Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Nije problem broj udruženja(mislim na prava) već iskren odnos između njih.
Zeznuta stvar je kad neko nešto umisli a što je daleko od stvarnosti.
 
Da pored ratarstva ima i uslovno grlo i obavezno vocarstvo ili povrtarstvo. Naj bolje da se i ubije da svima bude lakse.
 
@Lule28 svhatate neozbiljno ali ako ne gresim samo on je rekao sustinsku stvar . Povezivanje udruzenja sa opozicijom i tacka . Svi predlozi se iznesu svakom lideru iz opozicije i ko pristane na uslove i potpise krece podrzavanje . Takodje iz ovakvog poteza bi se videli koje udruzenje radi za vlast i takvih se udruzenja treba otresti . Ali izgleda da je problem kod seljaka da ga zabole ko je na vlasti . Samo daj pare i dobri ste a sta se desava u drzavi to nas ne zanima . Bruka i sramota od takvih koji tako razmisljaju ali docice maca na vratanca i takvima !
 
Radi se kako većina odluči i tačka. To su pravila.
Tako i treba.
Ali imamo situaciju da jedno udruženje trazi jednu stvar a drugo udruženje ima drugi prioritet!

Pred vlast treba da se stavi papir sa zahtevima. ( I to treba da odnese neki klinac od 18 godina! I ono nama salju ljude koji se ne pitaju )
Tamo za stolom ne sme da bude pregovaranja! Pregovori se vrse unutar udruzenja.
 
To je namera da se zavade poljoprivrednici ali sujeta je slepa. Tvrdim da nisu iskrene i poštene namere, baš kao i sve što se radi decenijama.
Možda nekada neko i razume šta sam napisao.
Ali najbitnije je da od toga neće biti ništa. Do juče nisu imali ni obećane pare, a sada naprasno imaju i mnogo više i daće i ako nije traženo 😂😂😂😂😂
Daj Bože da nisam upravu i da to bude baš tako kako je napisano.
 
Tako i treba.
Ali imamo situaciju da jedno udruženje trazi jednu stvar a drugo udruženje ima drugi prioritet!

Pred vlast treba da se stavi papir sa zahtevima. ( I to treba da odnese neki klinac od 18 godina! I ono nama salju ljude koji se ne pitaju )
Tamo za stolom ne sme da bude pregovaranja! Pregovori se vrse unutar udruzenja.
Napisao sam da se sve odlučuje na skupštini koju čine pretstavnici svih udruženja. Ako su došli 15 pretstavnika odlučuje se glasanjem. Nema 2-3 udruženja, ima ih mnogo (ne znam broj).
A pregovarači su samo poštari.
Koliko puta treba da napišem da to sve postoji i da je uređeno baš kako si napisao ?
Samo se treba sa dobrim namerama uključiti u rad, ostalo sve postoji.
 
@Lule28 svhatate neozbiljno ali ako ne gresim samo on je rekao sustinsku stvar . Povezivanje udruzenja sa opozicijom i tacka . Svi predlozi se iznesu svakom lideru iz opozicije i ko pristane na uslove i potpise krece podrzavanje . Takodje iz ovakvog poteza bi se videli koje udruzenje radi za vlast i takvih se udruzenja treba otresti . Ali izgleda da je problem kod seljaka da ga zabole ko je na vlasti . Samo daj pare i dobri ste a sta se desava u drzavi to nas ne zanima . Bruka i sramota od takvih koji tako razmisljaju ali docice maca na vratanca i takvima !
Uh,Uh...vruc krompir!
 
Nazad
Vrh