Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
kamion olus istovarivac, problem je kada bi krenuo istovarivac da uzima djubre blokirali bi ga garant..
 
Ne bi dosao ni blizu Bg, izveli bi vojsku na put, ili smislili nacin da sluzba u saradnji sa mafijom blokira prolaz.
Setite se kako su prosli mucenici na predhodnom pretestu na Savskom mostu u Sapcu...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
@putin Znam da te ovo boli. Još uz to treba da imaš u vidu da i članovi i simpatizeri vladajuće stranke dobijaju iste te subvencije. Baš bi voleo da budem tu kada od predstavnika vlasti tražiš subvencije samo za protestante. Sjajna ti je logika.:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Молим те немој ти само о логици, од тебе чак и таква ствар постаје спрдња :haha: Не могу да те исправљам више,мрзи ме,са знањем си танак да тањи не можеш бити а са таквим људима било каква дискусија је баш као она свих нас са тобом овде на форуму. :osmeh: Благо речено комедија.
ЈА се ИСКРЕНО надам да човек као ти који :
Не зна основну математику,
Не зна основе механике нити било шта о гумама или о било чему што си до сад писао а испоставило се као тотално лупање очекује да му је мишљење око протеста или политике релевантно некоме а поготово мени:haha::haha::haha: Дај дођи себи,пробудићеш се за 20 година са истом причом и мислима у глави,а то није здраво.
 
Kad kod nas nema coveka da povede proteste.

Код нас нема људи који би учествовали на протестима.
neka onda prizna Kosovo da mozemo da krenemo u resavanju problema koji ce nama ici u korist

Ово је огромна заблуда, намерно се постављају тешко оствариви услови да би се имао изговор како би ето било другачије али ми не испуњавамо услове. И кад се на крају услов испуни, појави се неки нови и опет у круг.
 
Ma znam, posle Kosova aj sad Presevo, pa aj sad Vojvodina...
Treba energiju presumeriti na realne probleme u drustvu sa kojima se mnogo kasni u resavanju, obrazovanje, zdravstvo, zagadjenje, kanalizacija, voda itd
 
Kad kod nas nema coveka da povede proteste.
Jeste primetili kad je obecavano med i mleko kako su se cak i forumasi posteni ljudi poneli kao da su oni izborili, kad je doslo do pada dogovora u vodu od jednom niko nije kriv od njih i njihova udruzenja.
Sta sad ti i ovi sto te lajkuju ocekujete, da neki koji su pokusali da nesto izbore skoce u Dunav kako bi se svima nama dokazali kako se bore i za nas koji smo bili na protestima i za vas koji ste sedeli kuci?? Da su prihvatili neko polovicno resenje opet bi im prigovorili da su se prodali. Ako dignu ruke od svega bice da smo dzabe krecili zato za pocetak nemojte ih napadati i likovati zbog trenutnog neuspeha.
 
Sta sad ti i ovi sto te lajkuju ocekujete, da neki koji su pokusali da nesto izbore skoce u Dunav kako bi se svima nama dokazali kako se bore i za nas koji smo bili na protestima i za vas koji ste sedeli kuci?? Da su prihvatili neko polovicno resenje opet bi im prigovorili da su se prodali. Ako dignu ruke od svega bice da smo dzabe krecili zato za pocetak nemojte ih napadati i likovati zbog trenutnog neuspeha.
Zasto se ovo dosad postignuto smatra neuspehom?
 
Neznam kako da ga nazovem, neuspeh ili zastoj u pregovorima. Prvi neuspeh je bila mala izlaznost na protest, drugi sto su uspeli da nas lazu i izmanipulisu, ali ni jedno ni drugo nije zavisilo od samih pregovaraca i ljudi koji su izasli.
 
Ljudi ste je vama, pa kada je posten covek mogao da pregovara sa mafijom i lazovima? Treba mi da skupimo svi neki dinar i da platimo batinase pa kad krenemo za bg da imamo podrsku, ovako ne vredi. Svako ko misli da je mogao bolje da pregovara, evo sad mu je sansa, neka pokrene nove blokade i nove pregovore.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Ja licno mogu da se ne slazem sa nekom tackom iz pregovora ali je postignuto dosta toga.Ako je neko i pomislio da ce sve da se postigne taj se zeznuo.Nikad nije bilo nit ce biti da se sve postigne u pregovorima sa vladom.Ne bih ja to zvao mafijom, ali je tako bilo oduvek i malo smo uradili da se to promeni.Nase nejedinstvo oni bolje vide i prate nego mi sami.
 
Sta sad ti i ovi sto te lajkuju ocekujete, da neki koji su pokusali da nesto izbore skoce u Dunav kako bi se svima nama dokazali kako se bore i za nas koji smo bili na protestima i za vas koji ste sedeli kuci?? Da su prihvatili neko polovicno resenje opet bi im prigovorili da su se prodali. Ako dignu ruke od svega bice da smo dzabe krecili zato za pocetak nemojte ih napadati i likovati zbog trenutnog neuspeha.
Molio bih te da se već jednom otkačiš od mene ako je ikako moguće.
 
U te što su lajkovali.Nije ti ovo prvi put pa te lepo molim da me zaobiđeš.Ti ako misliš da ima ko da nas povede živi i dalje u toj zabludi,
 
Njima je bilo bitno da se traktori sklone sa ulica na "reč"", namerno oduze pregovore, i na kraju deljenje brošure. U međuvremenu, protesti se olade, protestanti izgube poverenje u vođe, sad da zakazu nove, neće izaći ni 10%...sad će trebati par godina ponovo da nove vođe dođu, da se nakupi nezadovoljstvo....sve se ponavlja po šablonu već viđenom puno puta...I opet će se čuditi kako su prevareni i izigrani.

Oni zahtevi oko uređenja berze i monopola na izvoz je bilo diranje u osinje gnezdo...
 
Nazad
Vrh