Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ti si se nalupao na ovom forumu dobro si jos i ziv ostao!
sta do sada nije bilo tacno sto sam napisao?

bilo koja tema da je u pitanju koju komentarisem ovde

istog tog iz stiga nedeljka sam prvi napao na forumu sto se na kraju ispostavilo tacnim

porediti stig i suboticu je smehotres

subotica i okrug je mozda i najvise ugrozena upravo zbog suse pa je i izasla jer po milioniti put pisem mi imamo vec 2 godine susu a prosla je bila sto bi se reklo eto bila pa prosla al veruj mi ispod proseka

pitao sam lepo ko je zasluzan i cija je ideja za onaj krst sto je stavljen kod banovine,niko nije odgovorio
takvi performansi su totalno ne potrebni,samo trose vreme poljoprivrednika
 
Inicijativa malo razvodnjava pricu i sitnim protestima smanjuju zelju i volju seljaka za protestima. Pre 20tak dana su pozvali na protest, odziv los. Ovo sad ispred banovine takodje lose. Za sutra opet nesto najavljuju u svojoj reziji Suboticani koji nastupaju zajedno sa Inicijativom izasli sami i posle jednog dana se povukli. Ko je na kraju pozvan na razgovor?? Samo suboticani ili i ostala udruzenja koja sa njima nastupaju??
Samo onaj koji ne moze da sabere 2 i 2 ne vidi da ministarstvo jedino koga intenzivno izbegava i ne poziva na razgovore je Inicijativa. Zasto je to tako? Prosto i jednostavno, zato sto inicijativa pregovara u ime svih i za svakog i nema pojedinca sa kim pregovara nego su svi jedan! A to njima ne odgovara, oni hoce jedno udruzenje da namire i glavnog coveka jos malo vise i tako resavaju stvar!
 
subotica koliko znam jeste a iskreno ne vidim razlog zasto bi inicijativa bila pozvana posto kasni sa izlaskom na ulice bezmalo 3 dana!!!

ispred udruzenja subotice su marinko,damir,miroslav,marko
damir je proglasen hrvatskim spijunom,nadvoznjak su napravili bukvalno na 20m od njegove kuce itd itd

da li je neko bio u BIA iz inicijative?
 
da dodam da se za suboticki protest znalo bar nedelju dana ranije
dok su neki isli i dogovorili banovinu u vidu nekog performansa i skupa da im prodje 2 sata,kazu 5 recenica svako od njih 10-tak i odu kuci



tu zavrsavam moje komentarisanje ove teme jedno vreme
 
Iz Inicijative su prvi pljuvani preko medija i rukovodstvo Inicijative je prvo privođeno ali nije bilo u medijima.
Mene su provukli kroz medije pre 2-e+ godine ali su svi zaboravili.
Razmislite zašto nije bilo u medijima privođenje članova Inicijative.
Sada mi je sve jasno i vezi Kikinde, pretpostavljao sam, a sada sam siguran.
 
Izgleda da Subotica vodi pricu sama za sebe kao i Stig sto je radio.
Problem je stvarno u tome sto je slab odziv, ljudi su kukavice i cekaju na gotovo! Pokvaren narod sta reci! Kada bi napravili model da se izuzmu ljudi od svih benefita koji ne izlaze i nemaju doprinos, tada bi se promenila slika, trcali bi svi i pitali dal ima jos! Radice se na tome da se odjebu kukavice i "pizde"
Država bi oberučke prihvatila ovaj tvoj predlog,čak bi ga i poduplala.A kakve bi bile posledice.Da li si o tome razmišljao.
 
Nazad
Vrh