Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Taj je samo za svoje radnike, ovaj sto tek otvaraju bice i za sve ostale! :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ne ljutim se, to je polovina, primamo iz dva dela i tako salju ove listice. A radim u 3 skole pa mi je ovo gde je najveci deo. Nije nikakva tajna kolika je plata nastavnika. Racunao preCednik onomad...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Znači da imaš više poslodavaca, da li sam dobro razumeo ?
 
Da, 3. I kod drugih dva je procenat isti, samo su vrednosti manje.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Eto, rekao sam da je u pitanju neka MANIPULACIJA sa podatcima.
Radiš u tri škole i poljoprivredu i naravno da nisi alav, nego su alavi oni koji rade samo poljoprivredu.
I opet moje pitanje je kakve sve to veze ima da činjenicama koje sam izneo oko naše nejedakosti ?
I niko nije odgovorio na pitanje našeg ,,profi" poljoprivrednika koje sam preneo.
A svaki ,,hobisata" ili ,,mali" može da promeni svoj status radeći povrće, voće, stočarstvo ili svinjarstvo. Ali lepše je ići u firmu i zavideti.
 
Eto, rekao sam da je u pitanju neka MANIPULACIJA sa podatcima.
Radiš u tri škole i poljoprivredu i naravno da nisi alav, nego su alavi oni koji rade samo poljoprivredu.
I opet moje pitanje je kakve sve to veze ima da činjenicama koje sam izneo oko naše nejedakosti ?
I niko nije odgovorio na pitanje našeg ,,profi" poljoprivrednika koje sam preneo.
A svaki ,,hobisata" ili ,,mali" može da promeni svoj status radeći povrće, voće, stočarstvo ili svinjarstvo. Ali lepše je ići u firmu i zavideti.
Ne kontam,30 g. sam radio svinjarstvo uz ratarstvo.I za sve to vreme radio u firmi.
Šta je problem?
Evo sad sam dao otkaz i prelazim od utorka u drugu firmu.
 
Eto, rekao sam da je u pitanju neka MANIPULACIJA sa podatcima.
Radiš u tri škole i poljoprivredu i naravno da nisi alav, nego su alavi oni koji rade samo poljoprivredu.
I opet moje pitanje je kakve sve to veze ima da činjenicama koje sam izneo oko naše nejedakosti ?
I niko nije odgovorio na pitanje našeg ,,profi" poljoprivrednika koje sam preneo.
A svaki ,,hobisata" ili ,,mali" može da promeni svoj status radeći povrće, voće, stočarstvo ili svinjarstvo. Ali lepše je ići u firmu i zavideti.
Uf, cekaj sad da vidim jesam li dobro razumeo? U redu je taj "mali" ako radi uz posao povrce, voce ili cuva stoku ali nije u redu ako je ratarstvo? Ja nism napisao da smo jednaki, ti mislis da je meni bolje, ja mislim da je tebi bolje, ni ti se ne zaposljavas, ni ja ne dajem otkaz. Napisao sam samo da mi je krivo sto covek ne moze da naplati subvenciju za masinu koju je kupio kao i neko drugi, da unapredi svoju proizvodnju. Ovde vidim vlada i neko misljenje da je subvencija mehanizam za prezivljavanje, a ne podsticaj u proizvodnji...
Ovo za manipulisanje ces da izvinis malo, slikao sam listic kako sam ga dobio na onom delu gde su doprinosi. Svi znaju kolika je plata nastavnika, moze da bude samo manja ako nema pun fond.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Eto, rekao sam da je u pitanju neka MANIPULACIJA sa podatcima.
Radiš u tri škole i poljoprivredu i naravno da nisi alav, nego su alavi oni koji rade samo poljoprivredu.
I opet moje pitanje je kakve sve to veze ima da činjenicama koje sam izneo oko naše nejedakosti ?
I niko nije odgovorio na pitanje našeg ,,profi" poljoprivrednika koje sam preneo.
A svaki ,,hobisata" ili ,,mali" može da promeni svoj status radeći povrće, voće, stočarstvo ili svinjarstvo. Ali lepše je ići u firmu i zavideti.
Radi u 3 skole jer u jednoj nema pun fond casova, to rade mnogi nastavnici ne zbog alavosti nego zbog prezivljavanja, jer u jednoj skoli sa 1/3 fondom casova ima taman koliko treba za osnovnu potrosacku korpu pod uslovom da nema racune za vodu, struju, grejanje i sl..
Nije nikakva manipulacija, nesto se ti nisi razumeo sa knjigovodjama jer to svi oni znaju. Ja sam pre njihovih slika napisao sve ove procente i tako je kod svih, nema korekcija tako je po zakonu i svi placaju te dazbine. Sto veca plata vece dazbine jer su procenti u pitanju..
 
Idete se na to da ce svim zaposlenima van polj. koji ostvaruju prihode u polj. , polj. ce se voditi kao dopunski posao . Isto ce vaziti i za penzionere . Samo jos da smisle kako to da izvedu jer ce otici gomila glasova .
 
Ne kontam,30 g. sam radio svinjarstvo uz ratarstvo.I za sve to vreme radio u firmi.
Šta je problem?
Evo sad sam dao otkaz i prelazim od utorka u drugu firmu.
Ko je rekao da je to problem ?
Problem je što neko manipuliše sa poluinformacijama.
Problem je zbog nejednakosti, a kukaju oni koji su povlašteni, za razliku od oštećenih.
Problem je što se ignorišu iznete činjenice i ne odgovara na pitanja.
Problem je u cinizmu, nekolegijalnosti, laganju, zavidnosti i svemu negativnom.
 
Radi u 3 skole jer u jednoj nema pun fond casova, to rade mnogi nastavnici ne zbog alavosti nego zbog prezivljavanja, jer u jednoj skoli sa 1/3 fondom casova ima taman koliko treba za osnovnu potrosacku korpu pod uslovom da nema racune za vodu, struju, grejanje i sl..
Nije nikakva manipulacija, nesto se ti nisi razumeo sa knjigovodjama jer to svi oni znaju. Ja sam pre njihovih slika napisao sve ove procente i tako je kod svih, nema korekcija tako je po zakonu i svi placaju te dazbine. Sto veca plata vece dazbine jer su procenti u pitanju..
Znali su obojica u čemu je kvaka ali iz zle namera (manipulacije) nisu napisali. A knjigovođe ne vode škole, a oni nisu hteli da napišu istinu.
 
Ne ljutim se, to je polovina, primamo iz dva dela i tako salju ove listice. A radim u 3 skole pa mi je ovo gde je najveci deo. Nije nikakva tajna kolika je plata nastavnika. Racunao preCednik onomad...

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
O kolega i po zemlji i po skoli 🙂pa mi smo drzavni neprijatelji broj jedan za ovog naseg pravednika 😂 gde smes da pises da radis zemlju i primas tri plate....
 
Nazad
Vrh