Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Vidis da uopste nisi bitan da se tvoje reci tako pamte. Da si kao Coci64 napusao sta je trazeno i obecano mozda bih zapamtio.

Onu 2 Compu i Savica nisam ja blokirao, ali zbog sinocnjeg pisanja i licnog obracanja cu se potruditi da im blokada ne istekne.
Ti si negativno kritikovao nešto sa čim nisi upoznat ! Nikada nećeš priznati da to ne treba činiti i ako je očigledno. I sada smo svi krivi za dela koja nismo učinili.
Eto, vidiš da znaš. Video sam poruku zbog koje si ga blokirao.
Za Compu i Savića argumentima obrazloži njihovu krivicu, a ne silom na koju te ja upozoravam da je zloupotreblhavaš a ti se praviš naivan.
 
To je samo da opstanes (ukoliko je cijena arendi u tvom kraju sada oko 250 do 300 eura po jutrz (5755m2).
Jer cijene ni u 2024. Nece znacajnije nabolje krenuti naspram cijena od 16 do 17 dinara za zuto i kukuruz)
A kako to ti znas da nece?
Jel si znao da ce psenica otici na 40+ ili kukuruz na 35+?

Pa ovde kod mene su protestovali ljudi koji su kupili ove godine nove novcate johane,neki su prodali nesto malo zemlje da plate arende a razlog jer su poludeli sa radom a evo dve godine kod nas gore trc mrc sa rodom
I jbg aj plati arendu i jbg

Dok neki nisu ni platili,rekli strpite se malo i to je to

E sad sta mislis na ovo sve ako bude da li ce zeleti jos vise da rade zemlje ili ne? Prosto pitanje

Gledaj da su mnogi sejali tavanusu,sada ce kroz subvencije da seju semensku sto znaci da im za selektiranje nece trebati nekoliko vagona zita,sta mislis gde ce taj novac zeleti da preusmere???
 
Moraš biti ISPRAVAN po konkursu. Možete biti CINIČNI, možete širiti NEISTINE. Ali mene ne možete zamajavati. Nisi ti prvi koji kuka ali nećeš da izneseš sve činjenice iz kojih bi se sve videlo. I manipulišeš sa emocijama delimično poslovno sposobnih članova.
A vas povezuje samo mržnja prema meni jer pišem istinu.
У овом посту си већ БЕЗОБРАЗАН!
 
Ne svidjaju mi se ove ideje sa racunima... i povracajem para od drzave... to u praksi jako lose funkcionise.
Znaci sada moram repromaterijale i naftu kupovati po punoj ceni i cekati ko zna koliko meseci da mi drzava refundira deo mojih para...
Ne sviđa se ni nama i većaćemo da li i šta prihvatamo. Dok smo mi bili napolju ti si koliko sam video posetio sajam u Hanoveru i verujem da niko od tvojih nije isterao ni jedan traktor na proteste?
 
Poslednja izmena:
A kako to ti znas da nece?
Jel si znao da ce psenica otici na 40+ ili kukuruz na 35+?

Pa ovde kod mene su protestovali ljudi koji su kupili ove godine nove novcate johane,neki su prodali nesto malo zemlje da plate arende a razlog jer su poludeli sa radom a evo dve godine kod nas gore trc mrc sa rodom
I jbg aj plati arendu i jbg

Dok neki nisu ni platili,rekli strpite se malo i to je to

E sad sta mislis na ovo sve ako bude da li ce zeleti jos vise da rade zemlje ili ne? Prosto pitanje

Gledaj da su mnogi sejali tavanusu,sada ce kroz subvencije da seju semensku sto znaci da im za selektiranje nece trebati nekoliko vagona zita,sta mislis gde ce taj novac zeleti da preusmere???
Znao sam da ce otici kada je na svjetskom trzistu poraslo pa je nakon nekog vremena i kod nas poraslo. Znao sam da ce pasti kad su i svjetske cijene pale a i sam sam pretpostavio da je ovo stanje neizdrzivo sa cijenama od 40 dinara + jer tu bi stocarstvo propalo pa sam zato i prodao ubrzo nakon zetve robu.
E sad sam porast cijena ili pad cijena na svjetskim trzistima nitko ne moze prognozirati ali ono sto se vidi je sljedece sve dok ne bude nekih velikih podbacaja u barem jednoj od 3 zemlje izvoznice: americi, brazilu i rusiji zaboravite na neki rast cijena ili drugim rijecima: ovo je (iako je niska) prirodna cijena sirove hrane na ovim trenutnim parametrima u svijetu. Tko to ne vidi i bazira svoj opstanak na rastu cijena hrane pa filuje arende, neka ne zali svoju propast poslje jer do toga je moralo doci.
Trenutno se samo radi o tome da ljudi opstanu na svojoj zemlji a to sto arende realno na boljim zemljistima sa ovakvim poticajem treba biti 100 do 150 eura po jutru maximalno a mnogi od nas placaju 300 eura to je nas problem....
 
