Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
@Lule28 svhatate neozbiljno ali ako ne gresim samo on je rekao sustinsku stvar . Povezivanje udruzenja sa opozicijom i tacka . Svi predlozi se iznesu svakom lideru iz opozicije i ko pristane na uslove i potpise krece podrzavanje . Takodje iz ovakvog poteza bi se videli koje udruzenje radi za vlast i takvih se udruzenja treba otresti . Ali izgleda da je problem kod seljaka da ga zabole ko je na vlasti . Samo daj pare i dobri ste a sta se desava u drzavi to nas ne zanima . Bruka i sramota od takvih koji tako razmisljaju ali docice maca na vratanca i takvima !
И коју опозицију изабереш? Типа Чеда, Тадића и таквог неког аутсајдера у политици и завршиш, на маргини да не кажем на депонији, политичке сцене заједно са опозиционим партнером? Ко би после таквог пеха више икада подржао и озбиљно схватио пољопривреднике у Србији?
 
И коју опозицију изабереш? Типа Чеда, Тадића и таквог неког аутсајдера у политици и завршиш, на маргини да не кажем на депонији, политичке сцене заједно са опозиционим партнером? Ко би после таквог пеха више икада подржао и озбиљно схватио пољопривреднике у Србији?
Od kada su Ceda,Canak opozicija???

Tadic je zavrsio svoje,on je na 0.2% glasova

Problem je i ironija sto poljoprivrednici koji i protestuju i koji su ne zadovoljni da ne lupam ali 50% i glasaci zvalonje tako da sve pada u vodu....
 
И коју опозицију изабереш? Типа Чеда, Тадића и таквог неког аутсајдера у политици . . . . . . . . . . . . . .
Zbog ovakvih razmisljanja i jesmo tu .
Kad god se pomene opozicija vatate se za neke propalitete .
Cudo jos ne pomenuste , Secerovskog , Preletacevica . . .
Zna se ko je posle izbora usao u skupstinu i sa kojom snagom ( broj poslanika ) i zna se ko je u opoziciji pa birajte .
Nije idealan izbor ali ga ima .
Takodje , znate koga se vlasti najvise plase , koga pljuju i razvlace po blatu u svakoj kampanji .
Ako vam i oni ne valjaju jer su lopovi i tajkuni onda ste se primili na propagandu i nema vam pomoci .
 
Zbog ovakvih razmisljanja i jesmo tu .
Kad god se pomene opozicija vatate se za neke propalitete .
Cudo jos ne pomenuste , Secerovskog , Preletacevica . . .
Zna se ko je posle izbora usao u skupstinu i sa kojom snagom ( broj poslanika ) i zna se ko je u opoziciji pa birajte .
Nije idealan izbor ali ga ima .
Takodje , znate koga se vlasti najvise plase , koga pljuju i razvlace po blatu u svakoj kampanji .
Ako vam i oni ne valjaju jer su lopovi i tajkuni onda ste se primili na propagandu i nema vam pomoci
Politicka moc i mrak medija je ucinilo svoje kako bi povezala oci i velikom procentu naroda koji su totalno protiv ovih zvalavih ali ipak zaslepljeni, jer znaju idealno manipulisati ljudima, pljuvati po svim ostalim opozicionarima u svim medijima i istorijom od 2000 g na ovamo, dok o tome ko i kako je unistio drzavu od 1987 do 1999
ne pricaju, totaln muk i tisina!
Tako da podrzavam sve sto si napisao!
 
Odgovor je jednostavan-krivci su svi ovi koji su na vlasti bili i onda i sada.Sve je to druže isto-samo se dresovi menjaju.U prevodu; u krug ja i moj drug.SPS SRS pa SDS DS pa SDS dS SPS SNS SRS pa SNS SPS SRS DS i ostali mališani.
Politicka moc i mrak medija je ucinilo svoje kako bi povezala oci i velikom procentu naroda koji su totalno protiv ovih zvalavih ali ipak zaslepljeni, jer znaju idealno manipulisati ljudima, pljuvati po svim ostalim opozicionarima u svim medijima i istorijom od 2000 g na ovamo, dok o tome ko i kako je unistio drzavu od 1987 do 1999
ne pricaju, totaln muk i tisina!
Tako da podrzavam sve sto si napisao!
 
