Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kako ide ja ću vama što šošete besmislene stvari u ovoj temi dići mauzolej, jer ne mogu inače da vam brišem poruke radi cenzure, kao što se vidi, a i ostali mogu videti, sve što napišete je zlata vredno za trenutne proteste i nedaj bože da neko pomisli da je mlaćenje prazne slame. :cao:
 
Treba da budemo solidarni svi za sve. A većina nije ni za sebe samog.
Pogledaj samo temu E-agrar i koliko je bilo clanova kojima nesto nije bilo jasno kako se uvesti u isti i kasnije koliko je njih kukukalo kako jos nisu nista dobili. Onada pogledaj ovu temu o protestima i vidi koliko je tih istih podrzalo protest i koliko je nijh izaslo. Akad nekom kazes.... Nsi izasao, a dobices subvenciju i refakciju ovaj nadmeno odgovara ... Meni to pripada. Neko je tu lud. Ili ovi sto su izasli ili ovi drugi.
 
Pa, ko će onda da digne mauzolej nama koji smo bili 5. oktobra? Pa, onima iz 1999. pa, onima iz 1991.-1995. Pa, onima iz 1941. Pa onima iz 1918. ,pa onima iz 1912., pa onima iz .....
Pricu si fokusirao o mauzolejima a ne o tome da je bolje ovde da cutis i da izadjes na protest. Jer si te mauzoleje ubacio na moju opasku drugom kolegi
 
Pogledaj samo temu E-agrar i koliko je bilo clanova kojima nesto nije bilo jasno kako se uvesti u isti i kasnije koliko je njih kukukalo kako jos nisu nista dobili. Onada pogledaj ovu temu o protestima i vidi koliko je tih istih podrzalo protest i koliko je nijh izaslo. Akad nekom kazes.... Nsi izasao, a dobices subvenciju i refakciju ovaj nadmeno odgovara ... Meni to pripada. Neko je tu lud. Ili ovi sto su izasli ili ovi drugi.
Odlicno si analizirao, tako je.
 
Uf, koliko nesloge i gledanja samo svoje koristi, nema timske igre.
Neko pomenu proteste nakon onih ubistava, zamislite da su tada izasli i poljoprivrednici da podrze protest jer i oni imaju decu, pa blokiraj ceo BG na sat vremena da stane.
Prosle godine je popustio kada su pijacari izasli na Gazelu on im nije uveo fiskalne kase, ukinu VS kada smo lupali serpama od kuce.
Prosle godine su radili u mom kraju ulicu duzine 800m, napravili haos, kao da se protestvuje i organizuju se komsije i lagano protestvuju u ulici koja se radi i zatvorena je.
Kazem jednom od organizatora ajmo svi kolima da izadjemo i zatvorimo Dimitrija Ducovica na 1h, blokiracemo pola grada tako, to da uradimo u petak u 14h kada svi opstinari krenu van grada, da oni upadnu u guzvu, normalno gledase me belo. Nisam ni hteo da ucestvujem u tim okupljanjima gde je gradonacelnica lagano rekla ma vi ste razmazeni ne mzoete malo buke i prasine da izdrzite preko leta
 
Najbolje onda da mi koji nismo učestvovali, dignemo mauzolej ovima koji jesu učestvovali?? :sta:
Ne, nego kao karakteran čovek treba dobijeno da uplatiš u dobrotvorne svrhe ili da ćutiš. Ali još bolje je da na bilo koji način podržiš i pomogneš spram svojih mogućnosti jer još ništa nije gotovo. Lepa reč podrške je uvek i svakom dobrodošla.
 
Tokom prva tri dana protesta mi se javilo 7 nepoštenih kolega poljoprivrednika koji su imali probleme tipa neregistrovan traktor, daleko su, možda bi došli kolima itd. Trebalo mi je oko 5 minuta da im to rešim, obezbedio sam 15 traktora i gorivo, pozvao ih da dođu na koji god punkt hoće, biraju traktor i voze ove moje traktore. Naravno, ni jedan od 7 govnara se nije pojavio, jedan je zvao da nema kategoriju za traktor, samo B. Za njega sam pozvao advokata da potpišemo ugovor da ću platiti sve troškove i kazne samo neka dođe i vozi moj Armatrak u Pazovi. Ni to nije bilo dovoljno, klošar mi se javio i rekao da mu je sve jasno i da je predsednik u pravu te da nas finansiraju strane službe na razbijanju Srbije. U kontaktu sa takvim đubradima i retardima čovek shvati da treba počistiti prvo u našem dvorištu ( videti pod sindikati u USA)...
 
Poslednja izmena:
Evo kakve sve izgovore ima jedan od tih internet huligana i junaka...
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-49-02.png

Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-47-22.png
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-47-52.png
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-48-06.png
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-48-26.png
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-48-42.png
Dobra-zemlja-BANATSKO-NOVO-SELO-put-Pancevo-Vrsac-Facebook-Google-Chrome-22-11-2023-13-49-02.png
 
Ne znam jel smemo mi hobisti da idemo i trazimo iste uslove kao profesionalci ili da organizujemo parablokade?
Neki su sposobni samo da organizuju druzenje u Morovicu. Da se priblize blokadama ni u snu. Za tvoju informaciju za ovih osam dana na blokadama i na jednom sastanku u Kisacu ni jednom nisam cuo da je neko delio poljoprivrednike na hobiste i profesionalce. Moje licno misljenje se zna, ali ga nisam javno iznosio. Tako da mozes mirno da spavas. Verovatno ces voziti traktor sa gorivom od 130 dinara i sa subvencijom od 35000. PS.. Ogledalo svi imaju pa nek se pogledaju.
 
Nazad
Vrh