Poslednja izmena:
Tako je bio sam na sajmu dok vi protestujete. Poljoprivrednici u nasoj opstini su zadovoljni(mahom ucenjeni) i niko ne pomislja na proteste. Poslednji protesti u nasoj opstini su bili 2012 godine i tada mi mladi i zeleni sledbenici smo bili samo namagarceni ali dobro.
Sto se ovih sadasnjih protesta tice nisam protiv njih ali ih nesto preterano ni ne podrzavam.
 
Чудо је овај интернет и ЕКатастар свашта тамо има по готово ко познаје свој атар!Продаје се гадија за лични интерес.Једно пише а друго оре😡😡😡
 
Znao sam da ce otici kada je na svjetskom trzistu poraslo pa je nakon nekog vremena i kod nas poraslo. Znao sam da ce pasti kad su i svjetske cijene pale.
E sad sam porast cijena ili pad cijena na svjetskim trzistima nitko ne moze prognozirati ali ono sto se vidi je sljedece sve dok ne bude nekih velikih podbacaja u barem jednoj od 3 zemlje izvoznice: americi, brazilu i rusiji zaboravite na neki rast cijena ili drugim rijecima: ovo je (iako je niska) prirodna cijena sirove hrane na ovim trenutnim parametrima u svijetu. Tko to ne vidi i bazira svoj opstanak na rastu cijena hrane pa filuje arende, neka ne zali avoju propast poslje.
ovo sto si ti napisao zna svako ko je zavrsio makar 4 razreda osnovne

ono sto niko ne zna kada ce rat ukr-prestati i sto je jos bitnije da li ce neki novi rat poceti koji cenu nafte moze vrlo lako podici,o tome pricam
 
Tako je bio sam na sajmu dok vi protestujete. Poljoprivrednici u nasoj opstini su zadovoljni(mahom ucenjeni) i niko ne pomislja na proteste. Poslednji protesti u nasoj opstini su bili 2012 godine i tada mi mladi i zeleni sledbenici smo bili samo namagarceni ali dobro.
Sto se ovih sadasnjih protesta tice nisam protiv njih ali ih nesto preterano ni ne podrzavam.
Kako god, uvek možeš nekome da se priključiš ako želiš i uvek si dobrodošao na sastanak ako želiš da podržiš i da kažeš svoje mišljenje i svoj stav.
Ucena je svuda bilo, mnogo više je onih koji nisu hteli. Nećemo se vući za rukave, svako zna svoje i treba da izađe zbog svog gazdinstva.
 
Ne svidjaju mi se ove ideje sa racunima... i povracajem para od drzave... to u praksi jako lose funkcionise.
Znaci sada moram repromaterijale i naftu kupovati po punoj ceni i cekati ko zna koliko meseci da mi drzava refundira deo mojih para...
Pa i do sad si kupovao po punoj ceni i niko ti ništa nije vraćao ,sad se bar nadaš da će da vrati.
 
Tebe izgleda udarila jaka promaja na tim protestima.
Lepo kazem nisam ja blokirao ni jednog ni drugog.
Samo vređaš bez argumenata. Ni jednog argumenta.
Koja je moja reč lažbili zla namera ?
Jeste, palim se ali samo na nepravdu, pa ti zovi kako hoćeš.
I ti si neki SUPER MODERAROR, jadno i žalosno. Umesto da budeš najbolju među nama takvima kakvi smo.
Compu su blokirao na mesindžeru, da znam da objavljujem fotke objavio bih dokaz.
 
Svi koi imaju primedbe oko pregovora ili pregovarača ili bilo čega drugog imaju priliku da iznesu svoje mišljenje večeras u 19 časova u Kisaču. Svi su dobrodošli.

Ko ne dođe, a bilo gde negativno komektariše je loš čovek, cinik, izdajica i sve ostalo loše što jedan čovek može da bude.
 
