Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Jedan citat sa Fejsbuka: Nemojte da sažaljevate Nemačke poljoprivrednike, oni su prvi pristali na sistem totalne kontrole i da ne rade za cenu proizvoda već za državnu milostinju...Besplatni novac,( subvencije, poticaji) ....A besplatan je samo sir u mišolovci....
 
Poslednja izmena:
Da li je neko u ovoj temi u skorije vreme pisao nešto vezano za protesne vožnje traktorima ili se uglavnom piše o svemu drugom, samo o tome ne.

:cao:
 
Mislim da vlast gleda kako da eliminiše više gazdinstava na istoj adresi.Mnogo su obećali da bi mogli ispuniti.Isto tako da se situacija sa dizelom iskomplikuje kao i sa semenima.Treba im neko ko će da to potpiše.
 
prvo , pa nemacke seljake nisu njihove vodje prodale desetinama puta ko nasi kad im uleti lova.
drugo po cemu se i vidi propast , je ukidanje blokada, jer dok traju pregovori traktori uvek, OSTAJU NA ULICI , kao sredstvo pritiska, da barem ubrzaju pregovore, ne sklanjaju se jer po pravilu ne mozes da ih vratis tako lako, i vratice se samo jos manje.
vlasti je samo bilo bitno da se sklone traktori i prekinu protesti , za sve ostalo ih zabole. dakle ne treba im pruziti to zadovoljstvo.
trece grozim se tih turbovernika, moji su uvek slavili tako da ne osecam licnu potrebu za dokazivanjem , ni komplekse , niti se vozam bezveze za bozic a drvece sam naucen da cuvam i badnjak je skroman manji od metar a ne grancina.
da dodam hrast mi nikne cesto tik pored jabuke pa bih ga i onako vadio jer ptice raznose zireve i slecu na vocnjak. isto sipurak i ostalo zbunje.
na kraju siguran sam da ce nemacki seljaci pobediti, a nasi neka nauce nesto.
 
Poslednja izmena:
Kao prvo, vlast nas je razbila u sitne strelce, ubacuje svoje botove, i stalno pali vatru da nas posvađa međusobno.
Organizatorima svaka čast, što su se i za ovo malo, kako tako uspeli izboriti.
A onima koji nemaju obraza, ili im je obraz kao opanak, bar neka ćute, i ne napadaju one koji rade u njihovu korist.
 
Kao prvo, vlast nas je razbila u sitne strelce, ubacuje svoje botove, i stalno pali vatru da nas posvađa međusobno.
Organizatorima svaka čast, što su se i za ovo malo, kako tako uspeli izboriti.
A onima koji nemaju obraza, ili im je obraz kao opanak, bar neka ćute, i ne napadaju one koji rade u njihovu korist.
Nisu to ni sve botovi, ali takav smo narod potali. Da neko drugi nesto uradi za nas, a posle jos da ga kritikujemo kako je navodno moglo bolje.
 
Ja sam toliko ogorcen dodje mi da sazidam salas da ne delim nisa sa ovim bednicima iz sela! Niko nikad ni na jedan protest nije mrdnuo od kad je zajahala ova sekta! Svi nesto cekaju a godine prolaze, pa sta cekas retardu retardirani doveli te do prosjackog stapa! Pa ovi ispred prodavnice sto zderu piva svaki dan su bolji ljudi od ovih bednika sto se sakupljaju n.p. u mlekari! Samo se podsmevaju drugima a ne vide koliko su bednici!
 
Nazad
Vrh