Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Auuuu, došao sam do informacije da Jovanov nije jedini pritiskao vlast da se ne potpiše u Kisaču.
Ono što je došlo do mene (ne znam da li je tačno) je da je Goran Vasić bio na vezi sve vreme pregovora u Kisaču i pretio Brnabićki da nesme da potpiše 35.000 /ha.
Gde to ja živim i zašto se o tome javno ne priča ?
Bespotrebno trujes i jos bez dokaza.
 
Najtužnije je što tastaturni miševi prozivaju ljude koji se bora za naše interese svaki dan.
Recimo prozivaju Radoslava, da se obogatio zbog učešća u protestima i da je njemu lako jer zarađuje od jutjuba.
Prvo, svako može da krene putem jutjuba ali takvi ne rade ni šta su započeli.
Drugi, nemaju pojma kolika je njegova zarada na mesečnom nivou. Oko 300e, to je daleko manje od plate koju svaki hobista ima.
Treće, od kako se Radoslav uključio u borbu za naša prava izgubio je na gledanosti (manja gledanost, manja zarada) zbog uticaja vlasti na jutjub. A povećao mu se broj pratilaca, čist apsurd ali tako je.
Četvrto, svoje slobodno vreme troši na borbu za prava onih koji ga pljuju, a mogao bi da bude recimo sa svojom porodicom.
Ispravite me ako nisam upravu.
 
Poslednja izmena:
Servantes. Ako se dobro secam roman je bio obavezna lektira. Don Kihot i Sanco Pansa glavni likovi, a radnja?? Odavno je bilo.
 
Nazad
Vrh