Kako god, uvek možeš nekome da se priključiš ako želiš i uvek si dobrodošao na sastanak ako želiš da podržiš i da kažeš svoje mišljenje i svoj stav.
Ucena je svuda bilo, mnogo više je onih koji nisu hteli. Nećemo se vući za rukave, svako zna svoje i treba da izađe zbog svog gazdinstva.
Hvala ti za poziv razmišljao sam o dolasku na sastanak ne da bi aktivno učestvovao u diskusiji,vec da čujem iz prve ruke o čemu se radi.

Pa i do sad si kupovao po punoj ceni i niko ti ništa nije vraćao ,sad se bar nadaš da će da vrati.
Grešiš,mi smo malo gazdinstvo (27 ha) i trudimo se da radimo sa kešom i što je više moguce kupujemo na crno.
 
ovo sto si ti napisao zna svako ko je zavrsio makar 4 razreda osnovne

ono sto niko ne zna kada ce rat ukr-prestati i sto je jos bitnije da li ce neki novi rat poceti koji cenu nafte moze vrlo lako podici,o tome pricam
Da danas rat prestane cijena bi ostala ista cak bi mozda nesto i pala. Rat nema nikakve veze sa ovom cijenom (, barem ovaj rat u ukrajini)
 
Ne svidjaju mi se ove ideje sa racunima... i povracajem para od drzave... to u praksi jako lose funkcionise.
Znaci sada moram repromaterijale i naftu kupovati po punoj ceni i cekati ko zna koliko meseci da mi drzava refundira deo mojih para...
Voleo bi da živiš u uređenoj državi ali da možeš na crno da kupuješ. Pa gde to ima ? Tako sam ja razumeo tvoj komentar.
I ranije je to bilo, niko se nije do sada bunio. Ja ne poznajem nikog ko nije dobio pare na taj način.
Tebe pitam kao i neke ranije, da li je bolje sa ti i takvih 17.000 ili bez njih ?
I ja bih voleo svašta ali je pitanje šta je normalno i realno. Mnogi miske da se Vlada zakopčava na leđima.
 
Svi koi imaju primedbe oko pregovora ili pregovarača ili bilo čega drugog imaju priliku da iznesu svoje mišljenje večeras u 19 časova u Kisaču. Svi su dobrodošli.

Ko ne dođe, a bilo gde negativno komektariše je loš čovek, cinik, izdajica i sve ostalo loše što jedan čovek može da bude.
Ти си од малена исфрустрирана особа вероватно си као мали имао све што си хтео...
Svi koi imaju primedbe oko pregovora ili pregovarača ili bilo čega drugog imaju priliku da iznesu svoje mišljenje večeras u 19 časova u Kisaču. Svi su dobrodošli.

Ko ne dođe, a bilo gde negativno komektariše je loš čovek, cinik, izdajica i sve ostalo loše što jedan čovek može da bude.
Ај ти мало охлади!Ти знаш ко је лош,циник,издајица...Срам те било!
 
Samo vređaš bez argumenata. Ni jednog argumenta.
Koja je moja reč lažbili zla namera ?
Jeste, palim se ali samo na nepravdu, pa ti zovi kako hoćeš.
I ti si neki SUPER MODERAROR, jadno i žalosno. Umesto da budeš najbolju među nama takvima kakvi smo.
Compu su blokirao na mesindžeru, da znam da objavljujem fotke objavio bih dokaz.
A sta ti tu ima da dokazujes, mesendzer je njegova privatna stvar i moze da blokira koga hoce, sta treba da dopusti da ga gnjavi svaka budala
 
Voleo bi da živiš u uređenoj državi ali da možeš na crno da kupuješ. Pa gde to ima ? Tako sam ja razumeo tvoj komentar.
I ranije je to bilo, niko se nije do sada bunio. Ja ne poznajem nikog ko nije dobio pare na taj način.
Tebe pitam kao i neke ranije, da li je bolje sa ti i takvih 17.000 ili bez njih ?
I ja bih voleo svašta ali je pitanje šta je normalno i realno. Mnogi miske da se Vlada zakopčava na leđima.
Ne znaš ti šta bi ja voleo a šta ne. Što manje razumeš to je za tebe bolje.
Da li ti smatraš da na mojih 12 ha za koje dobijam subvenciju tih 17 hiljada predstavlja neku bitnu razliku u mom životnom standardu?
 
Nazad
Vrh