Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Jednostavno mi kao narod patimo od kulta ličnosti i to ti je, politika, program to nije bitno.
Tito, Sloba, Djindjić (posle smrti na žalost), mali Alek...
Donekle Nestorović je primer isto, zanimljivo ga je slušati. Postoji priča kad jedan prosečan čovek kaže "Ne znam šta si reko ali mnogo lepo zvuči ".
Od opozicije mislim da Savo Manojlović ima to nešto. Već ima infrastrukturu, ljudstvo, kul je biti član itd, školovan, k'rčevit. Mislim da je toga i te kako svestan i da samo čeka trenutak, a to ovi izbori nisu bili.
Možda i Pavle Grbović ali je previše umeren a to ovde na žalost ne prolazi.

I da se vratimo na temu. Sad se vidi koliko je značajno što su se poljoprivrednici koji su učestvovali u protestima ogradili od politike.
Ja bih jos dodao Parandilovica...elekventan,recit,hrabar...
 
Poslednja izmena:
Bravo. Vučić će pasti kad strane sile i njihove službe odluče tako. Počne da se stvara neki opozicioni lider koga oni guraju, a ovom podmeću gde god stignu. I za par godina narod na izborima misli da je sam doneo odluku.
Radasine nemoj zajebavati, koje strane sile, sta ste zapeli za ono sto nema veze sa pamecu!
Shvatite li da njihovi glasaci, pa koji god i kakvi bili, su disciplinovani i izlaze na izbore pa makar crkli, dok druga strana nema interesa i ne bitno im je glasnje ili ono jos gore misli isto kao i ti da izborima se nista ne resi!
Pitam te samo kakvog si misljenja da je izaslo 85%-90% glasaca? Zar bi isto bilo?
Ko ne zeli da shvati kao sto sam rekao da njihovi obavezno glasaju a da druga strana koja je ostala kuci je kriva za kolaps i ubedljivu njihovu pobedu, taj se grdno vara i ne misli bistro!
Svaki glas koji nije dodeljen nikome a to je procenat veci od 40% od celokupnog glasackog tela bio bi protiv ovih!
I sad koji andrak ima zapad sa time sto ljudi ne izlaze!
Problem je u nama isto kao i sa odzivom na proteste i tu se postavlja tacka!
 
Slažem se, ali samo delimično. Zar stvarno misliš da je narod odlučio da se ubiju Obrenovići, da je narod doveo Broza i komuniste, da je odlučio "bolje rat nego pakt", da je srušio Miloševića. Sam? Nema šanse. Krenu nekog da podržavaju, drugom podmeću balvane. Pa koliko dugo već niko Vučića sa zapada ne cima nizašta. Kosovo, Rusija, Kurti murti... Ništa. On njima odgovara i dokle god je tako, on je tu. A on će njima da se prilagođava, tako da - eto novog Tite...
A da nemamo kojones - nemamo, to si u pravu.
 
Upravo si ovim postom potvrdio da ni istok a ni zapad niti smenjuju niti postavljaju već samo podržavaju onog ko im odgovara.
ps
Evo i Rusija prezadovoljna našim izborima...
 
Slažem se, ali samo delimično. Zar stvarno misliš da je narod odlučio da se ubiju Obrenovići, da je narod doveo Broza i komuniste, da je odlučio "bolje rat nego pakt", da je srušio Miloševića. Sam? Nema šanse. Krenu nekog da podržavaju, drugom podmeću balvane. Pa koliko dugo već niko Vučića sa zapada ne cima nizašta. Kosovo, Rusija, Kurti murti... Ništa. On njima odgovara i dokle god je tako, on je tu. A on će njima da se prilagođava, tako da - eto novog Tite...
A da nemamo kojones - nemamo, to si u pravu.
Cim se delimicno slazes znaci da si shvatio poentu!
Jel stvarno mislis da su Slobu oborili zapad a ne srpski narod i to na jedvite jade jer jos uvek kao i danas je bilo i pristalice tog morona koji je nacisto sjebo drzavu a ni dan danas nismo oslobodjeni tog zla?!
Pa majku mu i onda je bilo skoro 50%~50%, pa zar je citav ovaj narod?!
Ako je taj jos vladao posle svega sta je cinio ovoj drzavi onda ovaj mozda nije ni na pocetku vladavine!
I opet za kraj konverzacije jer mi je pun q svega i izbora i ovih, kristalno je jasno da ako bi izasli 85% glasaca da bi puko ko od sale! Posto nisu jer im je fino ili nemaju interesa onda ostalima mora biti onako kako nam u buduce kroje pobednici!
 
Njima je bilo bitno da se traktori sklone sa ulica na "reč"", namerno oduze pregovore, i na kraju deljenje brošure. U međuvremenu, protesti se olade, protestanti izgube poverenje u vođe, sad da zakazu nove, neće izaći ni 10%...sad će trebati par godina ponovo da nove vođe dođu, da se nakupi nezadovoljstvo....sve se ponavlja po šablonu već viđenom puno puta...I opet će se čuditi kako su prevareni i izigrani.

Oni zahtevi oko uređenja berze i monopola na izvoz je bilo diranje u osinje gnezdo...
mene napadose cim sam to rekao jos prosle nedelje....tako providno je bilo
ok ko je naredio povlacenje sad taj treba da podnese neopozivu ostavku.
 
Ope, ovde se baš raspisalo, ima li bar jedan post koji se tiče protestnih voćni traktorom ili je sve politička analiza izbora od strane stručnjaka.
 
Upravo si ovim postom potvrdio da ni istok a ni zapad niti smenjuju niti postavljaju već samo podržavaju onog ko im odgovara.
ps
Evo i Rusija prezadovoljna našim izborima...
Baš to, ne direktno, već navode vodu na vodenicu koja njima odgovara.
I još jednom - da smo bolji, bilo bi nam bolje, sve je onako kako smo zaslužili.
 

Još se vuku tragovi korone i naravno ko se šiša-poljoprivreda.Zato su nam i cene takve jer vučemo još repove korone.A ne mogu da zamislim kako je kod nas jer je SNS gradio bolnice u kojima nema ko da radi,itd.
 
Subvencije da smanje i 0,21€ po litri dizela hoce da se smanji/ukine.
Mislim da se radi o manje novca nego kod nas, a pogledaj sloznosti, bar svi izadju
Slusao sam da je jedan covek izjavio da ce u proseku gazdinsto ostati bez 5000-6000€
 
Nazad
Vrh