Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Jesi li se ti brate borio za mene ili za sebe.
To što nemate kritičnu masu niti ćete je nikad imati datira od onda kada ste postali profesionalci i smatrali da sve vama pripada a ovim ostalim ništa.
Par godina smo radili bez dinara subvencija.Da li je iko od vas ovde sa foruma rekao: Pa i oni ljudi rade zemlju,plaćaju porez,kupuju repromaterijal.Tih godina ste se i nafatirali pa ste i od takvih uzimali polovinu subvencija ako su hteli nešto da dobiju.To je razlog zašto ja nikad ne izlazim na proteste.A takvih ima mnogo kao ja.
Ja se nafatirao i uzeo od tebe! Pa ti si tezak psihopata! Sedi bolje kucu i nisi za nigde!
 
Istina i samo živa istina ponekad boli.Niste stali uz nas onda a sada tražite da mi stanemo uz vas-nije malo mnogo.
 
PPS. Ko su nemam pojma. Napisao je neko tu poruku u inicijativi pa sam prosledio...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Tu je Milan Milosevic . Ko je sta je pojma nemam ali je dosta bio radikalan kada su bili protesti .
 
Ko god misli da protesti sluze da se neko drugi Fatira i da ne moze sebe pronaci ni u jednoj stavci, neka se preseli u eAgrar i tamo ce se pronaci sigurno. Oslobodite temu od baljezgarija.
Nisam ja kriv što ti nisi shvatio šta sam napisao.Da ti pojasnim.Ti si par godina imao 17000 subvencije a ja 0000 i sad hoćeš ti i tebi slični da izađemo na proteste da vas podržimo.Zaigrala mečka i sad je gusto.Moraćete se vaditi kako znate i umete kao i mi što smo se onomad a i sad vadimo.
 
У ovoj grupi stvarno imama ćablonja da je to strašno . Ovde vlada ona narodna da komšiji crkne krava .
Onomad je tako bilo pa ih nije bilo briga za kolege.Za razliku od tih mi im ne želimo ništa loše i podržavamo njihovu borbu ali bez nas da vide kako je to.Mi već znamo kako izgleda kad te neko šutne.
 
Sigurno nece lajkovati neko ko je do onomad zapisavao boraniju sa par hektara I grabio i otimao njive u arendu da bi dokazao da je glavni baja u selu,uzimao kredite i zaduzivao se da kupi nove traktore,kombajne,avione,kamione I mislio da je uhvatilo boga za muda a sad kad je u govnima do guse jkuku lele

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
A dali vi lenjivci razmisljate o nasim posledicama, zato sto ne izlazite?
Dali mirno spavate sto smo vam podigli subvencije po grlu i premije nasim "karanje " u BULJU po ulicama bezbroj puta i na tezi nacin jer nemamo kriticnu masu da resavamo to za dan dva i stavimo prst u uvo i razidjemo se kao pobednici???
I da se zapitaju sledeci put kada rese da nas zeznu, dili im treba 2000-3000 hiljade traktora na ulici! Ovako nas razvlace kao strane placenike!
Dali si ti razmisljao o ovome i nasim posledicama, kao iskusan SEDAČ za tastaturom i tebi slicni?
Kriv si ! Kriv si (mi) što se nisi izborio da NE UMATIČENA grla imaju veću subvencinu od umatičenih 😂😂😂😂
 
Nazad
Vrh