Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Biće nam bolje kada budemo gledali u svoju avliju, a ne u tuđu. Odem, kupim, uzmem račun i td. Da svako to uradi ne bi bilo računa u poljoprivrednoj apoteci. Šta mene briga šta moj komšija radi ili ne radi. Prvo treba da se ustroji osnova, pa tek onda nadogradnja. Mi se bavimo krovom i svađamo kakav ćemo crep staviti, a nemamo ni temelj ili je loš i zbog lošeg temelja će se sve raspasti.
I taj fiskalni on nečega (đubre, seme i td) je postojeći, nije falsifikovan. Ako ne može neko da ga iskoristi zašto ne bi taj postojeći račun iskoristio neko drugi ? Mogu ja da kupim seme, meni ne treba račun i dam komšiji kome je preteklo semena kukuruza od prošle godine ili 1.000 nekih drugih primera ja u svoju i gledam, radim i placam kiriju na zemlju u drzavi u kojoj je USVOJEN zakon da samo onaj ko radi-obradjuje tu zemlju ima pravo na te subvencije za djubre i seme koje seje u toj njivi,aaa ispadne da on

Biće nam bolje kada budemo gledali u svoju avliju, a ne u tuđu. Odem, kupim, uzmem račun i td. Da svako to uradi ne bi bilo računa u poljoprivrednoj apoteci. Šta mene briga šta moj komšija radi ili ne radi. Prvo treba da se ustroji osnova, pa tek onda nadogradnja. Mi se bavimo krovom i svađamo kakav ćemo crep staviti, a nemamo ni temelj ili je loš i zbog lošeg temelja će se sve raspasti.
I taj fiskalni on nečega (đubre, seme i td) je postojeći, nije falsifikovan. Ako ne može neko da ga iskoristi zašto ne bi taj postojeći račun iskoristio neko drugi ? Mogu ja da kupim seme, meni ne treba račun i dam komšiji kome je preteklo semena kukuruza od prošle godine ili 1.000 nekih drugih primera.
Dobro znas na koje ja ciljam,na one sto su nam uzeli kirije za zemlju koju mi radimo i ulazemo i jos povrh toga ISPADA izborili smo se da uzmu jos 35 hiljada a da niti seju niti zanju...
Ondaa daj i ja svee da zajebemm,uzmem kiriju i uzmem jos 35 hiljada po hektaru i da idem na letovanja zimovanja i briga mee sto je kukuruz i psenica 14-5 din ,briga me da li je poplava ,susa ili gradd...
Ciste pare u dzep i sve 5 uvisss.
 
Da li ti ne vidiš posledicu rabote po medijima Jovanovog u zadnja dva dana i ne povezuješ stav Vlade na pregovorima sa njegovim izjavama ? Postoje stvari koje se jednostavno ne rade. Daj Bože da nisam upravu ali na kraju će se sve videti.
Mi smo bili u prilici da dobijemo nešto samo za sebe i nismo pristali jer smatramo da to nije ali neki su pristali i misle da je to uredu. Svako ima pravo da radi i misli šta mu je volja ali nema pravo da se ljuti ako oni prvi kažu da mu ne veruju i da ne podržavaju takve stvari.
Ponavljam da sam ja niko i ništa, jedan nebitan učesnik protesta ali sam redak čovek koj iznosi svoja zapažanja. Daj Bože da nikada nisam upravu.
Meni još niko nije izneo argumetovanu zamerku na rad pregovarača, osim da nisu trebali pristati na vremensko zavlačenje Vlade. Kada ih pitam šta su trebali uraditi, kažu nisu trebali pristati. Kada pitam na koji način onda niko ne zna. I sada se još uvek ne zna šta su trebali uraditi ali se zna da nisu dobro uradili.
 
Ovo je odlično, javite se članu [B]kalman 58[/B] da bi ste saznali te rezultate. Bilo bi još bolje ako bi ostavio broj telefona da te ljudi mogu nazvati da im pročitaš da li su na spisku ovih što su prošli konkurs.

Ili možda najbolje kada ti je poznati i znaš 75 posto onih koji će proći konkurs, da možda ovde objaviš imena, da se ljudi saznaju navreme.

Ili ti možda zapravo nisi upoznat koji 75% njih prolazi konkurs, nego si to napisao ovde samo da bi pisao malo offtopica.
Ipak je moc cudna stvar,samo ukanali diskusiju za mene ne brini drzacu se slepo pravila foruma
 
Činjenica je da je vlast jedini krivac za sve dobro ili loše u nekoj državi. Ali to vlasti neko pomaže u njihovim namerama, svesno ili ne svesno.
Sloga je najbitnija ali se sloga ne stiče kada neko ode sam i nešto uradi i posle poziva na slogu.
Sve to su činjenice.
 