Politicka moc i mrak medija je ucinilo svoje kako bi povezala oci i velikom procentu naroda koji su totalno protiv ovih zvalavih ali ipak zaslepljeni, jer znaju idealno manipulisati ljudima, pljuvati po svim ostalim opozicionarima u svim medijima i istorijom od 2000 g na ovamo, dok o tome ko i kako je unistio drzavu od 1987 do 1999
ne pricaju, totaln muk i tisina!
Tako da podrzavam sve sto si napisao!
pa evo ti prica o Riu tintu

brnaba i oskar govore kako su ovi ranije(vlast) sve dogovorili
od 2000 do 2012 doneto je ukoliko se ne varam 6 zakona

1 je donet za vreme Djindjica
4 za vreme kostunjavog(DS tj zuti kako ih glup narod zove tada nisu u vlasti)
1 za vreme vlade DS i Kostunjavi

svi ovi zakoni su bili u vezi istrazivanja gde se nalazi litijum itd

od 2012godine i vlasti grobara Nikolica i Zvalonje
doneseno je 13 zakona

svi su u vezi rudarenja i iskopavanja

ova druga govna optuzuju da su sve ovi prvi zapoceli

narod ima pink i hepi i ovo nigde nece cuti naprimer

 
Upravo je potpisan sporazum izmedju ministarstva i udruzenja koji su 18 07 postigli dogovor. Tako da svi koji su bili skepticni mogu da odahnu.
 

tamo vamo pa nista jer se ne zna sta i kako
ovo je sve trebalo biti reseno u avgustu a ne do 15kotobra kako pise u sporazumu

ono sto je dogovoreno zvanicno a to je da ova udruzenja sa ovim potpisom ne smeju da izlaze na ulice i to je ono sto je najbitnije u sporazumu
 
Oktobra je rebalans budzeta pa zbog toga ne moze ranije. Ako ostaje dogovor izmedju Inicijative i ministarstva da u sredu imaju sastanak, mislim da ce isti predlozi biti na stolu i nadam se da ce i oni potpisati.
 
kako ne moze ranije da se dogovori tj da se dogovorilo za seme?

sta znaci ovo najkasnije do 15 oktobra?

da li da ljudi kupuju seme ili ne?

meni je plan ove godine da do 15 sve bude u zemlji i sta onda ako dobijem racun a kasnije ne mogu dobiti subvenciju na to? ko ce biti kriv,naravno ja

prebrzo je sve ovo dogovoreno i potpisano,mnogo se nekima zurilo ocigledno
 
Jos samo ovo cu ti napisati jer stvarno nemam volje. Novembra, a i tokom proleca kada se razgovaralo sa ministarkom i Brnabickom receno je da ce pocetkom juna biti raspisan poziv za sertifikovano seme, a da ce isplata biti posle rebalnsa budzeta. Rebalans je oktobra i to je to.
 
Jos samo ovo cu ti napisati jer stvarno nemam volje. Novembra, a i tokom proleca kada se razgovaralo sa ministarkom i Brnabickom receno je da ce pocetkom juna biti raspisan poziv za sertifikovano seme, a da ce isplata biti posle rebalnsa budzeta. Rebalans je oktobra i to je to.

pa nemam ni ja volje

ali raspisan konkurs JUNA ili na kraj OKTOBRA ili NOVEMBRA su dva ogromna pojma

ne mesaj rebalans i isplatu sa raspisivanjem konkursa,to su mnogo razlicite stvari

ne zna sta je to tebi toliko znacajno da su potpisane neke subvencije kada se zvanicno ni ne znaju kada i od kada se iste te dobijaju(osim za prolecne useve)???

i sam si mi napisao da kao i ja imas racun od oktobra i da taj racun tj seme koje je kupljeno nece vredeti za subvencije


repica,jecam,psenica po ovom sporazumu je nepoznanica
 
И коју опозицију изабереш? Типа Чеда, Тадића и таквог неког аутсајдера у политици и завршиш, на маргини да не кажем на депонији, политичке сцене заједно са опозиционим партнером? Ко би после таквог пеха више икада подржао и озбиљно схватио пољопривреднике у Србији?
Citaj malo komentare na vesti o protestima seljaka pa ces videti sta narod misli o seljaku .
Bez ljutnje ali tebe fino kuvaju da ni ne osecas kada ovako razmisljas . Pa ova vlast je gora od onog ludog Cede i njegovog LDP-a po svim pitanjima !
 
pa nemam ni ja volje

ali raspisan konkurs JUNA ili na kraj OKTOBRA ili NOVEMBRA su dva ogromna pojma

ne mesaj rebalans i isplatu sa raspisivanjem konkursa,to su mnogo razlicite stvari

ne zna sta je to tebi toliko znacajno da su potpisane neke subvencije kada se zvanicno ni ne znaju kada i od kada se iste te dobijaju(osim za prolecne useve)???

i sam si mi napisao da kao i ja imas racun od oktobra i da taj racun tj seme koje je kupljeno nece vredeti za subvencije


repica,jecam,psenica po ovom sporazumu je nepoznanica
I sad ako tebi ili meni nesto ne odgovara treba ceo sporazum odbaciti??
 
Nazad
Vrh