Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Malo si stekao pogresan utisak, ali necu da pricam o ljudima koji nisu ovde.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
Ako se na mene odnosilo prvi put sam bio na sastnku i slusao sam,nisam hteo da se javljam za rec jer nisam na blokadama i protestima a dosao da se pravim pametan.
Od svih ponudjenih modela na sastanku u vezi subvencija po hektaru kamen spoticanja je bio zakup i neresiva enigma da svako po tom pitanju bude zadovoljan.
 
Jednostavno, zemlja u zakupu nema pravo na subvencije i ciao regazzie....gazdinstvo koje ima recimo 10ha zemlje, a nema ni grama na skladistu ili prometa preko racuna, ugasiti i onempgucoti da isto dobije subvencije...eto kao se resava zamlja kja js data u zakup..isto ko i drzavna...nemas pravo na subvencije...
Evo ja recimo sada dajem 15 ha u zakup i kažem ne treba lova,hoću robu iz zakupa u vrednosti 500 evra/ha.I ostaju mi subvencije.I imaću promet preko računa.I vuci siti i ovce na broju.
 
Evo ja recimo sada dajem 15 ha u zakup i kažem ne treba lova,hoću robu iz zakupa u vrednosti 500 evra/ha.I ostaju mi subvencije.I imaću promet preko računa.I vuci siti i ovce na broju.
Nemas ulaz za deklarisano seme i hemiju,a zakupac ako je u PDV to nemoze da ti pise na tvoj racun!
 
tema je protesti poljuprivrednika

kada bi neki samo malo razmislili kakve budalastine pisu o svom zivotu a opet na drugoj strani navodno tesko je,mora se protestovati jer je ne izdrzivo ovo ono

a onda sami izvale glupost od koje bi se ja odmah pokupio sa ovog foruma da ne napisem vise ni dobro jutro
 
Pa jel vidiš da možda ima tetku u kanadi? Od poljoprivrede teško živi, ali ko zna odakle dopunjava budzet...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh