Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ja sam za protestnu vožnju, to sam pisao mnogo puta. Podržavam kolege koji blokiraju i ako nisam za blokade. Tako da sam siguran u to što radim i siguran sam da ste kukavice i cinici, prvi će te ovde dosađivati sa pitanjem ,,kada će uplatiti subvencije".
Vi nama pokažite kako treba i šta treba. Možete početi od danas, a ja ću se javno izvinuti.
Ne bih bio toliko siguran da sam na tvom mestu u vezi toga ko je kukavica.

Cinik si samo ti. Pošto spočitavaš stvari ljudima koje nisu izvodljive. Prvo nisam ni poljoprivrednik (samo se delom voljom, delom silom prilike i nužde bavim time), a tek nisam poljoprivrednik iz Požarevca da bi protestovao u Požarevcu. Niti je to izvodljivo, niti imam mogućnosti, ni materijalnih, ni vremenskih da idem na proteste traktorom 60 km. Samo malo objektivnosti. Ništa više.

Za subvencije Vas sigurno neću da pitam pošto ih Vi i ne isplaćujete.

I nemoj da se izvinEš. Nije dobro. Možeš da se izvinIš.

Na kraju mislim da ne bi trebalo da unosimo bespotrebnu žuč u diskusiju.
 
Poslednja izmena:
Izvoli drugar, reagovao sam zbog ovog tvog posta, verujem da si bio na sveukupno manje protesta nego ja
Da bi odregovo na taj moj post kako treba, trebao si da citiiras i kolegin iznad mog i onda je sve jasnije. Tacno je nisam bio ni na jedan protest, hobista sam kao mnogi ovde, podrzavam proteste al nepodrzavam palamudjenja onih koji su kao i ja ovde a ne tamo. I sto je najvaznije za mene ovde je da ne koristim nikakve benefite od drzave.
 
Ne bih bio toliko siguran da sam na tvom mestu u vezi toga ko je kukavica.

Cinik si samo ti. Pošto spočitavaš stvari ljudima koje nisu izvodljive. Prvo nisam ni poljoprivrednik (samo se delom voljom, delom silom prilike i nužde bavim time), a tek nisam poljoprivrednik iz Požarevca da bi protestovao u Požarevcu. Niti je to izvodljivo, niti imam mogućnosti, ni materijalnih, ni vremenskih da idem na proteste traktorom 60 km. Samo malo objektivnosti. Ništa više.

Za subvencije Vas sigurno neću da pitam pošto ih Vi i ne isplaćujete.

I nemoj da se izvinEš. Nije dobro. Možeš da se izvinIš.

Na kraju mislim da ne bi trebalo da unosimo bespotrebnu žuč u diskusiju.
Subvencije sigurno uplacujes u humanitarne svrhe??
 
Ako nemas nekog treceg na koga pustas visak robe, prodajes od kuce za kes i slicno i gazdinstvo ti stvarno zavrsi sa profitom tipa 50 000e i oporezuju te onda ti svaka cast.
I kad krenes na more odes u banku da podignes tipa 3000e za more platis jos poreza i za to nenamensko podizanje novca. Ili guras kroz platu pa na platu placas doprinose po P.S. u.
Takvog jos nisam sreo.
A kako funkcionišu firme ?
 
Nije tema al svi koji rade puno zemlje imaju vise gazdinstava u kuci i imaju vece sanse da konkurisu za svaki konkurs bespovratnih sredstava.. Mi koji se patimo i borimo nemozemo nista
Lupetaš, lupetaš, tvrdim pid krivičnom i materijal om odgovornošću. Na republičkom konkursu za primarnu prouzvod ju za nabavku mehanizacije (50%, sada do 800.000) na kojima sam ja ućetvovao nema nikagvog bodovanja. Samo treba biti čusy i ispravan. Tako da si još jedan od onih koji kukaju a nisu upravu.
Ispravi me argumentima ako grešim.
 
Interesantno kako ste se ti i tebi slicni okurazili i sada se javljate ili lajkujete a dok su trajali protesti ni rec niste rekli do duse neki i nemogu da govore iz raznih razloga.
Pogledaj svako moje pisanje kada su protesti poceli pa mi kazi da ih nisam podrzao . Ali posto nemam traktor za neke nisam seljak a Slavko je govorio da se samo traktori broje .
Ali to nije bitno . Dobra stvar se uradila i nadam se potpunom dogovoru u nedelju i potpisima . Bice to i velika pomoc malom paoru jer ce arende otici u nebesa i bice svima dobro .
 
Ne bih bio toliko siguran da sam na tvom mestu u vezi toga ko je kukavica.

Cinik si samo ti. Pošto spočitavaš stvari ljudima koje nisu izvodljive. Prvo nisam ni poljoprivrednik (samo se delom voljom, delom silom prilike i nužde bavim time), a tek nisam poljoprivrednik iz Požarevca da bi protestovao u Požarevcu. Niti je to izvodljivo, niti imam mogućnosti, ni materijalnih, ni vremenskih da idem na proteste traktorom 60 km. Samo malo objektivnosti. Ništa više.

Za subvencije Vas sigurno neću da pitam pošto ih Vi i ne isplaćujete.

I nemoj da se izvinEš. Nije dobro. Možeš da se izvinIš.

Na kraju mislim da ne bi trebalo da unosimo bespotrebnu žuč u diskusiju.
Sve si rekao o sebi, sve je razumeo ko ima i gram mozga. Takvi kao ti što rade preko one muške stvari zato što ,,moraju" nam uništiše Srbiju. O činjenju ili ne sam piso 100x. Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje.
Sve najbolje ti želim i želim ti da se baviš poslom koji voliš i koji će te činiti srećnim.
 
Neki se postavljaju kao da su oni izmislili subvencije i da bez njih nista ne bi bilo.
Zamena teza. Nemojte omovažavati postignuto, a za to omalovažavano postignuto će te prvi pružiti ruku. Niko od vas koji omalovažavate neće se odreći toga što su postigli omalovažavani. To se zove cinizam.
Nikada neću dozvoliti da se omalovažavaju oni koji su 10 dana po bar 12 časova napolju. Ja se ne ubrajam u te i takve. Tamo sam mnogo manje i mnogo manje se sada žrtvunem. Podržavam i deklarativno i simboličnim delima.
 
De ja to kritikujem ?
Samo me interesuje celokupna vizija kolovodja kako vide nasu poljoprivredu kroz 5-10 godina.
To da mi na mostu daju 300e i kantu nafte,a na cupriji uzmu traktor me ne interesuje.
 
Idi ih pitaj, nemoj ovde zatrpavati temu sa pitanjima na koje nećeš dobiti odgovor jer znaš da ovde nema kolovođa. Ali tebi ne treba odgovor jer si posle pitanja već dao odgovor imanjem predrasuda.
Zaista si me skroz razočarao kao neko ko je obrazovan, u zrelim godinama.
Kontrola mora biti uvedena zbog malog% debila. A da li ti je bolje da ti daju neke pare i preko kontrole uzmu neki deo ili da ti ne daju i da moraš da platiš ,,kontrolu" ?
 
Nazad
Vrh