Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Opet nisi pobio ili osporio ni jednu činjenicu koju sam napiso ali zato bez problema vređaš negativne prideve. Kakav si ti to čovek ?
 
Pisi slobodno koliko hoces . Prvi si me pitao u vezi doprinosa i lepo sam ti odgovorio slikom . Posle toga krece tvoja borba sa vetrenjacama da me ubedjujes kako sam ja hobi zaposlen ili sta vec i ostale budalastine sa knjigovodjama. Na kraju ces da me ubedjujes kako se ja jos nisam ni rodio 😂. A sto se tice ove recenice da nismo ljudi i da nam nije bitna istina . Stvarno ne razumem te ludacke izjave , ali nije ni bitno . Pozdrav i sve najbolje .
Konsultovao sam se sa više knjigovođa i oni se nikada nisu susreli sa slučajem koji si ti okačio. Kod nas po zakonu isključivo poslodavac plaća doprinose. A da je to možda u pitanju neka strana firma (poslodavac).
Tako da isto radiš kao Vučić, manilulišeš lažima i poluistinama.
Ponašaš se na nivou deteta do 7 godina.
To govori kakav si čovek. Nikada ne bih voleo da sa takvima kontaktiram na bilo koji način.
Dokazao sam da si prevarant i zbog toga ideš u ignorisane.
 
U velikim sistemima i javnim preduzećima toga nema ali kod jednog broja privatnika je to vrlo rasprostranjeno. Deo plate ide na račun i na njega su plaćene sve obustave ( porezi i doprinosi), a drugi deo plate ide na "ruke" i na njega nema izdvajanja za državu. Često postoji varijanta da radnik hoće sve da ide na račun ali onda dobije ukupno manje, jer i gazda mora da plati još državi obaveze na taj deo, tako da to umanji radniku od plate...
I nedvosmislena je činjenica da plati radnik a NE poslodavac...
Fiktivno, plaća (privatnik) Poslodavac, ali na kraju meseca sve to što plati Poslodavac kao svoju obavezu prema državi, prenese na teret radnika i tako mu smanji neto platu...
Radim kod Privatnika... 😃
Još je moj i dobar , kakvih ima, i kod kakvih sam ranije radio....
Najnovija fora, Kirgistanci, njih 7 komada, od kojih su ga 4-ca napustila već posle prve plate...
I odmah bilo povećanje plate ZA SVE (pre)ostale radnike...:ROFLMAO:
 
Konsultovao sam se sa više knjigovođa i oni se nikada nisu susreli sa slučajem koji si ti okačio. Kod nas po zakonu isključivo poslodavac plaća doprinose. A da je to možda u pitanju neka strana firma (poslodavac).
Tako da isto radiš kao Vučić, manilulišeš lažima i poluistinama.
Ponašaš se na nivou deteta do 7 godina.
To govori kakav si čovek. Nikada ne bih voleo da sa takvima kontaktiram na bilo koji način.
Dokazao sam da si prevarant i zbog toga ideš u ignorisane.
Nemas pojma ni ti ni te tvoje knjigovodje
8ae9f56b869f0ea25dc0285440f19e91.jpg


Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Prestize me! Nabedi coveka da je prevarant jer knjigovodje navodno ne znaju. Evo i od mene platni listic, na 46k platu 9k platim ja PIO, a 7k poslodavac. I naravno 10% porez na zaradu. Ostalo mi je 33k. Milan je ispisao odbitke u procentima, ali ne vredi, slike su prevatantske.
80f0c1211ffdcd543b0cf4902b73c99e.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Prestize me! Nabedi coveka da je prevarant jer knjigovodje navodno ne znaju. Evo i od mene platni listic, na 46k platu 9k platim ja PIO, a 7k poslodavac. I naravno 10% porez na zaradu. Ostalo mi je 33k. Milan je ispisao odbitke u procentima, ali ne vredi, slike su prevatantske.
80f0c1211ffdcd543b0cf4902b73c99e.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Objasni kako to knjigovođe ne znaju. Koja je to firma poslodavac ? Krijete podatke kao zmija noge, a iznosite samo delimične fotografije.
Da li su sve knjigovođe glupe ili je u pitanju neka manipulacija podatcima ?
 
Ne ljutim se, to je polovina, primamo iz dva dela i tako salju ove listice. A radim u 3 skole pa mi je ovo gde je najveci deo. Nije nikakva tajna kolika je plata nastavnika. Racunao preCednik onomad...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Prestize me! Nabedi coveka da je prevarant jer knjigovodje navodno ne znaju. Evo i od mene platni listic, na 46k platu 9k platim ja PIO, a 7k poslodavac. I naravno 10% porez na zaradu. Ostalo mi je 33k. Milan je ispisao odbitke u procentima, ali ne vredi, slike su prevatantske.
80f0c1211ffdcd543b0cf4902b73c99e.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Sto manipulises podacima
 
Brate, ti nas lozis sve vreme izgleda? Kako sam ja razumeo ti si isto radio u zdravstvu, kako sad ne znas? Da se ogradim da je ranije bilo drugacije, ne znam do kada si radio... Na forumu uglavnom znaju cime se bavim, i ovi sto se znam licno sa njima, a i ostali, posao sam i ranije. I na profilu mi pise zanimanje.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh