Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ali baš ništa nisi u pravu.Očekuješ verovatno da ljudi bleje pored puta,da svi dignu subvencije pa opet pa opet pa još jednom i da ne smeju da kažu gde ste svi ostali? Jel to?
Ајде иди умиј се хладном водом, где си ти био и када? Ја сам био на протестима, задњим нисам и нећу више бар док не дође неки прави паор који ће нас ујединити, а не свако за себе. Овде се многи курче тим изласком на протесте, а колико су људи повели за собом? Многи од тих који се курче учествовањем на протестима нису могли, у својем селу 10 трактора да скупе. Ето вам Недељка и Компе задали су вам леп домаћи задатак. Јесте да смо се пар пута посвађали на форуму због протеста али они треба свима да буду узор, они кад крену за њима иде 200 трактора, е то је успех. А овде има хвалисаваца који нису могли да скупе трактора за једну раскрсницу у свом селу.
 
Bane1986 je bio ucesnik protesta i to na veoma opasnom mestu. Dolazio i u Kisac na prve razgovore i diskutovao, tako da ne treba odmah osudjivati ljude.
 
Ајде иди умиј се хладном водом, где си ти био и када? Ја сам био на протестима, задњим нисам и нећу више бар док не дође неки прави паор који ће нас ујединити, а не свако за себе. Овде се многи курче тим изласком на протесте, а колико су људи повели за собом? Многи од тих који се курче учествовањем на протестима нису могли, у својем селу 10 трактора да скупе. Ето вам Недељка и Компе задали су вам леп домаћи задатак. Јесте да смо се пар пута посвађали на форуму због протеста али они треба свима да буду узор, они кад крену за њима иде 200 трактора, е то је успех. А овде има хвалисаваца који нису могли да скупе трактора за једну раскрсницу у свом селу.
Au... Opasan si baš,čitam i prethodne poruke da mogu da ti dodju posle 14:30.Evo uplašiše se.Bolje ćuti posle ovoga što si spomenuo u poruci.A skontao sam nisi ni baš IQ velikog.
 
Битно је да си ти паметан и да ти је IQ на нивоу. А самим тим како читаш боље ћути. Ја сам написао да имам своје мишљење, а коме се не свиђа нека ме пољуби у **greška. Али никако пре 14:30 јер сам до тада заузет. Е сада како си ти то протумачио и схватио твој проблем. Само треба лагано читати, а не доносити закључке пре краја реченице, односно напамет.
 
Битно је да си ти паметан и да ти је IQ на нивоу. А самим тим како читаш боље ћути. Ја сам написао да имам своје мишљење, а коме се не свиђа нека ме пољуби у **greška. Али никако пре 14:30 јер сам до тада заузет. Е сада како си ти то протумачио и схватио твој проблем. Само треба лагано читати, а не доносити закључке пре краја реченице, односно напамет.
Hoćeš sad da ti iskreno kažem,krivo mi je,imao sam utisak o tebi od kad sam na ovom forumu da si pravi domaćin čovek i znam da si bio u svemu i sada tako pišeš,problema ima svuda to je tačno ali kao da je lako da se ljudi ujedine ili izbore nešto na brzinu.
Izvini za ono što sam napisao na ličnom nivou,preterao sam,ne želim ti ništa loše i ne mislim.
Jedino se nadam da nisi promenio mišljenje pod pritiskom ili znaš već kako to ide.
 
Ма све је ОК сви се занесемо, нисам ја променио мишљење под никаквим притиском ја сам тврдоглав ко мазга и то сви знају у мом окружењу. Тако да било какав притисак само би још горе од мене направио. Ма друже не могу једно да прихватим да свако своју политику води. Да ли је циљ појединаца да кажу ево ЈА, ЈА и само ЈА сам то постигао? Ја сам васпитаван да се никада не истичем али да ни не будем на зачељу колоне. Нисам се сложио са неким стварима око протеста ево и први то је да ми не треба да рушимо и мењамо власт зарад наших интереса. Ми треба да се изборимо за наша права, а не да правимо револуције. То нам никако није добро дошло ми смо требали да заузмемо другачији став. То сам им рекао али многи у иницијативи су жељни револуције. Ми паори, пољопривредници не треба да будемо такви. Свака власт треба у нама да види савезника, да се мудри и поштени људи из наших редова увуку у скупштину и да ми нама кројимо капу како нама годи. Овако су нас разјединили и раде шта им воља са нама.
 
Nazad
Vrh