Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Nedeljko sa velikom dozom podozrenja i sumnje,opravdanog s obzirom u kakvoj Drzavi zivimo i radimo. Prostran je sve lepo objasnio.Licno ga veoma cenim i u potpunosti se slazem sa njegovim stavovima. O osnivanju Poljoprivredne komore sam verovatno prvi pisao pre jedno godinu dana...moze to da se izgura na ,,zdravim temeljima". Predstojeca teska vremena i recesija ce dodatno ugasiti jos PG-ova. Licno mislim da sistematskih zakona i mera nece biti,lakse je plivati u mutnoj vodi!
 
Popu..li smo ga cim su otisli na proteste,jedni iz Srbije rade za sebe sa jeftinim djubrivom a drug imaju blokadu pred kucom pa kao nemogu da izadju napole iz dvorista.Onaj jutuber je imao hitan medicinski slucaj bas kad se trebalo dogovarati proletos.Dva dana pred izbore oni dogovaraju nesto sa vladom?Namesteni smo od pocetka 2023. obećanje ludom radovanje,čini mi se da tako ide izreka!?Onomad smo imali lika sa magarcom a posle smo imali onog belog sto je preletavao,uvek nadju novu šemu da nam se smeju 8-)
Djordje Balasevic-Bluz mutne vode
 
Baš me interesuje da se našao neki poljoprivrednik da sjedne ispred svog traktora i bulji u njega jedan sat dali bi i to smatrali za umjetničko djelo i nagradili tu umjetnost?
 
Nedeljko sa velikom dozom podozrenja i sumnje,opravdanog s obzirom u kakvoj Drzavi zivimo i radimo. Prostran je sve lepo objasnio.Licno ga veoma cenim i u potpunosti se slazem sa njegovim stavovima. O osnivanju Poljoprivredne komore sam verovatno prvi pisao pre jedno godinu dana...moze to da se izgura na ,,zdravim temeljima". Predstojeca teska vremena i recesija ce dodatno ugasiti jos PG-ova. Licno mislim da sistematskih zakona i mera nece biti,lakse je plivati u mutnoj vodi!
Nemam snage da pregledam snimak,poceo sam i odustao sam kad je onaj krupni poceo da filozofira
 
Popu..li smo ga cim su otisli na proteste,jedni iz Srbije rade za sebe sa jeftinim djubrivom a drug imaju blokadu pred kucom pa kao nemogu da izadju napole iz dvorista.Onaj jutuber je imao hitan medicinski slucaj bas kad se trebalo dogovarati proletos.Dva dana pred izbore oni dogovaraju nesto sa vladom?Namesteni smo od pocetka 2023. obećanje ludom radovanje,čini mi se da tako ide izreka!?Onomad smo imali lika sa magarcom a posle smo imali onog belog sto je preletavao,uvek nadju novu šemu da nam se smeju 8-)
Ja sam odavno napisao par reci i o onom Savicu iz Stiga a i o ovom Jovanovu iz Bavanista!
Prvo je Stig trazio samo za sebe jeftinije djubrivo da bi prosle godine prvi napustio proteste, a o ovom iz Bavanista koji se pojavio odjednom ni od kuda i ne treba trositi reci, narocito sa svenarijom blokade njegovog izlaska iz kuce!
Kome mije jasna njihova poledjina taj bas ima probleme sa sobom!
 
Nemam snage da pregledam snimak,poceo sam i odustao sam kad je onaj krupni poceo da filozofira
Verujem da nemas...svako ima pravo na svoj stav i misljenje...trenutno Nedeljko ima iza sebe respektabilnu podrsku poljoprivrednika Stiga,svidelo se nekom ili ne...sva ostala udruzenja,unije,asocijacije su trenutno ,,razvodnjene".
 
Ала си ти Дулка нека п...јзла. Имам ја и други ћошак од рама, могу и ја набацити још једну ротацију. Додам 10 еврића и решен проблем. ;)
 

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Malo pre mi bio drug koji radi za jednu Italijansku firmu. Kaze u Italiji gotovo da nije bilo vesti u medijima oko protesta Nemackih poljoprivrednika jer se vlast boji da nekrenu i Italijani u blokade. Ipak su oni mali drugacijeg temperamenta nego li Nemci. Vidimo kako to rade Francuzi, odma ide molotovljev koktel i gore kamioni sa stranom robom.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Ove proteste do sada privilegovanih evropskih poljoprivrednika usporedio bih sa pobunom Husein kapetan Gradaščevića koji je dizao bunu protiv Turaka ne zato što je bio potiv Osmanlija nego protiv ukidanja povlastica koje su poturice imale u Otomanskoj imperiji i zbog straha da bi i Bosnu Turci prepustili na upravljanje raji....u našem slučaju zelenim jebivjetrima i ekipi koja ih gura.Zato,nemojte da se previše ložite....oni samo hoće da im se vrate zapadno evropske privilegije.....za ostatak Evrope im puca prsluk
 
Uvjek može na gore....tu se ugl. sve svodi na kapital i profit ideala bez a kad su stvari tako ustrojene mi na Balkanu redovno popušimo
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh