.Koje udruženje.
 
Govorili su da će u bliskoj budućnosti strogo kontrolisati ko uzima subvencije, i početi kažnjavati. Možda to bude i sad. Subvencije pripadaju onom ko obrađuje zemlju, ne onom ko je samo poseduje.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh