Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Pa da. Zato i pitam - kako ja da ostvarim tih 17000 po hektaru, to svoje pravo? Da budemo jednaki po tim osnovnim 35 hiljada po hektaru.
Кроз неки други пакет везан за воћарство. Као што има посебно за стоку. Ваљда има за подизање засада. Овако треба да буде и на хемију и ђубриво. Помињало се то. Али неко је израчунао да је 17000 ништа. Па остало само на семену. Али то изгледа од следеће године. За ову јесењу сетву ништа.

Послато са 22081212UG помоћу Тапатока
 
Ne mogu ratari pregovarati ni izpostavljati zahteve u ime voćara jer o tom poslu malo znaju .
Voćari napravite udruženje ,iskristališite zahteve ,pridružite se ostalim udruženjima i onda može argumentovano da se pregovara sa činovnicima.
 
Hvala na lepim željama. 👍Nikada nisam rekao da sam nezadovoljan.
Niko ne očekuje od svih da se budu na blokadama. Uredu je isterati traktor ili posećivati ljude spam mogućnisi, davati im uživo podržku. Većini nije problem da odvoje 1 sat dnevno na druženje sa komegama, a mnogo znači.
Ne mislim konkretno na tebe, mislim uopšteno na sve poljoprivrednike.
Podršku je dao svojim prisustvom kolega koji je skoro izgubio nogu, znači da su mogli i ostala većina.
Dolazili su ljudi koji nemaju veze sa poljoprivredom, čak i svašta donosili.
 
Druže kada god nas koi nismo bili na protestima nazivate :nenormalni hobisti, tastatura ratnici, glavni pljuvači, sveznalice i sendvičari reagujem i reagovaću sarkasrično a to nije podsmevanje nego reakcija na prozivanje. 👍😏
,,nenormalni" hobisti su za mene oni koji kažu: ,,boli me ona stvar za cene i vas, ja ima platu, ne živim od poljoprivrede, ona mi je hobi". To sam napiso ali ti si se očigledno prepoznao u takvima ili takvo mišljenje podržavaš.
Deo oko kritike, prvi i jedini kritičari su bili oni koji su sedeli kod kuće iza tastature, širi dezinformacije, omalovažavali proteste i protestante. Pisali kako od toga nema ništa i ostlo sve negativno. A po meni nemaju bar morano pravo da to rade.
Ili neko misli da baš to treba da rade onima koji se bore i za njih ?
 
Poslednja izmena:
Druže kada god nas koi nismo bili na protestima nazivate :nenormalni hobisti, tastatura ratnici, glavni pljuvači, sveznalice i sendvičari reagujem i reagovaću sarkasrično a to nije podsmevanje nego reakcija na prozivanje. 👍😏
A sta ti drugo i preostaje! Da si nemorala to si pokazao u temama vezanim za susu i padavinama, ovo sve ostalo je suvisno! I nemas ti od cega i koga da se branis, niko te ne pominje.
 
Poslednja izmena:
A koi je motiv Slankamencu da ide na pregovore a nema zemlje ni koliko ja imam?
Ja sam više puta napisao da je čovek od rođenja takav, borac za pravdu. Napisao sam da mi je to rekao njegov nastavnik i td.
Najbitnije je da kritike i dezinformacije šire oni koji najmanje znaju ali su najglasniji. A to rade jer nemaju morala, stida ni srama.
 
Sto kaze @olalija polu mozak, i neka je njegov je, al pate svi jer su takvi olicenje ove vlasti! Ja se njima ni ne obracam jer kao da si stao na promaju i rekao nesto.
Glavna stvar je da se napadaju stalno ljudi koji nas zastupaju, a dugu stranu koja drzi noz i kolac u svojim rukama i prosto nas sve prave budalama, kao da namerno ne vide ko je ko u ovoj igranci! Jebali vas pregovaraci vise!
 
Citam ovu temu, ali posto nisam iz Srbije nisam nista pisao. Ne vidim sta je problem drzavi da vrati tih 50 dinara od nafte odmah. Kod nas dobijes 100l po 1ha, s popustom ove godine od 0.38€ po litri, usimas gorivo na bilo kojoj pumpi ti hoces, s tim da tih 0.38€ odmah otpisu na pumpi..
Ma, reci nam koliko na kraju košta to gorivo kada ti otpisu tih 0,38 eura, takođe objasni nam za ostale subvencije koliko iznose, zemljište i stoka, ako znaš slučajno...
 
Ukratko , ako dobijete ovo sto je obecano , Bosni je bolje da umjestu eu , trazi pristup Srbiji . Svaka cast protestantima , ili su uboli neki tajming ili su uboli u slabu tacku ,al otkad su krenuli u proteste , pocevsi od Stiga pa dalje mnogo se ostvarilo.
Nemamo mi skoro nista ovde u ratarstvu u poredjenju sa tih 35000 din sto vam obecano.
 
Nazad
Vrh