Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ne mogu, ceo dan sam na telefonu, pričam i pišem. Žao mi je ako nisi to već razumeo u prethodnih nekoliko poruka. Stvarno mi je žao što ljudi sunjaju u nekoga ko nije nikada kompromitovan, a veruju onima koji su kompromitovani i što ne kapiraju šta je Jovanov učinio svojim pisanjem i izjavama u poslednja dva dana. Stvarno mi je žao.
PS: bolesna sujeta i preterana ambicija su loše osobine.
 
Evo probacu ja mada nisam bio na zadnjem sastanku u Pazovi i ne znam kakakv je nastup Jovanov tamo imao. Svojom izjavom da je njegovo udruzenje iz Bavanista takodje i Stig stavljeno sa strane i da nisu prikljuceni pregovorima, ucinilo je da vlada ima izgovor da treba da razgovara sa svim udruzenjima misleci tu i na Bacinu. To im je posluzilo kao izgovor da danas ne utanace neke stvari. Time je Jovanov namerno ili ne na neki nacin podrio pregovore ili bar dao vladi alibi da i dalje zateze. Neka me Slavko ispravi ako nisam u pravu jer je bolje upucen.
 
"Što se mene tiče, sastanci su ili zatvoreni za javnost pa imamo izjave za medije posle, ili imamo saopštenja ili izjave za medije, ili su otvoreni za javnost i tada su svi mediji pozvani bez izuzetka", poručila je Brnabić.
Eto sad ispada da su svi mediji pozvani bez izuzetka, i da nije bilo zabrane?
 
Како ће на одложено и агро рок ићи ова прича око семена и субвенција
 
"Što se mene tiče, sastanci su ili zatvoreni za javnost pa imamo izjave za medije posle, ili imamo saopštenja ili izjave za medije, ili su otvoreni za javnost i tada su svi mediji pozvani bez izuzetka", poručila je Brnabić.
Eto sad ispada da su svi mediji pozvani bez izuzetka, i da nije bilo zabrane?
Nece biti tako . Procitaj celu vest . Brnabicka je prebacila da paori nisu hteli sve medije a onda su oni rekli ako je tako ne moze niko .
 
Treba da bude još jedan sastanak da se utanači to oko 17000 dinara subvencije za seme. Pokušano je da i veštak uđe u to ali nisu hteli da pristanu. Sa moje tačke gledišta, ako sve konačno bude ispoštovano, dobro smo dobili. Radoznali tastatura ratnici će biti obavešteni o svemu u narednih par dana.
 
Poslednja izmena:
Treba da bude još jedan sastanak da su utanači to oko 17000 subvencije za seme. Pokušano je da i veštak uđe u to ali nisu hteli da pristanu. Sa moje tačke gledišta, ako sve konačno bude ispoštovano, dobro smo dobili. Radoznali tastatura ratnici će biti obavešteni o svemu u narednih par dana.
Tastatura ratnici imaju olakšavajuću okolnost oni su " nenormalni hobisti" zato im ne zamerite na glupim pitanjima. 😏
 
Nazad
Vrh