Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
U Nemackoj se zahuktava

protest-seljaka-u-nemackoj-2023.jpg


 
Berlin kaput

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
17 milijardi imaju rupu u budzetu , hteli da smuljaju ali ovi sto ih je merkelica ebala prije kao grke, istocne europljane mislim i italijane cak naguzili da za sve u EU vazi isti zakon :haha: , od koga ce da uzmu .pa poceli prepisivati od vas.
 
protest-seljaka-u-nemackoj-2023-1.jpg


disciplinovani i u protestu, sve lepo poslagano kao sibice, zamisljam kakav bi bio haos kod nas. (odma bi se kuvalo nesto, muzika, malo kolo, i te stvari, kad bi se sve pojelo i popilo, razisli be se kud koji mili moji i kukali kako nas je vlast zajebala...)

Nego, zivo me interesuje da li ima kod njih "hobista" i podele poljoprivrednika? Ili je to specificno samo za nas.
 
Poslednja izmena:
protest-seljaka-u-nemackoj-2023-1.jpg


disciplinovani i u protestu, sve lepo poslagano kao sibice, zamisljam kakav bi bio haos kod nas. (odma bi se kuvalo nesto, muzika, malo kolo, i te stvari, kad bi se sve pojelo i popilo, razisli be se kud koji mili moji i kukali kako nas je vlast zajebala...)

Nego, zivo me interesuje da li ima kod njih "hobista" i podele poljoprivrednika? Ili je to specificno samo za nas.
I mene zivo interesuje da li si ti ucestvovao na protestu??
 
protest-seljaka-u-nemackoj-2023-1.jpg


disciplinovani i u protestu, sve lepo poslagano kao sibice, zamisljam kakav bi bio haos kod nas. (odma bi se kuvalo nesto, muzika, malo kolo, i te stvari, kad bi se sve pojelo i popilo, razisli be se kud koji mili moji i kukali kako nas je vlast zajebala...)

Nego, zivo me interesuje da li ima kod njih "hobista" i podele poljoprivrednika? Ili je to specificno samo za nas.
Al vole zelene da teraju mamicu im...
 
Razjuri ti to gazda dok je vreme

Ma ne, ostavićemo kao uspomenu da se vidi ko je bio koliko pametan. Nisam pametan šta reći, ako kažem da se manje piše na ovu temu a više uradi šta konkretno, verovatno neće valjati jer će neki misliti da sam na njih mislio.

Brisanje ne dolazi u obzir, jer neki pomisle da cenzurišem njihove dobre predloge.
 
Kako-su-glasali-Pe-inci-Bavani-te-Nedeljice-Banjska-i-odro.png


I sta reci? Ima li potrebe za komentarisanjem?

Hoces da kazes da su dobili 51+55+60 = 166% glasova? :D

Popis kaze da ima 6000 stanovnika. Kazu da je izlaznost 55%, 4500+ ima punoletnih. Pa mu dodje da je 1500 ljudi glasalo za "ubedljivu pobedu".

3000 njih jos uvek ne moze da veruje. omladina nije stigla do tog nivoa na tik-toku da uopste razume o cemu se radi. A siguran sam da nije bilo 2000 ljudi iz Bavanista na protestu poljoprivrednika.

da dodam:

SNS 1441 glas (54,97%)SPN 522 (20,35%)SPS 140 (5,86%)DSS 121 (4,66%)Nestorović 97 (3,56%)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh