Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Postovani urednice, gde se denu moj post od sinoc, molim objasnite??:sta::sta::sta:
Da li misliš na ovaj

"To što možemo da preživimo ceo mesec od poljoprivrede Treba da se zahvalimo poštarima što nam nisu doneli račune."

Da ne bude eto zabune i kme kme kao cenzura, može li mi neko objasniti gde se ovde spominju protesne vožnje traktora i bilo kakavi protesti. Sad možda si ti mislio da spomeneš poštare, pa da povežeš ono kao poljoprivrednici i poštari kao braća po štrajku. :sta:

Taj post je obrisan kao offtopic, jer vicevi i šale mogu da se pišu u temi Chat 15. Sad ljudi otvaraju ovu temu da saznaju šta se dešava oko protesta, a ne da bi se nasmejali vicevima i šalama na račun poljoprivrednika i poštara.

I sad na osnovu tvog pitanja ostali članovi foruma su možda pomislili da si napisao nešto pametno i bitno za trenutne proteste pa traže da se to ponovo napišeš u temi, a ti ustvari teraš šegu. A možda i znaju otprilike šta si napisao, samo te lože kao kako si u pravu. :haha:
 
Poslednja izmena:
Pritisak je za sada samo od ljudi koji iz nekog razloga žele da pišu u ovoj temi o bilo čemu drugom, samo ne žele da pišu konkretno o protestima. Pa posle kukaju kada im se te nebitne stvari obrišu iz teme. :cao:
 
Taj moj post sasvim oslikava stanje u poljoprivredi u Srbiji trenutno kako je.Prema tome sasvim je u smislu sa temom, i pre mene su neki pisali o strajku postara pa su im poruke sacuvane.Onog ttrenutka kada ovde poljoprivreda bude posao od kojem se moze normalno ziveti nestace potreba i za protestima i za ovakvim tribinama vezanim za te proteste.
 
Majstore, okači neku sliku kako učestvuješ na protestima, mani se pisanja van teme.

Nije zabranjeno povlačenje paralela, političko- vickasete analize i poređenja, ali piši to u temu Chat 15.

Ja ne znam kako da mu objasnim da ne smara ovde u temi, ako neko od člano može da mu objasni da ovo nije tema za pisanje kakvo je stanje u srpskoj poljoprivredi, tema su protesne vožnje. :cao:
 
Dogovoreno je sve koliko ce ko imati.... Zavetnici i oni drugi 15%, proevropska opozicija 22-25%, ostalo uzimaju napredni.
A Bg ide evropkoj opoziciji. Ne mislis valjda da ce se izborima menjati vlast.....
A ti mi ne stavaljaj etikete, ne poznajemo se.
siguran sam da si u pravu , ova kilava opozicija se ususkala i vodi nikakvu kampanju , stedi sebi stotine hiljade evra dobijenih od drzave za kampanju i trpa u dzep, sve je vec odluceno... plus gleda da oslabi i umiri proteste umesto da ih podrzi , da ne naljute ONOGA ,te smanji im procenat poslanika.
opet treba izaci na lokalne tu ima casnih proverenih ljudi i zbaciti ovaj rezim.
mislim da ce ONAJ dobiti i beograd jer idu masne provizije za expo, metro , i ostalo ,ako zafali kupice preletace ko i pre.
e sad pametno bi bilo objediniti proteste a ne svako za sebe, ako je moguce, tako bi se jos vise pojacao pritisak.
zalosno je sto vidim kad neko daje intervju za tv , ljudi odu od njega i okrenu ledja, umesto da mu budu pored i da odobravaju.
trece ,ako te vec pandur legitimise, pitaj ga zasto i trazi mu br. znacke i ime i prezime , imas na to pravo po zakonu, mora da ti da valjan razlog.
trazi i prisustvo treceg lica kao svedoka ,nikako da budes sam.
 
Poslednja izmena:
Сваки дан на протестима постоје убачени фактори тј гадија која покушава да направи свађу и дестабилизацију.Те ствари само треба пребацити на полицију која је на лицу места.
 
@Rogi - opozicija zeli da umiri protest a vodje udruzenja se peru od politicara . Dosli iz opozicije u Bavaniste a udruzenja se peru i kazu im da ne dolaze . Tako da meni nije jasan stav udruzenja . Zasto se peru od politike ? Za stanje u poljoprivredi nisu krivi marsovci nego politicari . Protest je u vreme kampanje i treba ribati vlast koja je najveci krivac zasto su traktori na ulicama . Takodje seti se protesta pre 6 meseci ili pre neku godinu . Gde su bili seljaci da tako nesto podrze ? A da seljake ne zanima stanje u drzavi . Izgleda da seljaka zanima samo plavi dizel , 300e i berza . Gledajuci iz treceg lica seljak je izgleda najpokvareniji i gleda samo svoju pozadinu . Postari su podrzali proteste seljaka a koga je seljak podrzao ?
 
Кога да подржи кад од Сељака све креће!!!Сељак је први па сви остали ако диванимо о Лебу....
Kako da ne . Primer ti je Montenegro . Pricali smo kako ce gladovati i kako su pukli jer nece imati Vojvodinu da ih hrani . Isto tako ce i ovde biti ako se ugasi poljoprivreda . Nece narod biti gladan sve dok uvoz radi . Druga je stvar sto cemo tada postati zavisni od stranih izvoznika ali zar sada vec nismo zavisni od kredita ? Pokrerac svega treba da bude zdravstvo koje je u teskom kanalu . Placamo ga a usluga se dobije svake prestupne godine uz potegnute veze . Na to mora seljak da ukaze a to ukazuje preko udruzenja . Ali udruzenja se peru od svega sto nije vezano za poljoprivredu !
Da ne budem off - danas su pregovori u vladi . Jel zna neko nesto vise o tome ? Jel su sva udruzenja otisla za Bg. ?
 
Kako da ne . Primer ti je Montenegro . Pricali smo kako ce gladovati i kako su pukli jer nece imati Vojvodinu da ih hrani . Isto tako ce i ovde biti ako se ugasi poljoprivreda . Nece narod biti gladan sve dok uvoz radi . Druga je stvar sto cemo tada postati zavisni od stranih izvoznika ali zar sada vec nismo zavisni od kredita ? Pokrerac svega treba da bude zdravstvo koje je u teskom kanalu . Placamo ga a usluga se dobije svake prestupne godine uz potegnute veze . Na to mora seljak da ukaze a to ukazuje preko udruzenja . Ali udruzenja se peru od svega sto nije vezano za poljoprivredu !
Da ne budem off - danas su pregovori u vladi . Jel zna neko nesto vise o tome ? Jel su sva udruzenja otisla za Bg. ?
Изо те пример!!!Ми још нисмо вратили кредите из 48-ме...
 
Nazad
Vrh