Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ми се спрдамо са министром, а ово је изгледа задњи трзај наше пољопривреде и нас пољопривредника. Овај је постављен да закује последњи ексер у сандук.
 
GZEGmre.jpeg
 
Nisam gledao TV da vidim izjavu ovog Ministra u vezi toga kako je okarkterisao poljoprivrednike sa protesta. Video sam neke skraćene snimke. A to je stvarno sramota. Vidi se da je čovek zalutao u ovoj temi. Džaba mu njegov pravni fakultet. Možda da je u ministarstvu pravde pa i nekako.
Ali nekako stičem utisak da ova bivša ministarka je makar nešto činila - pričala, održavala odmah sastanke, išla na razgovore, obilazila Srbiju i u njenom mandatu se bar nešto i desilo i promenilo. Kod ovoga se ništa neće menjati. Pardon hoće ali u negativnom smeru.
Ja sam generalno apolitičan i taj deo me ne interesuje.

Kapa dole i veliki naklon svim poljoprivrednicima gde god da su i protestuju.
 
ma oni su juce u rebalansu budzeta izdvojili pazi te sad----59 milijardi dinara za Nacionalni stadion----lako izracunati koliko je to miliona evra

za te pare svaki stadion koji imamo trenutno u drzavi bi trebao da izgleda kao Alianc Arena,Bernabeu,Old Traford itd itd

a navodno se nema para za poljoprivredu,zdravstvo,prosvetu itd itd

ono sto je primetno da su ubrzali i povecali nivo pljacke na jos veci i savremeniji nivo,bukvalno vise i ne kriju sta rade
 
Nazad
Vrh