Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ko je covek sa ministarkine desne strane?? Na prvom sastanku u Kisacu bio je dosta realan u svojim izlaganjima. Voleo bi da cujem i izjavu nase pregovaracke strane.
Goran Filipović, nasledio Radoslava na mestu predsednika inicijative... skroz ok lik...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Ne mogu, ceo dan sam na telefonu, pričam i pišem. Žao mi je ako nisi to već razumeo u prethodnih nekoliko poruka. Stvarno mi je žao što ljudi sunjaju u nekoga ko nije nikada kompromitovan, a veruju onima koji su kompromitovani i što ne kapiraju šta je Jovanov učinio svojim pisanjem i izjavama u poslednja dva dana. Stvarno mi je žao.
PS: bolesna sujeta i preterana ambicija su loše osobine.
Izvini sto sam te pitao...nego sam mislio da podelis sa sirokim narodnim masama tvoja saznanja...izvini sto te bas ne razumem bas najbolje,sto zbog pravopisa,sto zbog pametovanja i poznavanja kompletne materije!...Podsecas me na nekog sa bolesnom sujetom a o ambicijama ne bih! Promeni ime u margarin.
 
Evo probacu ja mada nisam bio na zadnjem sastanku u Pazovi i ne znam kakakv je nastup Jovanov tamo imao. Svojom izjavom da je njegovo udruzenje iz Bavanista takodje i Stig stavljeno sa strane i da nisu prikljuceni pregovorima, ucinilo je da vlada ima izgovor da treba da razgovara sa svim udruzenjima misleci tu i na Bacinu. To im je posluzilo kao izgovor da danas ne utanace neke stvari. Time je Jovanov namerno ili ne na neki nacin podrio pregovore ili bar dao vladi alibi da i dalje zateze. Neka me Slavko ispravi ako nisam u pravu jer je bolje upucen.

drsole... Sta znaci taj emotikon na lajku??

Нисам хтео да се мешам у расправу али ако те баш занима моје мишљење, морам јер си ме питао.

Емотикон представља чуђење (бар тако ја мислим и у том смислу сам га употребио). А чудан је одговор на питање неких колега како је то Јованов утицао на ток преговора. Употребљена је нека објава Јованова да су искључени из преговора и да они нису имали утицај на позив (забрану) медија.

Ти си објаснио да је због тога влада у „плусу“ и има неке изговоре и да је Јованов „подрио“ преоворе. Како? Његова објава је у вези медија...Па није он „самоискључио“ нека удружења или јесте...

Тако да си објаву по питању медија објаснио као подривање...



ПС

Да не спомињемо то зашто су неки искључени из преговора...то нико не објашњава јасно, као и зашто су искључени. А ако је тај Баћина јачи од ових преговарача...онда свака му част...
 
Nece biti tako . Procitaj celu vest . Brnabicka je prebacila da paori nisu hteli sve medije a onda su oni rekli ako je tako ne moze niko .
Da ispada da je premijerka ta koja je bila za transparentnost i da sastanak bude otvoren za sve medije.
 
Izvini sto sam te pitao...nego sam mislio da podelis sa sirokim narodnim masama tvoja saznanja...izvini sto te bas ne razumem bas najbolje,sto zbog pravopisa,sto zbog pametovanja i poznavanja kompletne materije!...Podsecas me na nekog sa bolesnom sujetom a o ambicijama ne bih! Promeni ime u margarin.
Hvala na uvredama. I drugi put. Izvini još jednom što ne mogu posebno tebi da crtam. A da imam bilo kakve ambicije u vezi svega toga to bi se odavno videlo po mom statusu. Sve vreme se držim po strani. Ali vi sve bolje znate od nas koji smo na licu mesta ili u blizini.
 
Kome se podsmevas?? Pregovaracima ili onima sto su bili na protestima ili zahtevima koji su usvojeni?? Epiteti koje sami sebi postavljate nisu potrebni.
 
Нисам хтео да се мешам у расправу али ако те баш занима моје мишљење, морам јер си ме питао.

Емотикон представља чуђење (бар тако ја мислим и у том смислу сам га употребио). А чудан је одговор на питање неких колега како је то Јованов утицао на ток преговора. Употребљена је нека објава Јованова да су искључени из преговора и да они нису имали утицај на позив (забрану) медија.

Ти си објаснио да је због тога влада у „плусу“ и има неке изговоре и да је Јованов „подрио“ преоворе. Како? Његова објава је у вези медија...Па није он „самоискључио“ нека удружења или јесте...

Тако да си објаву по питању медија објаснио као подривање...



ПС

Да не спомињемо то зашто су неки искључени из преговора...то нико не објашњава јасно, као и зашто су искључени. А ако је тај Баћина јачи од ових преговарача...онда свака му част...
Coci064 je vrlo lepo sve objasnio, izneo je logične činjenice. Moli bih ga da objasni šta su ljudi zamerili Jovanovu i Stigu i zato. On će to bolje objasniti. I ako mislim da se o tome već pislo. Žao mi je što neki ljudi ne mogu sa shvate da je svima nama nuđeno nešto za ,,naše" ljude i da niko nikada od spomenutih nije pristao na nešto ako nije dobit svih iz cele Srbije. Ja sam to i u kamere rekao. Osim Jovanova i Stiga ali ne želim da ulazim u polemiku o tome jer zaista poštujem i cenim mnoge od njih.
Jednostavno, to se ne sme raditi. Ili svi dobijaju i niko. I ako je možda moja lična żelja da izborene privilegije dobiju samo borci ali to se ne sme raditi. Moraju da dobiju svi koji zadovoljavaju zakonom određene uslove.
 
Sada krecu glavni pljuvaci i sveznalice, kada su imali priliku da ucestvuju u debatama i realnom svetu (proteste da i ne pominjem) krili se!
Čuj strepeli 😱mi hobisti, tastaturisti, saksijaši pijemo bensedine, nobrijume, leksilijume iščekujući završetak pregovora da znamo šta nam je činiti 😏
Tako i sendvicari se ne stide sto su sendvicari, tuzno ali istinito!
 
Sada krecu glavni pljuvaci i sveznalice, kada su imali priliku da ucestvuju u debatama i realnom svetu (proteste da i ne pominjem) krili se!

Tako i sendvicari se ne stide sto su sendvicari, tuzno ali istinito!
Vidi druže proteste podržavam i uvek ću ih podržavati, ali nikada neću biti na blokadama jer sam zaposlen. A nisam se krio dok su ovi protesti bili jer sam doživeo drugi moždani udar i ležao sam u bolnici Sveti Sava. 😏👍
 
Sto se
Vidi druže proteste podržavam i uvek ću ih podržavati, ali nikada neću biti na blokadama jer sam zaposlen. A nisam se krio dok su ovi protesti bili jer sam doživeo drugi moždani udar i ležao sam u bolnici Sveti Sava. 😏👍
Kolega zelim ti brzo ozdravljenje. Samim tim sto nikad neces biti na blokadama jer si zaposlen treba da si zadovoljan sta god pregovaraci uradili jer mozes biti samo na dobitku, a da se nerviras i ovde raspravljas vodi samo pogorsanju zdravlja.
 
Nece biti tako . Procitaj celu vest . Brnabicka je prebacila da paori nisu hteli sve medije a onda su oni rekli ako je tako ne moze niko .
Каже да су паори већином, на иницирање владе, прихватили да медији United grupe, не присуствују, да би после премијерка рекла или сви или нико. Мада то и није најбитније. Ако су сви хтели да се чује довољно је било да се преноси leave stream на неком YouTube каналу и готово. Овако је бачена коска око медија. Имам утисак да су сви збуњени и дезорјентисани. Стегли се ко сељачка млада. Како је тако је и готово. После јеб. нема кајања. Што је то је.

Послато са 22081212UG помоћу Тапатока
 
Zelim ti brz oporavak i manje podsmevanja i podjebavanja, sve to neko vidi!
Druže kada god nas koi nismo bili na protestima nazivate :nenormalni hobisti, tastatura ratnici, glavni pljuvači, sveznalice i sendvičari reagujem i reagovaću sarkasrično a to nije podsmevanje nego reakcija na prozivanje. 👍😏
 
Pa da. Zato i pitam - kako ja da ostvarim tih 17000 po hektaru, to svoje pravo? Da budemo jednaki po tim osnovnim 35 hiljada po hektaru.
Mi ako dobijemo na naše inpute to je sve smešno. ALI jesmo li se mi bunili? Nismo. Jesmo li udruženi? Nismo. Jesmo li protestovali? Nismo.

Mi ratarima možemo samo da skinemo kapu i da zahvalimo na ovome, iako i oni nisu na nivou kom bi trebalo u odnosu na neke druge države.
Jedino se malinari negde nekad spominju, mi ostali ne postojimo, ali za to smo mi lično krivi.
 
Nazad
Vrh