Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Nama je potrebna reforma sistema...povecanje subvencija hmmm... nista veliko necemo postici kao ni predhodnim povecanjem kao ni oni pre njega... presipamo iz supljeg u prazno a boljitka za one koji obradjuju zemlju nema.
 
Da zadovoljan sam novim vozovima, autoputevima, sto ne moram da idem konjskim putem do grcke, sto mozes stici za sat vremena iz ns do bg, novom opremom u vojsci itd, sve ono novo sto je uradjeno naspram toga sto au zuti unistavali godinama. Niti je sve crno i belo dobre stvari trebaju da se pohvale. Al tako nesto sa tvojim mentalnim sklopom jednostavno ne mozes da razumes. Naravno za ovakve stvari kao represija seljaka moraju da se kazne i da vide slogu i odlucnost seljaka da se to ne SME desavati ii raditi al pored tebe i takvih slicnih

Pa odbranili su ga prvo njegovi koji su dosli traktorima i blokirali policiju. A ko ga nije odbranio ili ne zeli da to sada uzme kao valjan razlog da se pokrene treba da stavi prst na celo. To je pod 1.
Pod 2. Niko tebe ne mrzi, tebi niko nije kriv sto nista nisi uradio kako treba a kukas kako si izostavljen, hobista tra la la. Samo za info u bilo kojoj drzavi bi donio onu stvar kao podsticaj jer ne postojis u registrima. A prvi si da kukas i davis u temi
Tvoj mentalni sklop je izgleda na visokom nivou cim se stalno hvatas za zute, ko je prodao PKB, NIS, JAT i jos 300 qraca al nema veze bitno je da imas novi put
 
Živo je ali noga ne može da bude u funkciji a i postoji mogućnost trovanja.Misliš da bi moglo da funkcioniše tako.Evo 35 godina i nisam imao takav slučaj-klamće noga.
 
Poslednja izmena:
Da zadovoljan sam novim vozovima, autoputevima, sto ne moram da idem konjskim putem do grcke, sto mozes stici za sat vremena iz ns do bg, novom opremom u vojsci itd, sve ono novo sto je uradjeno naspram toga sto au zuti unistavali godinama. Niti je sve crno i belo dobre stvari trebaju da se pohvale. Al tako nesto sa tvojim mentalnim sklopom jednostavno ne mozes da razumes. Naravno za ovakve stvari kao represija seljaka moraju da se kazne i da vide slogu i odlucnost seljaka da se to ne SME desavati ii raditi al pored tebe i takvih slicnih nema od toga nista.
Isto mislim da su sve to dobre stvari ali samo da smo sve to odradili sa nasim parama a ne iz kredita . Veruj da smo j... cvorka uskoro sa kamatama a bezbroj kredita ce tek stizati kada prodje onaj grejs period .
@DraleTD - kakvo crno podilazenje vlastima , jel si realan ? Znaci po tebi je sve ok u svim drugim sverama ? Samo da idu subvencije gore i sve super .
 
Pre mesec i vise dana potpisan je sporazum izmedju vlade i pet udruzenja da se u oktobru posle rebalansa raspise poziv za 17000, a da to bude isplaceno do kraja godine. To je trazeno za sve poljoprivrednike u Srbiji. Moje pitanje je.... Kome se sad digla ona stvar da opet nesto cacka i prakticno ponisti taj sporazum??
 
Neka mi napiše ko je za 7.000 bez pravdanja, da se opet prihvati laganje i nagrađivanje nezaslužnih ? Koje za da pošteni koji su ispoštovali dogovor i potrošili novac na sertifikovano seme ispadnu budale ?
Po tome će se videti ko je kakav !
Ako prisanemo to će biti potvrda da smo kao ona žena sto bi pristala na seks za milion i po tome potvrdila šta je, samo da vidimo sad na koliko pristaje.
 
N
Nama je potrebna reforma sistema...povecanje subvencija hmmm... nista veliko necemo postici kao ni predhodnim povecanjem kao ni oni pre njega... presipamo iz supljeg u prazno a boljitka za one koji obradjuju zemlju nema.
E slažem se.
Vlasnici zemlje se dobili i zakupodavci, a zakupoprimci neka povećavaju arende i neka otimaju jedni od drugih.
 
Nazad
Vrh