Da li ti ne vidiš posledicu rabote po medijima Jovanovog u zadnja dva dana i ne povezuješ stav Vlade na pregovorima sa njegovim izjavama ? Postoje stvari koje se jednostavno ne rade. Daj Bože da nisam upravu ali na kraju će se sve videti.
Mi smo bili u prilici da dobijemo nešto samo za sebe i nismo pristali jer smatramo da to nije ali neki su pristali i misle da je to uredu. Svako ima pravo da radi i misli šta mu je volja ali nema pravo da se ljuti ako oni prvi kažu da mu ne veruju i da ne podržavaju takve stvari.
Ponavljam da sam ja niko i ništa, jedan nebitan učesnik protesta ali sam redak čovek koj iznosi svoja zapažanja. Daj Bože da nikada nisam upravu.
Meni još niko nije izneo argumetovanu zamerku na rad pregovarača, osim da nisu trebali pristati na vremensko zavlačenje Vlade. Kada ih pitam šta su trebali uraditi, kažu nisu trebali pristati. Kada pitam na koji način onda niko ne zna. I sada se još uvek ne zna šta su trebali uraditi ali se zna da nisu dobro uradili.
Najaveca greska je sto je pusteno da se ide bez medija, ovako ce opet vlast muljati.
 
Nazad na ulice.
OK. Samo da pojasnim ostalima TI NE BU NIŠTA PRIHVATIO zbog medija.
Moram da te podsetim da ostali (baza) poljoprivrednici nisu podržali taj predlog.
Molim ostale poljoprirednike da se izjasne o ovom predlogu da ništa ne dobijemo ako pregovori nisu javni.
Sa 1/4 od onih koji su do sada protestvovali ? A protestvovao je tek jedan od hiljadu poljoprivrdnika.
Po meni sada to nije realno.
Naravno da treba da se spremamo za naredne proteste.
U svakom slučaju te pozivam da učestvuješ u svim dogovorima. Izneseš svoj predlog i o njemu se glasa.
To važi za sve. Nemojte pisati po forumu, idite na sastanke.
 
Izne si neistinu (laž):,,svaki drugi post je tvoj u SVIM TEMAMA". U većini tema me nema, čak ih ni ne čitam jer me ne zanimaju.
Šta da očkujemo od običnih članova kada MODERATOR iznosi neistinu ?
Šta nije tačno što sam napisao ili koja mi je loša namera ?
Ili po tebi treba da budemo pizde i da ćutimo dok nas manipulišu i kradu ?
 
Evo ja ću da pitam ko to krade. Znači ime i kada je šta ukrao?

Veruj da tu informaciju neću prećutati, otići ću u policiju i reći da imaš konkretne podatke sa imenima i šta je tačno ukradeno.

Ili si to o krađama napisao samo da bi nešto pisao.

Daj bre Boderlica "oladi malo,svaki drugi post je tvoj u svim temama!Trpas se u sve teme,sve vise imam utisak da si isti kao i onaj sto su mu ćupriju uzurpirali!

Ja ne znam kako da mu objasnim da ne piše offtopic ovde u temi, ako mu nešto obrišem žali se na cenzuru, ako mu ništa ne obrišem članovi se žale da ih smara.

Interesantno.
 
Ne treba nista brisati sem uvreda . Slavko mozda ima dobre namere ali je kolovodja u podelama seljaka . I zbog takvih se seljak nece ujediniti skoro .
Samo ukratko nesto pa neka udruzenja razmisle . Shvatam ono bolje vrabac u ruci ali na duze staze je to pogubno . Pa majku mu ako je jedan od uslova bilo prisustvo medija nema odustajanja pa makar i da nema tog vrabca u ruci . Za buducnost i omasovljenje je to dobro jer bi se pokazalo neopredeljenima da je rec rec i da se seljak ne prodaje zbog vrabca . Takodje svakim popustanjem i gazenjem reci i ljudi iz vlasti to vide i shvataju vodje udruzenja i seljake mlakima i spremnima na mrvice .
I ne vidim razlog da se ukljuci i neko iz opozicije . Pozvati Jakovljevica iz dveri ili Tufendzica , Sevrlaica da podrze . Takav protest bi dobio novu dimenziju i bio mnogo pogubniji za vlast 🤔
 
Upravo zbog tvoje poruke i smejanja Bubua .
Не разумем. Поставио сам нормално питање!
Ако имаш нешто да кажеш и мишљење,онда је следећи корак да нешто предузмеш. Јел се то стидиш људи,асоцијалан си или шта?
Шта те је спречило да одеш на састанак и кажеш људима то што си рекао сада? Видим да си у политици,тј бар је пратиш,ја не знам ни 1% политичара нити презимена њихових ни ко су ни шта су као ти. Значи имаш времена,јер која би будала то толико пратила поред посла код куће и у штали.
Ако си толико сигуран и вољан и знаш како би требало зашто ниси отишао? Ето одговори ми да знам и ја.
 
Pre neki mesec je Slavko objasnio kako idu te stvari i shvatio sam da od tog posla nema nista . Ako nadjem njegovu poruku poslacu ti i u njoj se nalazi moj odgovor .
Ovo je moj nacin da neki jaci ljudi cuju misljenje . Pa valjda ulazi u razmatranje i ako se ovde nesto dobro napise ?
 
Nazad
Vrh