Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kolega udji u temu oranje,kad to pogledam ne treba sigurno ni da dobijemo ništa.
Jel sramota ljude,sad su oni pametni oru,jel,a biće prvi da pitaju na proleće jesu li legle subvencije.
Matore ljude,decu sam video greju se uz vatru a vi orete,pametni ste.
Sram vas sve bilo,jadan li smo narod,jadan i bedan.
Sram vas bilo još jednom,nemojte makar kačiti slike i pisati a to govori da obraz nemate.
Nisam ni poorao, niti mogu. Evo i danas kiša od podne ne prestaje. Pa nisam mogao ni slike da stavljam.

Ovde sam jer podržavam našu stvar. Da dođem traktorom kod vas ne mogu. Na žalost moji lokalci se nisu organizovali. Da jesu izašao bi. Ipak cela Srbija nije izašla.

Znam da javno ne birate stranu na političkoj sceni jer imate iskustva i sa jednima i sa drugima. I ovi drugi da su na vlasti ništa bolje ne bi radili. Samo sada skupljaju političke poene. Mada ne vidim da im nešto upseva u vašem slučaju. Zato se i ne mešate u druge stvari. Teško se radi. Interesuje vas samo da uradite svoje. Ali deo javnosti na to kaže: "A nisu se odazvali građanskim protestima. gedaju samo sebe. Sada mene ne interesuje šta njima treba. Stalno nešto traže." Da kažemo da niste mogli da se odazovete. I to je u redu. Isto tako možda ni ovi ljudi nisu mogli. Ili nisu imali s' kim. Ne treba osuđivati ljude jer smo svi potrebni jedni drugima.

Vi sa udruženjima imate neku logtsiku i moć. Prebrojte gazdinstva u vašim udruženjima. A koliko ima registrovanih gazdinstava ? Čak i u tom procentu sa vašim udruženjima postigli ste puno. Hvala vam na tome.
Potrebno je osnivati nova i širiti postojeća udruženja. Samo masovno u celoj Srbiji nešto se može postići. I to na svim poljima. Nekoliko dobrih prilika u političkom životu je propušteno da se izađe u opšti narodni bunt. Jedino tako nešto može da se desi.
 
Ne znam kako je sada ali znam da su na prethodna dva protesta dolazili traktorima u NS iz sela 80 km udaljenim.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje.
 
Kada sam pričao sa Marijom Ćanković isto tako je drmala glavom.
Neki mediji bolje prenose i formacije od nas samih.
 
Pozdrav za sve clanove foruma koji su izašli i podržali proteste.
A svi oni koji su našli razlog da ne mogu na proteste, makar i autom, neka vam je na cast.
Ja sam veoma ponosan, i ako ne uspemo da sve tačke pregovora ispunimo, na sve koji su izasli. Pokazali smo da je ostalo nas koji smo spremni da se borimo za naš posao i posao koji treba da ostavimo deci i unucima. Živela Srbija.
9811f8d53f808a63a08d5d3d94b41cdf.jpg


Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Mhm. Kad mi budemo organizovali protest zovem te da nas podržiš. Ali da dođeš sa imt 539 čija je maksimalna brzina 22 km/h
Ciničan si, okolina Pančeva, Požarevac i Srem su ti mnogo bliže.
Ja sam danima išao sa 539 od svoje kuće u Među i nazad u istom danu. Moj 539 je pod teretom išao oko 30km/h.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje. Koja moja reč nije istina ?
 
Ciničan si, okolina Pančeva, Požarevac i Srem su ti mnogo bliže.
Ja sam danima išao sa 539 od svoje kuće u Među i nazad u istom danu. Moj 539 je pod teretom išao oko 30km/h.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe opravdanje. Koja moja reč nije istina ?
Moj maksimalno ide 22-23 km/h na 2400 obrtaja. Prazan.
 
I još nešto. Jeste li Vi sigurni u ispravnost toga što radite ? Ako jeste, onda nema potrebe da optužujete druge i time kvarite svoje delo i iskrenost. Ako ste sigurni u ono što radite, ne treba Vam niko. Važno je da Vi znate da ste uradili pravu stvar i sve što ste mogli. A drugi sami neka vide gde su. Živeli !
 
I još nešto. Jeste li Vi sigurni u ispravnost toga što radite ? Ako jeste, onda nema potrebe da optužujete druge i time kvarite svoje delo i iskrenost. Ako ste sigurni u ono što radite, ne treba Vam niko. Važno je da Vi znate da ste uradili pravu stvar i sve što ste mogli. A drugi sami neka vide gde su. Živeli !
Ja sam za protestnu vožnju, to sam pisao mnogo puta. Podržavam kolege koji blokiraju i ako nisam za blokade. Tako da sam siguran u to što radim i siguran sam da ste kukavice i cinici, prvi će te ovde dosađivati sa pitanjem ,,kada će uplatiti subvencije".
Vi nama pokažite kako treba i šta treba. Možete početi od danas, a ja ću se javno izvinuti.
 
Da li neko od članova ima 539 da pri 2.400 obrtaja ide 22-23km/h ?
Možda si promašio temu, ovo nije tema o tehničkim karakteristikama traktora ili o IMT 539 traktorima.

Ne bi da ovo obrišem ili prebacim u odgovoarajuću temu, neko bi mogao pomisliti da cenzurišem pisanje protesnim vožnjama koje su u toku. :cao:
 
Ljudi, čemu rasprava? Niko, da je sreće, ni ne treba da ide traktorom (kojom god brzinom) 100km daleko, svi treba da izađemo ispred svojih kuća, organizujemo se i blokiramo puteve.
Pa moja Zaklopača ima (odokativno) između 500 i 1000 traktora! Gde smo!? Ne treba ići daleko, blokirajmo put Grocka - Vrčin, žilu ka autoputu, Ritopek, Vinča i Boleč SD put kod skretanja za Leštane i kružni put.... Da ne nabrajam dalje, shvatate poentu.

Ništa. Sramota. A kajsije godinama 40-80 dinara, preko 20 godina ista cena! I samo kukamo. I rmbačimo, ko magarci.

I ne treba ratar da se bori za voćara, voćar ima drugačije potrebe i uslove, povrtar tek. Šta povrtaru znači dal je 100 ili 400 evra po hektaru kad on ukupno radi 1 hektar?

Svaka čast ljudima koji se bore. I hvala.
 
Poslednja izmena:
Možda si promašio temu, ovo nije tema o tehničkim karakteristikama traktora ili o IMT 539 traktorima.

Ne bi da ovo obrišem ili prebacim u odgovoarajuću temu, neko bi mogao pomisliti da cenzurišem pisanje protesnim vožnjama koje su u toku. :cao:
Zašto nisi reagovao na komentar na koji sam ja komentarisao ? Onda ne bi bilo mog komentara ili možda ja umišljam ?
 
Ljudi, čemu rasprava? Niko, da je sreće, ni ne treba da ide traktorom (kojom god brzinom) 100km daleko, svi treba da izađemo ispred svojih kuća, organizujemo se i blokiramo puteve.
Pa moja Zaklopača ima (odokativno) između 500 i 1000 traktora! Gde smo!? Ne treba ići daleko, blokirajmo put Grocka - Vrčin, žilu ka autoputu, Ritopek, Vinča i Boleč SD put kod skretanja za Leštane i kružni put.... Da ne nabrajam dalje, shvatate poentu.

Ništa. Sramota. A kajsije godinama 40-80 dinara, preko 20 godina ista cena! I samo kukamo. I rmbačimo, ko magarci.

I ne treba ratar da se bori za voćara, voćar ima drugačije potrebe i uslove, povrtar tek. Šta povrtaru znači dal je 100 ili 400 evra po hektaru kad on ukupno radi 1 hektar?

Svaka čast ljudima koji se bore. I hvala.
Treba da budemo solidarni svi za sve. A većina nije ni za sebe samog.
 
Nazad
Vrh