Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Pa vec su ove god za pokrajinski konkurs za mehanizaciju ubacili da moras da se bavis poljoprivredom 100% da bi konkurisao. Meni supruga radi i nisam mogao da konkurisem....
Mislim da ce tako ici sve od sl godine....
 
Све то је ситница, падаће на екологији сви. Једино ће највећи моћи да се уклопе. Имали предавање пре неких 5 година (писао сам о томе) шта ће се морати испунити у наредних 5 година (а то је сад).
 
Ne podržavam ja sve mere ali kada bolje pogledam te mere se uvide zbog nekoliko procenata nesavesnih debila koji sve pogrešno rade. Zbog toga većina ispravnih pati.
Moramo prihvatiti da moramo učiti dok smo živi.
 
Ma svi ti propisi se donose da se poljoprivrednici maksimalno izmuzu i nista vise.
Sve propise bi da nam uvedu, ali da nasu robu placaju manje nego bilo gde u okruzenju.
 
Ma svi ti propisi se donose da se poljoprivrednici maksimalno izmuzu i nista vise.
Sve propise bi da nam uvedu, ali da nasu robu placaju manje nego bilo gde u okruzenju.
Eto ja tvrdim da 95% članova foruma ne zna da prska prskalicom iz ovog i onog razloga, pretpostavljam da i ti spadaš u tu grupu.
Znam da će reagovati i onih 5% što nešto znaju poput mene, napominjem ,,nešto znaju", ne sve.
Jbg, isprovocirao si me.
Ko trole su izmišljene u državama koje su izmislile subvencije. Subvencije hoćemo ali kontrolu ne.
 
Eto ja tvrdim da 95% članova foruma ne zna da prska prskalicom iz ovog i onog razloga, pretpostavljam da i ti spadaš u tu grupu.
Znam da će reagovati i onih 5% što nešto znaju poput mene, napominjem ,,nešto znaju", ne sve.
Jbg, isprovocirao si me.
Ko trole su izmišljene u državama koje su izmislile subvencije. Subvencije hoćemo ali kontrolu ne.

U vezi mog "znanja" rada sa prskalicom ne znam sta ti imas da komentarises, prskalica ispravna, bez curenja, dizne za vetar, nikad nikakva steta ni jednom komsiji.
Tebe je inace jako tesko isprovocirati.
Treba da postoje kontrole, treba da postoje subvencije,kao sto treba da postoji uredjeno trziste, da ne postoji monopolizam, recimo.
 
Eto ja tvrdim da 95% članova foruma ne zna da prska prskalicom iz ovog i onog razloga, pretpostavljam da i ti spadaš u tu grupu.
Znam da će reagovati i onih 5% što nešto znaju poput mene, napominjem ,,nešto znaju", ne sve.
Jbg, isprovocirao si me.
Ko trole su izmišljene u državama koje su izmislile subvencije. Subvencije hoćemo ali kontrolu ne.
Де нас научи како се прска прскалицом, срамота да толике година проведох у пољопривреди, а не знам како се прска.
 
Nazad
Vrh