Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Eto, rekao sam da je u pitanju neka MANIPULACIJA sa podatcima.
Radiš u tri škole i poljoprivredu i naravno da nisi alav, nego su alavi oni koji rade samo poljoprivredu.
I opet moje pitanje je kakve sve to veze ima da činjenicama koje sam izneo oko naše nejedakosti ?
I niko nije odgovorio na pitanje našeg ,,profi" poljoprivrednika koje sam preneo.
A svaki ,,hobisata" ili ,,mali" može da promeni svoj status radeći povrće, voće, stočarstvo ili svinjarstvo. Ali lepše je ići u firmu i zavideti.
Covek radi u tri skole da skupi fond 100% casova, ne otima od nikog, za razliku od tvojih predloga da se otme nekom i da nekom ko vec ima....
 
Ma pusti ga, dva dana mu se objasnjava, jedan napisao procente, trojica nas poslali i slike i ne vredi, knjigovodja rekao i on tvrdi da je tako. Jos sam ja alavi manipulator kome ni 3 skole nisu dovoljne. Kultura i vaspitanje mi ne dozvoljavaju da nastavim, mozda napisem i neke teze reci. Cekam samo kad ce da me banuju za ovoliki off topic.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ides ti sada na ignore , a on ce da ubedjuje samog sebe da je on covek , a vi niste ljudi . 😂Ni istina vam nije vazna ! A sutra ocekujte i Vuka sa Wall Street-a da se ukljuci u diskusiju i da opovrgne i ove 2 slike sto su objavljene .😂
 
Poslednja izmena:
E moj Slavko ti ides po protestima da se boris za neka prava poljoprivrednika, a ustvari ovi sto te napadaju skidaju kajmak i plodove protesta. Sjasite sa coveka. Ovde su najglasnija dvojica koji su se nedavno hvalili da imaju platu 200 000. Njih verovatno ne dotice ni losa godina ni susa.
 
Covek radi u tri skole da skupi fond 100% casova, ne otima od nikog, za razliku od tvojih predloga da se otme nekom i da nekom ko vec ima....
Na poljoforumu ne može se živeti od vas koji radite na više radnih mesa. A pljujete i lažete o onima koji žive samo od poljoprivrede.
 
Onda ja nisam razumeo sta je kvaka i sta nisu napisali?
Kada radiš kod jednog poslodavca (u jednoj firmi) nema doprinosa na teret zaposlenog. U tome je manipulacija, oni su izneli izuzetak i prikazali kao pravilo. A sakrili pravu sliku da bi manipulisali. Mogli su odmah napisati razlog ali nisu hteli, sprdnja im je prioritet, kao većini na forumu.
Ali i dalje mi nije jasno kakve to njihovo pisanje ima veze sa neravnopravnošću između ,,hobi" i ,,profi" poljoprivrednika ?
Da je bolje biti , profi" poljoprivrednik brzo bi oni napunili obore svinjama i štale kravama. Ali je lakše pljuvati po ,,profi" poljoprivrednicima.
 
Ma pusti ga, dva dana mu se objasnjava, jedan napisao procente, trojica nas poslali i slike i ne vredi, knjigovodja rekao i on tvrdi da je tako. Jos sam ja alavi manipulator kome ni 3 skole nisu dovoljne. Kultura i vaspitanje mi ne dozvoljavaju da nastavim, mozda napisem i neke teze reci. Cekam samo kad ce da me banuju za ovoliki off topic.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Znao si da šta će izazvati skrivanje istine i to si namerno uradio. Zašto nisi pored fotke napisao ovo je tako jer mi je dodatni posao, osim prvog (osnovnog) posla?
I ta vaša manipulacija nikakve veze neka sa mojim pisanjem. Isto radi Vučić.
Možda neko mora da te sluša, ja ne.
 
Ne kontam,30 g. sam radio svinjarstvo uz ratarstvo.I za sve to vreme radio u firmi.
Šta je problem?
Evo sad sam dao otkaz i prelazim od utorka u drugu firmu.
Zašto meni postavljaš to pitanje ? Kako si po mom pisanju zaključio da ja mislim da je to problem ?
Ili si po tuđem pisanju zaključio da da oni misle da ja mislim ?
Vrati se na početak, gde je jedan ,,hobi" poljoprivrednik napisao da je neravnopravan sa ,,profi" poljoprivrednicima jer nije imao pravo da konkuriše na nekom konkursu APV. A ja sam izneo mnogo dokaza da su ,,profi" neravnopravni u mnogo skučajeva sa ,,hobi" poljoprivrednicima.
I napisao sam neke činjenice iz nekih evropskih država. A te činjenice su neki pretstavili kao moje želje i moji stavovi.
I sve to mi je mnogo zamereno. Jer to što se tamo negde dešava mnogo smeta nekim kolegama.
 
