Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
U vezi mog "znanja" rada sa prskalicom ne znam sta ti imas da komentarises, prskalica ispravna, bez curenja, dizne za vetar, nikad nikakva steta ni jednom komsiji.
Tebe je inace jako tesko isprovocirati.
Treba da postoje kontrole, treba da postoje subvencije,kao sto treba da postoji uredjeno trziste, da ne postoji monopolizam, recimo.
Zbog svega toga izlazimo na proteste ili bar pretimo da ćemo izaći.
 
Boderlica,
Ajde dogovori se sam sa sobom, jer si u prethodnom postu napisao da se mere uvode zbog nekoliko procenata nesavesnih debila, a potom napišeš da 95% ne zna da prska prskalicom.
Ima više oblasti poljoprivrede ali treba biti funkcionalo pismen pa razumeti šta neko piše.
Opušteno, ja sam hepo kockica i ne pročitam staložen, pa ne odreagujem kako treba.
 
Eto ja tvrdim da 95% članova foruma ne zna da prska prskalicom iz ovog i onog razloga, pretpostavljam da i ti spadaš u tu grupu.
Znam da će reagovati i onih 5% što nešto znaju poput mene, napominjem ,,nešto znaju", ne sve.
Jbg, isprovocirao si me.
Ko trole su izmišljene u državama koje su izmislile subvencije. Subvencije hoćemo ali kontrolu ne.
Zanimljiva teza😀 Jasno mi je da sam blokiran sa tvoje strane kao i jos brojniji forumasi i ne pisem ovo zbog tebe nego samo da skrenem paznju drugima kakav si ti ekspert i pametnjakovic - Pitaj mene ja sve znam- a svi drugi “debili”!
Ja sa takvima koji misle da su Boga za noge vatali ne bi ni imao 2 reci da razmenim!
Palio si sve prosle godine kako ti znas sigurno ostvariti 10 t psenice po ha i da smo svi debili a da pri tom 30 godina nisi je posejao, da bi na kraju imao prinos od 35oo kg/kj😂
O cemu pricamo?! Takav odnos prema kolegama ti je dno dna!
 
Brini o sebi i svom pisanji. A za mene imaš lek ,,ignoriši", ja tako radim, što i tebi preporučujem.
 
Interesantno… jako smo slicni - mislim gazdinstvo - bar dosad sam tako mislio. A sad vidim da ima i dosta razlike…

Pa ja ne znam da li treba ili ne, ali zbog cega bi neko mene uskracivao da obnovim nesto od mehanizacije samo zbog toga sto radimo, da mogu da zivim lepo od plate ne bi radio dedovinu. Nisam nista ukrao, placam porez ovoj drzavi i na platu, i na sve sto kupim za zemlju.
 
Odakle ti taj egzaktni podatak?
To je moja pretpostavka, iznesi ti egzaktan podatak i odgovori na pitanje. A činjenica je da ogromna većina zaposlenih u Srbiji nema zemlju i ne bavi se poljoprivredom.
Nekada su zaposleni posle posla imali dodatna zanimanja ali promenom radnog vremena je smanjeno na minimum.
Vidim da vam smeta pisanje na tu temu ali niti sam počeo temu, niti sam izneo stav. Samo pitam i iznosim činjenice.
 
Poslednja izmena:
Interesantno… jako smo slicni - mislim gazdinstvo - bar dosad sam tako mislio. A sad vidim da ima i dosta razlike…
Ja sam već više puta ovde na forumu upozoravao na pisanja pojedinih hobista u fazonu da ih baš briga za nas jer oni imaju platu, a mi neka crknemo. Mislim da je tema bila protestna vožnja traktorima.
Posle tih komentara sam iskristalisao svoj iznuđeni stav na tu temu. A pre toga nisam ni razmišljao.
Nisam primetio da je bilo ko reagovao, a dotične sam odmah iz ignorisao.
 
Nazad
Vrh