Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360

O rovac-Tovariševo
 
Ali ti to ne možeš objasniti ni Draganu ni Slavku...
Ne treba njih da brinu moje neumatičene krave jer se ja ne bi mnogo obogatio niti sam se osiromašio.Uvek sam bio iskren kada god sam pisao na forumu a to ne valja jer te posle ismevaju.Zadnje tele je polomilo nogu,kad -ne znamo.Verovatno je krava to uradila jer se sama otelila.To je nama 4-o tele koje nam ode ove godine.

Ako donesu zakon da se ne finansiraju neumatičene krave iako još nismo dobili ni dinar a prošle godine su bile prve na spisku.Ja sam samo pisao da bi i one trebale dobiti povećanje kao i sve ostale kategorije,Veća udruženja ni nemaju neumatičene krave i pitam Slavka,kako bi se on borio.Ja sam moje sve krave stavio u proces natičenja i kada sam došao do momenta kada su mi se junice potelile.tada se zakon promenuo i tu mi je pukao film i odustajao a sve sam uredno plaćao i matičnoj službi i fakultetu.Nisam gazdinstva prebacivao na rodbinu i komšije kao što se to radilo.Ko je iskren,bude predmet ismevanja.Možete se ismevati koliko hoćete ali ko se poslednji smeje,najslađe se smeje.Ja vrlo dobro znam kako život može da se promene u par sekundi...Zato je bolje imati rezerve kada sa nekim diskutujete.Ja Dragana nisam vređao a on mene jeste jer misli da je i pametniji i interesantniji za publiku na forumu.Slavko-ti i ja smo se mnogo isvađali ali smo se u dosta stvari sllagali.Bog vam dao samo zdravlja.
Još jednom ponavljam razlog ne izlaska na nikakve proteste-bio sam samo onda kada je kolega imao problem sa registrovanjem prese.Od momenta kad su se profesionalci odvojili od nas hobista i šutnuli nas svojim nečinjenjem jer je njima odgovaralo.Samo su zaboravili da sigurno nisu dobili ni dinar zbog toga što mi nismo dobili.Ko to shvati,taj je pobednik.
Zar te nije sramota da u vremenu kad u Cacku policija i Bia hapsi seljaka koji je isti kao i ti, hapse ga u rodjenoj kuci pa posle toga ispred skole dok je cekao dete. Zar te nije sramota a i sve ostale da uopste traze neki razlog da ne izadju na ulicu i protive se takvoj vlasti. Pa kakav si covek u pm a i ostali, jebo te zivot vise i hobi i profi, imas li pameti u toj glavi ikako?
 
Zar te nije sramota da u vremenu kad u Cacku policija i Bia hapsi seljaka koji je isti kao i ti, hapse ga u rodjenoj kuci pa posle toga ispred skole dok je cekao dete. Zar te nije sramota a i sve ostale da uopste traze neki razlog da ne izadju na ulicu i protive se takvoj vlasti. Pa kakav si covek u pm a i ostali, jebo te zivot vise i hobi i profi, imas li pameti u toj glavi ikako?
To su metodi tvog imenjaka, otkud ova kritika?
 
Zar te nije sramota da u vremenu kad u Cacku policija i Bia hapsi seljaka koji je isti kao i ti, hapse ga u rodjenoj kuci pa posle toga ispred skole dok je cekao dete. Zar te nije sramota a i sve ostale da uopste traze neki razlog da ne izadju na ulicu i protive se takvoj vlasti. Pa kakav si covek u pm a i ostali, jebo te zivot vise i hobi i profi, imas li pameti u toj glavi ikako?
A prosle godine si hvalio vlast

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Taze informacija:
Ponuda ministarstva poljoprivrede.
Moze 17 hiljada za sertifikovano seme ali po planu i projekciji njihovoj trebace od pola godine do godinu dana za isplatu sredstava.

Drugi predlog isplata 7 hiljada po hektaru bez pravdanja ako se slozimo sa tim moze da bude reseno u roku od 15 do 20 dana da budu pare na racunu.

Za dizel ce da vide za 15 dana pa ce da pozovu na sastanak.

Uredjenje trzista od nedelje sastanak.

Moratorijum je narodna banka predlozila jos u martu i treba da se konsultujemo sa bankama i trazimo odlaganje plaćanja.

Sto se tice sledece godine subvencije 25 hiljada po ha isplata do marta.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh