Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sledećih nedelju dana će se pokazati ko je i šta je. Ja lično mu ne verujem.
Mene zivot naucio da se nikad i nikome ne veruje, a politicaru ni mrtvom...
Ja sam gledao emisije po YT gde je gostovao i svidja mi se kako razmislja.
Ali dobro, videcemo kao sto kazes.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni se Nestorović nikako ne svidja kao profesionalac. Izaći na medije u polualkoholisanom stanju, pričati pustite žene u šoping, to pravi profesionalac sebi nikada ne bi dozvolio. Za mene je tu postao šarlatan i NIKADA ga neću shvatati za ozbiljno.
U normalnom društvu odgovarao bi krivično za prvi slučaj smrti osobe koju je naveo da se ponaša shodno njegovom savetu.
Slažem se, političari su kao meso u izlogu, možda lepo deluju spolja, ali kada uzmeš u ruke ljigavi su a kada pomirišiš i smrde.
 
Nestorovića igrom slučaja poznajem lično. Nismo se videli preko 20 godina, od 1997. do 2002. smo se baš često viđali. Preko jednog prijatelja smo se upoznali, ćerka je imala velike probleme, maltene je umrla sa 2 meseca. On je jedini uspeo da pronađe šta je problem - alergija na kravlje mleko. Posle je pila sojino i sve je hvala Bogu bilo super.
Elem, IZUZETAN stručnjak i čovek od integriteta je bio tada.
Svaka reč na mestu, svaka ka u Njegoša, što bi se reklo. Nebrojenim ljudima u Tiršovoj je pomogao, moguće da je to većina ovih glasova.
Imao je strašnu porodičnu tragediju, možda je to uticalo, ne znam. Kažem, jako dugo nismo u kontaktu, ali ovo (od korone) kao da nije onaj čovek, otkud znam...
 
Meni se Nestorović nikako ne svidja kao profesionalac. Izaći na medije u polualkoholisanom stanju, pričati pustite žene u šoping, to pravi profesionalac sebi nikada ne bi dozvolio. Za mene je tu postao šarlatan i NIKADA ga neću shvatati za ozbiljno.
U normalnom društvu odgovarao bi krivično za prvi slučaj smrti osobe koju je naveo da se ponaša shodno njegovom savetu.
Slažem se, političari su kao meso u izlogu, možda lepo deluju spolja, ali kada uzmeš u ruke ljigavi su a kada pomirišiš i smrde.
Do nekle se slazem...
U najmanju ruku je sramota izaci pijan u javnost.
Ali realno koliko je puta Dacic pijan kao letva nasupao?
Svakako mislim da je doktor ipak ono najmanje zlo za nas trenutno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nestorović je primer da su potrebni novi ljudi, nekompromitivani, nekorumpirani, ne kao ovi svi da se samo vrte i menjaju unazad 30 godina.Čestitam mu na uspehu.Opozicija pod hitno da nađe nove ljude , bez Tadića, Đilasa, Čede i sličnih...I na sledeće izbore sa jednom listom a ne kao sada....
 
Ja sam ocekivao da navuce do 38 eventualno 40.
Da Protiv nasilja dobiju 25-30 posto se i proglas ulkjucio(mozda da je i proglas plus kreni promeni nastupio na izbore) mzoda bi i bila veca izlaznos do 60%.
Desnicari me malo iznenadili mislio sam da ce Bosko+Milica Lepotica i Jeremic navuci tih 3%, ocigledno im Nestorovic to uzeo.
Drago mi je da SPS pada.
Medjutim, ovaj narod je toliko navikao na **greška i toliko odvaljen od zdravog razuma da je trebao rat, sankcije, ubistva, gladovanje, restrikcije struje/goriva/svega, inflacija, bombardovanje, otpor i pomoc stranih ambasada da jedva skinemo Milosevica (ne i njegov aparat). Ono sto smo doveli posle smo ubili prvom prilikom.

Moje izborno mesto SNS 374 a Protiv nasilja 314, prosle godine smo se gusili zbog rekonstrukcije ulice koja jos nije skroz zavrsena i umesto da glat izgubi on pobedi...
 
Poslednja izmena:
On je jedini uspeo da pronađe šta je problem
IZUZETAN stručnjak i čovek od integriteta je bio tada.

Лично познајем људе одавде чијем детету је пронашао узрок здравственог проблема ком дуго нису могли да нађу узрок. То је било пар година пре короне. Тако сам први пут чуо за њега.

Opozicija pod hitno da nađe nove ljude

Потпуно си у праву у првој реченици. Али овде долазимо до проблема: више нема нових, некомпромитованих људи. Мали смо народ, стар, и због лошег политичког, друштвенох и економског стања претходних деценија нема никог ком не можеш наћи нешто или ко се није искварио.

Medjutim, ovaj narod je toliko navikao na **greška i toliko odvaljen od zdravog razuma da je trebao rat, sankcije, ubistva, gladovanje, restrikcije struje/goriva/svega, inflacija, bombardovanje, otpor i pomoc stranih ambasada da jedva skinemo Milosevica (ne i njegov aparat).
Исправио сам ти поруку. Ово је једини разлог.
 
Bravo. Vučić će pasti kad strane sile i njihove službe odluče tako. Počne da se stvara neki opozicioni lider koga oni guraju, a ovom podmeću gde god stignu. I za par godina narod na izborima misli da je sam doneo odluku.

Ima jedna scena u filmu Moja mrsna pravoslavna svadba gde, u izrazito patrijarhalnoj Grčkoj porodici, majka savetuje ćerku u vezi odnosa sa budućim suprugom.
I kaže (parafraziram) - mora da bude kako ti hoćeš, ali on MORA da misli da je ON doneo tu odluku!
Tako je i sa izborima...
 
Jednostavno mi kao narod patimo od kulta ličnosti i to ti je, politika, program to nije bitno.
Tito, Sloba, Djindjić (posle smrti na žalost), mali Alek...
Donekle Nestorović je primer isto, zanimljivo ga je slušati. Postoji priča kad jedan prosečan čovek kaže "Ne znam šta si reko ali mnogo lepo zvuči ".
Od opozicije mislim da Savo Manojlović ima to nešto. Već ima infrastrukturu, ljudstvo, kul je biti član itd, školovan, k'rčevit. Mislim da je toga i te kako svestan i da samo čeka trenutak, a to ovi izbori nisu bili.
Možda i Pavle Grbović ali je previše umeren a to ovde na žalost ne prolazi.

I da se vratimo na temu. Sad se vidi koliko je značajno što su se poljoprivrednici koji su učestvovali u protestima ogradili od politike.
 
Bravo. Vučić će pasti kad strane sile i njihove službe odluče tako. Počne da se stvara neki opozicioni lider koga oni guraju, a ovom podmeću gde god stignu. I za par godina narod na izborima misli da je sam doneo odluku.

Ima jedna scena u filmu Moja mrsna pravoslavna svadba gde, u izrazito patrijarhalnoj Grčkoj porodici, majka savetuje ćerku u vezi odnosa sa budućim suprugom.
I kaže (parafraziram) - mora da bude kako ti hoćeš, ali on MORA da misli da je ON doneo tu odluku!
Tako je i sa izborima...
Vučić će kao i Dodik vladati sve dok narod u Srbiji i Rep. Srpskoj ne dođe do pameti a to znači nikad.....vladat će dok im ne dosadi ili ih ne pojede biologija.
 
Замарате се безвезе око политике,ко год да дође неће некоме бити добар. И тај вучић има гласаче овде на форуму,неке поткупљене а и неке који верују у такву политику. И то је то.
Овако то раде када су удружења кординисана и организована.
 
Е, а супер за логику. Сасвим је логично да тражиш привилеговани статус зато што си се побунио од оног против кога си се побунио.👍 Само на то чекају да ти испуне жељу. Не чекај ни часа.:haha:
@putin Znam da te ovo boli. Još uz to treba da imaš u vidu da i članovi i simpatizeri vladajuće stranke dobijaju iste te subvencije. Baš bi voleo da budem tu kada od predstavnika vlasti tražiš subvencije samo za protestante. Sjajna ti je logika.:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 
Berlin
412053173_849230590541765_1920345816072049103_n.jpg
412039078_849230560541768_7694149900338631009_n.jpg
 
Kako doneti to djubre do zgrade vlade?
Mnogi izgleda misle da sednes u traktor zakacis natovarenu prikolicu i krenes...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh