Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sigurno nece lajkovati neko ko je do onomad zapisavao boraniju sa par hektara I grabio i otimao njive u arendu da bi dokazao da je glavni baja u selu,uzimao kredite i zaduzivao se da kupi nove traktore,kombajne,avione,kamione I mislio da je uhvatilo boga za muda a sad kad je u govnima do guse jkuku lele

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Pa ko je to?
Delite ljude jer se bojite,kažite tako.
I ja to mislim što i vi ali ako se delimo po svim osnovama nema ništa.
Štrojenje........
 
Boleće me ona stvar da guglam i da nekog proveravam šts je i ko je. Ja sam samo prosledio poruku iz viber grupe...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Zar nisi primetio da članu i moderatoru najbitnije jedno slovo, a ne stanje u poljoprivedi ?
Ne bi ti zamerili da si lupetao 1.000 gluposti sa 10.000 pravopisnih grešaka. Ali to što si objavio nije poželjno na ovom forumu. U više navrata sam dao objašnjenje, a većina me zbog toga ismeva.
 
Ti si (mi) kriv što 20 godina nije umatičio svoje krave (nadam se da nisam nešto pogrešio).
Ma ja sam se tripnuo bez veze, covek baljezgari sa velikom dozom mrznje.
Iskljucivo su moji postovi upuceni onima koji imaju iste interese a prave se prosti, kalkulanti. Nije meni zoran kriv sto sedi kuci, sta ja imam sa njim, ni dve unakrsno!
 
U mojoj ulici ima 10njih sto rade slicno kao i ja, domacini kakvi su takvi su nismo svi isti, ali nece da mrdne, moze da ga jase do mile volje, i da kuka kako nista ne valja, al da skupi muda i da ispravi kicmu nece ni za zivu glavu, i da popuni eAgrar to hoce!
 
Nazad
Vrh