Nemojte ga pržiti,
Upisaće čovek ponovo fakultet, nastaviti tamo gde je stao još za vreme stare Jugoslavije, doktorirati, i zaposliti se u nekoj hemijskoj kompaniji i natrljati vam na nos prvi listić od plate da vidite da nema doprinosa na teret zaposlenog! 🤣🍻
Pun si viceva kao govno vitamina. 😂😂😂😂😊
 
Ajde bez tenzija,kažite mi da li je u redu da ne može čovek da konkuriše za neku mašinu zato što je zaposlen negde?
Radi li on tu svoju zemlju?
A sad pitanje,da li je to pravedno?
I još postoji tu pitanja,
Zašto se ne uzmu po prioritetu za subvenciju poljoprivrednici koji nisu nikad ostvarili pravo na neki povrat?
Ili su subvencije namenjene samo za podobne koji treba svake godine da ostvare pravo samo zato što su bliže vatri?
 
Ajde bez tenzija,kažite mi da li je u redu da ne može čovek da konkuriše za neku mašinu zato što je zaposlen negde?
Radi li on tu svoju zemlju?
A sad pitanje,da li je to pravedno?
I još postoji tu pitanja,
Zašto se ne uzmu po prioritetu za subvenciju poljoprivrednici koji nisu nikad ostvarili pravo na neki povrat?
Ili su subvencije namenjene samo za podobne koji treba svake godine da ostvare pravo samo zato što su bliže vatri?
To pitanje postavi onima koji odlučiju o uslovima kokursa.
Niti sam imao stav i mišljenje, niti ću ga imati ali kada me neko direktno ili indirektno prozove sve ću učiniti.
Ovde sam mnogo puta pročitao pljuvači u po ,,profi" i ,,velikima" od srane ,,hobi" i ,,malih" i ako se niste dogovorili gde je granica,,mali-veliki".
Da li ti misliš da su se na bilo kom konkusu meni svideli uslovi ? Ni na jednom ali nisam razmišljao da li mi se sviđaju ili ne, nego sam razmišljao da li mogu da zadovoljim te uslove ili ne.
E tu je razlika između nas.
Vi svi meni postavljate pitanja, a niko se nije udostojio da odgovori da li je uredu da ,,profi" poljoprivrednik nema pravo na bolovanje plaćeno od države, plaćeno trudničko, prevremenu ili invalidsku penziju, zašto nema pravo na dečiji dodatak (sve to plaćeno od države) i td.
Hajde da te vidim da li smeš da odgovoriš ?
 
Najveća beda, cinizam i ironija je što u temi ,,PROTESTNA VOŽNHA TRAKTORIMA", najviše pišu oni kojima nikada nije palo na pamet da idu na protestnu vožnju traktorima, niti će im bilo kada pasti na pamet.
Ali bez stida i srama pljuju, lažu, optužuju, kritikuju u ovoj temi, posebno one koji ne propuštaju proteste.
Ali su im puna usta lažne, verbalne borbe za pravdu dok im se u toj ,,borbi" ne naiđe na njihova ,,prava". Njima sve treba, oni sve zasužuju a ostali su alavi, ništa ne zaslužuju i drugima ne treba ništa, samo njima i njihovim poridicama.
 
Ili su subvencije namenjene samo za podobne koji treba svake godine da ostvare pravo samo zato što su bliže vatri?
Kod mene u selu od 12.000 stanovnika samo znam za jedan slučaj podonog, verovatno ih ima više. Ali sigurno znam da oni koji nisu prošli na konkursu, nisu prošli svojom greškom, čast izuzetcima. Čak postoje oni koji misle kao što ti pišeš (postavljaš pitanja i kritikuješ pravila) ali nisu čak ni konkurisao i neće konkurisati dok im neko ne obeća da će sigurno proći.
Na ovu temu (uslovi konkursa i podobnisti) sam već više puta komentarisao. I neni su punili glavu da neću proći jer nisam podoban, čak naprotiv ja sam izuzetno nepodoban. Ja sam skupio hrabrosti i konkurisao i prošao.
Kao i što je jedan ... u ovoj temi napisao da će izaći na protest pod uslovom da on bude pregovarač.
 
Ajde bez tenzija,kažite mi da li je u redu da ne može čovek da konkuriše za neku mašinu zato što je zaposlen negde?
Radi li on tu svoju zemlju?
A sad pitanje,da li je to pravedno?
I još postoji tu pitanja,
Zašto se ne uzmu po prioritetu za subvenciju poljoprivrednici koji nisu nikad ostvarili pravo na neki povrat?
Ili su subvencije namenjene samo za podobne koji treba svake godine da ostvare pravo samo zato što su bliže vatri?
Na sva ta tvoja pitanja sam ovih dana već nekoliko puta odgovorio, jer su ih i drugi postavljali. Ali se nisi udostojio da pročitaš.
Odgovarao sam da nemam mišljenje, niti stav. I izneo sam činjenice i primere u vezi te teme koje su meni posle pripisane kako moje mišljenhe, stav i moja želja.
 
E moj Slavko ti ides po protestima da se boris za neka prava poljoprivrednika, a ustvari ovi sto te napadaju skidaju kajmak i plodove protesta. Sjasite sa coveka. Ovde su najglasnija dvojica koji su se nedavno hvalili da imaju platu 200 000. Njih verovatno ne dotice ni losa godina ni susa.
Skola je bila za sve

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh