Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Okle mu 47, ovo se malo Dačićevi prelili kod njega?
Izgleda da su desničari samo potpisali da pređu cenzus i ostali kod Vučka.
Omasio sam prognozu opasno, za Protiv nasilja sam pretpostavljao 25 do 30, Dačić 8 do 10 ali SNS 35 do 40. Ovih 47 me iznenadilo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Da li vi stvarno verujete u izbore ...?
Ovo su Hilovi izbori ,karte se malo promešaju ,neko se doda i rezultat su izbori da se Srbija udalji od Rusije...
Nikada i nikada se neće promeniti vlast na izborima...
Samo volja i želja drugih država
AMIN Srbine
 
Nestorović udalja Srbiju od Rusije?
Strane sile imaju veliki uticaj na smene vlasti to mi jeste jasno. Sotona mora potpisati ono za šta je dao pristanak kada je rekao ,,Oću samo da budem i ja prvi".
 
Evo Ivica Beslic-Dacic upravo isplakao i najavio svoju ostavku na mesto predsednika sps-a...cena koalicije je placena...predugo je bio u senci
 
Upravo tako...meni su bas bljak!...kad ono medjutim!...iznenadjenje!

У тој екипи има прилино проруских елемената. Видећемо да ли и даље живимо у лудилу где се сматра да је ¾ становништва проруски оријентисано а гласа да има 90% еврофанатика у скупштини.
 
Citam ovde sta se pise, ne znam zasto neki smatraju Nestorovica za prevaranta i manipulatora, ako je on to sta su ovi drugi?
Po meni je hrabrost ovako izaci na izbore, bez novca iz budzeta za finansiranje kanpanje...
Na tv-u nikad nije pozivao gradjane da glasaju za njega.
Meni je drago da je tu pa makar samo malo da mrsi konce ovoj mafiji.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Citam ovde sta se pise, ne znam zasto neki smatraju Nestorovica za prevaranta i manipulatora, ako je on to sta su ovi drugi?
Po meni je hrabrost ovako izaci na izbore, bez novca iz budzeta za finansiranje kanpanje...
Na tv-u nikad nije pozivao gradjane da glasaju za njega.
Meni je drago da je tu pa makar samo malo da mrsi konce ovoj mafiji.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Nema on sta da mrsi druze, on je deo te ekipe. Predstava za zaslepljen narod.
 
Citam ovde sta se pise, ne znam zasto neki smatraju Nestorovica za prevaranta i manipulatora, ako je on to sta su ovi drugi?
Po meni je hrabrost ovako izaci na izbore, bez novca iz budzeta za finansiranje kanpanje...
Na tv-u nikad nije pozivao gradjane da glasaju za njega.
Meni je drago da je tu pa makar samo malo da mrsi konce ovoj mafiji.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Sledećih nedelju dana će se pokazati ko je i šta je. Ja lično mu ne verujem.
 
Nazad
Vrh